Herkese Merhaba
Hoş geldiniz. Keyifli forumlar, konforlu tıraşlar dilerim.
Herkese çok teşekkür ederim. Thater fırçayı tüm birikmiş paramı ona yatırarak alma imkanım var ancak bu uzun vadede başka ekipmanlar edinmemi zorlaştıracak sanırım. Lordun bloğuna da yorum yapmıştım. O da orta karar bir fırça alıp kalanını iyi sabun , after shave gibi ürünlere yatırmamı önerdi. Sanırım şu fırçayı alıp daha sonra biriktirdiğim paralar ile thater alacağım. https://www.razorus.com/Vulfix-2235S-Sup...R-413.html , yakın fiyatlarda daha iyi fırça ya da boşver al thater i kurtul gitsin diyen varsa yorumlarını beklerim. İndirim sebebiyle zamanımın kısıtlı olması biraz elimi zorluyor. Biraz da böyle geniş ürün seçeneği olan konularda kararsızlığım vardır maalesef.
@mertberkegr
Foruma hoşgeldiniz, komşularım çok güzel önerilerde bulunmuş..
Bence bütçenizi optimum kullanın birini top alıp diğer ekipman kalitesi düşmesin tıraşınız çok daha keyifli olur

Kıymetli komşum hoşgeldin sefalar getirdin. Adam gibi tıraş olmayı erkenden öğrendiğiniz için tebrik ederim sizi. Eğer ellerin kocaman değilse, yani boyun 1.70-1.80 ortalamalarında ise thater in en ucuzun bir üst modeli 4292/2 fineste göz gezdirmeni öneririm, imkânın varsada İmpa ya gidip görerek incele. Onunla yüzde köpürtmesi çok güzel bir his. Ben alırken 300₺ fiyatı vardı şuan varmıdır fiyatı nedir bilemem. Thateri aldıktan sonra FS yi elime almadım daha, hatta kayınpedere verdim Smile
Foruma hoşgeldiniz...
Fs fırcam yok ama alma arefesindeyim aman sakın wilkinson porsuk ta iş görür moduna girmeyin yöneliminiz gayet makul ve mantıklı ben bide size tipsoft fırcalarada bakın derim fazla fazla memnun kalırsınız tipsoftdan da.
Herkese çok teşekkür ederim. Forumda okuduklarım ve youtubeda izlediklerime göre sanırım yarın gidip thater 4125 i alıp kurtulucam. Sonuç olarak orta karar fırça alınca aklım sürekli bunda kalacak ya da sürekli yeni bir fırça edinme ihtiyacım olacak o da uzun vadede daha fazla para harcamama neden olacak. Hali hazırda tobs avocado kremim var, mühle r41, 89 ve feather jiletle çok güzel bir uyumda olacak sanırım.

(11/02/2018, Saat: 15:57)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıymetli komşum hoşgeldin sefalar getirdin. Adam gibi tıraş olmayı erkenden öğrendiğiniz için tebrik ederim sizi. Eğer ellerin kocaman değilse, yani boyun 1.70-1.80 ortalamalarında ise thater in en ucuzun bir üst modeli 4292/2 fineste göz gezdirmeni öneririm, imkânın varsada İmpa ya gidip görerek incele. Onunla yüzde köpürtmesi çok güzel bir his. Ben alırken 300₺ fiyatı vardı şuan varmıdır fiyatı nedir bilemem. Thateri aldıktan sonra FS yi elime almadım daha, hatta kayınpedere verdim Smile

Boyum 1,70 tam , ama bahsettiğiniz fırça bitmiş sanırım. Aynı fiyata 4292/2 2 band silvertip faux var şu anda orada.
@mertberkegr
Komşum silvertip olarak sitede görünen aslında finest, sanırım görselde bir yanlışlık olmuş, gidînce Mustafa beye sorarsınız yine. Silvertip fırçam yok ama bir fırçanında üstadların yazdığı gibi yüzümde yatmasını istemezdim. Madem gideceksiniz gitmişken alın elinize bir bakın 4292 yi de seveceğinizi tahmin ediyorum, boyut olarak ufak gelebilir ama gördüğü iş boyunun çok üstünde bana göre. 8-9cm çapı olan bir tastada köpürtmesi kolay ama tas biraz büyük olunca yüzde köpürtmek daha cazip geliyor. Bu yazdığımıda sadece üç fırça tecrübeme göre yazıyorum. Şimdiden kolay gelsin size Smile
Merhabalar tekrardan , Bugün impa ticarete uğradım . Thater 4125/1 ve 4292/2 yi elime alıp denedim . Mustafa bey ' e sordum ikisinin de aynı killara sahip olduğunu söyledi . Tek fark biri 21 mm diğeri 24 . Daha sonra küçük olanı alsam ileride pisman okur keşke diğerini alırım der miyim diye sorduğum da . Demezsin bence aşırı memnun kalırsın , minyon olduğun için küçük fırça gider sana dedi . Ben de satıcının önerisi ve @Samet beyin bu fırça hakkındaki memnuniyeti sebebiyle bunu aldım . Artan paramla da küçük tabac sabun aldim denemek için . Herkese tekrardan çok teşekkür ederim .
Güle güle kullanın. Thater fırçalarda ideal boy 1 ve 2 dir zaten. İkisi de üzmez.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Komsu hayırlı olsun, onerdik ama herhalde hesaplı birseye gider aklı dediydim, ama Thater alarak bence cok guzel bir secim yaptınız. Hayırlı olsun zevkli tıraslarınız olsun

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 838 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Herkese selamlar alimarcaa 0 787 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,571 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 635 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 677 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk