Delikanlı Tıraş
Merkur futur ile bir video bekliyorum
(22/04/2019, Saat: 07:55)salomanya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merkur futur ile bir video bekliyorum

Yıllar önce yurt dışından almıştım, bana uymadı, kafa yapısı çok geniş, burun altında hareket etmiyor, üstelik tıraşı günlük tıraşa uygun değil bana göre. Forum içi satmıştım.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Bu hafta 14. Hafta'da atladığımız şehrimiz Bolu'dan devam ediyoruz. Slant tıraş aletlerinden çok bilinen iKon x3, ben de ilk kez kullandım ve slant olmasına rağmen yumuşak bir tıraşı var. Sabun kokusunu çok beğendim, kayganlığı ve koruyuculuğu da güzel.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun !

Tıraş Öncesi: Sıcak Musluk Suyu / Hot Tap Water

Tıraş aleti / Razor: iKon X3 Slant with Rocnel Handle

Tıraş Fırçası / Brush: Omega Domuz Fırça / Boar Brush (11126)

Tıraş Bıçağı / Blade: Mavi/Blue Astra

Sabun / Soap:  Stirling Gentleman

Tıraş Sonrası / AS: Afta Tıraş Sonrası Krem

#gelenekseltıraş #traditionalshaving #wetshaving #slant  #phoenix #afta #ikon #ikonx3

Instagram https://instagram.com/delikanlitiras06/

Twitter https://twitter.com/delikanlitiras

(22/04/2019, Saat: 11:19)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yıllar önce yurt dışından almıştım, bana uymadı, kafa yapısı çok geniş, burun altında hareket etmiyor, üstelik tıraşı günlük tıraşa uygun değil bana göre. Forum içi satmıştım.

Ama forumda futur hakkında çok olumlu yorumlarınız da var geçmişte Smile

O zaman bende bir talepte bulunayım, progres ile 5 ayarında tıraş olun Smile
@starex Sıhhatler olsun komşum. Yine çok güzel bir tıraş videosu olmuş. Slant korkumuda yenmiş oldum.
Demek ki yıllar içersinde Futur hakkında görüşüm değişmiş Big Grin

(22/04/2019, Saat: 16:27)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama forumda futur hakkında çok olumlu yorumlarınız da var geçmişte Smile

O zaman bende bir talepte bulunayım, progres ile 5 ayarında tıraş olun Smile
Yayınımız 18. Hafta'da Çankırı'dan devam ediyor. Panna Crema sabun ilk kullanımda tat vermedi, kayganlığı yeterli değildi, hafta içi farklı bir fırça ile bir şans daha vereceğim.

Gillette Tech ince kafa tasarımı ile kullanımı çok rahat bir tıraş aleti. Personna Platinum üzmedi, temiz iş çıkardı, perma-sharp kadar keskin değil  ama konforlu.

Tüm dünyada kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı/Emek Dayanışma Günü/İşçi ve Emekçi Bayramı kutlu olsun!

(Değiştirip durmayın artık ismini  Big Grin )

Tıraş Öncesi: Sıcak Musluk Suyu / Hot Tap Water

Tıraş aleti / Razor: British Tech 70's

Tıraş Fırçası / Brush: Semogue Domuz Fırça 1305 / Boar Brush

Tıraş Bıçağı / Blade: Personna Platinum

Sabun / Soap:  Panna Crema

Tıraş Sonrası / AS: Panna Crema

#gelenekseltıraş #traditionalshaving #wetshaving #tech  #pannacrema

Instagram https://instagram.com/delikanlitiras06/

Twitter https://twitter.com/delikanlitiras

Kardesim son kopugu surdukten sonra, kısa bir sure bekletip su ile durulamanı oneririm. Sıhhatler olsun.
Emeğinize sağlık @starex komşum. Sıhhatler olsun.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
Sıhhatler olsun, starex üstad geltir in ulusal ve uluslar arası geleneksel tıraş elçisi, ve reklam yüzüdür benim gönlümde. Bu arada berberbey komşumuzuda buna katabiliriz. İkiside geltir in gelişiminde büyük misyonlar üstlenmiş durumda. Allah yollarını açık etsin.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,264 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 3,951 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Tıraş Videoları eggman 336 214,282 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 163,638 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,156 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,907 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,233 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,165 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 45,490 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 69,636 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: