Delikanlı Tıraş
Evet komşum iş yoğunluğundan gecikme yaşandı  Smile

(20/03/2018, Saat: 17:15)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex abi gözümüz yollarda kaldı ya Big Grin İşten eve giderken yolda izlerim artık Smile
@starex üstadım güzel bir video olmuş teşekkür ederim. Bir şey sormak istiyorum. Tıraş sırasında tıraş aletini nasıl temizliyorsun? Ben musluğu açıp kapatıyorum o da bir yerden sonra canımı sıkıyor. Senin gibi bir kabın içinde temizlemeye çalışınca kapta köpük biriktiği için temizyenmiyor köpüklü kalıyor. Tıraş videolarında herkes böyle yapıyor ben anlamadım galiba gereksiz bir ayrıntı oldu kusura bakma
Musluğu aç/kapa bence de çok sıkıcı. Videolarımdan birinde göstermiştim. Küçük bir plastik kabı (ikeadan almıştım) tıraş aletini temizlemek için kullanıyorum, o suyu başka amaçla kullanmıyorum dediğiniz gibi köpük ve kıl oluyor. Daha büyükçe bir plastik kabı lavabonun içine koyuyorum ve her iki kaba da sıcak musluk suyu koyuyorum. Tıraş aleti sıcak suda daha kolay temizleniyor. Büyük kaptaki suyu perdeler arasında yüzümü yıkamak için kullanıyorum. Yabancılar genelde lavabonun tıkaçını kapatıp lavaboyu dolduruyorlar, bizde böyle alışkanlık yok  Smile

(20/03/2018, Saat: 19:27)oguz han Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex üstadım güzel bir video olmuş teşekkür ederim. Bir şey sormak istiyorum. Tıraş sırasında tıraş aletini nasıl temizliyorsun? Ben musluğu açıp kapatıyorum o da bir yerden sonra canımı sıkıyor. Senin gibi bir kabın  içinde temizlemeye çalışınca kapta köpük biriktiği için temizyenmiyor köpüklü kalıyor. Tıraş videolarında herkes böyle yapıyor ben anlamadım galiba gereksiz bir ayrıntı oldu kusura bakma

üstadım denemeniz ve videonuz için teşekkür ederim. Bu yorumlar daha iyi sabun çıkartma konusunda etkili olacak. Her komşum koku konusunda artırmam gerektiğini söylüyor ama ben doğallık noktasında hep mesafeliyim, bir de esansın alerjik reaksiyona neden olmasından çekiniyorum.

Tekrar çok çok teşekkür ederim yorumunuz için. Tez zamanda bir Ankara toplantısı yapalım.

Bu arada köpük kıvamı için naçizane tavsiyem şu olacaktır.

İlk perdeden önce sabunu yüzümüzde fırça ile köpük tabakası için fırçalayıp tüm cilde köpüğü yaydıktan sonra fırçanın ucunu sıcak suya daldırıp fırçalamaya devam ederseniz hem fırçada 2. ve nispeten 3. perdeye yetecek sabun köpüğü yoğunlaşıyor hem yüzünüzde daha kalın bir katman kalıyor. 2. perde için de aynısını yaparsanız yine köpük ilk perdenin 75%si kadar olabiliyor ama dediğiniz gibi 3. perdeye bir şey kalmıyor. Kimyasal köpürten olmadan 3. perdeye tıraşı taşıyacak köpük için ne yapabilirim bir bakacağım.

Saygılar...
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
ilginçtir bende 4 belki abartırsam 5 perdeye yetecek kadar köpük çıkıyor. köpürtmeden önce sabunu 2 3 dakika suda bekletip kapürtmeye başlıyorum fırçada baya bir sabunum oluyor @efrasyab @starex
(27/03/2018, Saat: 13:52)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilginçtir bende 4 belki abartırsam 5 perdeye yetecek kadar köpük çıkıyor. köpürtmeden önce sabunu 2 3 dakika suda bekletip kapürtmeye başlıyorum fırçada baya bir sabunum oluyor @efrasyab @starex

Semouge 830, bu konuda sabıkalı olabilir. Bir dahakine farklı bir fırça ile deneyeceğim. Confused
(27/03/2018, Saat: 15:16)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Semouge 830, bu konuda sabıkalı olabilir. Bir dahakine farklı bir fırça ile deneyeceğim.  Confused

ben 1305 ile yapıyorum Undecided
Bende köpük noktasında sorun yaşamadım hem kantoron kokusunuda severim after shave olarak kullanıyorum kantoronu vücut hemen emiyor yağlı bırakmıyor cildi.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rica ederim, yeni ürünler denemek iyi geliyor, yoksa hep aynı ürünleri kullanmaktan sıkılıyoruz  Big Grin

(27/03/2018, Saat: 12:50)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım denemeniz ve videonuz için teşekkür ederim. Bu yorumlar daha iyi sabun çıkartma konusunda etkili olacak. Her komşum koku konusunda artırmam gerektiğini söylüyor ama ben doğallık noktasında hep mesafeliyim, bir de esansın alerjik reaksiyona neden olmasından çekiniyorum.

Tekrar çok çok teşekkür ederim yorumunuz için. Tez zamanda bir Ankara toplantısı yapalım.

Bu arada köpük kıvamı için naçizane tavsiyem şu olacaktır.

İlk perdeden önce sabunu yüzümüzde fırça ile köpük tabakası için fırçalayıp tüm cilde köpüğü yaydıktan sonra fırçanın ucunu sıcak suya daldırıp fırçalamaya devam ederseniz hem fırçada 2. ve nispeten 3. perdeye yetecek  sabun köpüğü yoğunlaşıyor hem yüzünüzde daha kalın bir katman kalıyor. 2. perde için de aynısını yaparsanız yine köpük ilk perdenin 75%si kadar olabiliyor ama dediğiniz gibi 3. perdeye bir şey kalmıyor. Kimyasal köpürten olmadan 3. perdeye tıraşı taşıyacak köpük için ne yapabilirim bir bakacağım.

Saygılar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,270 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 3,985 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Tıraş Videoları eggman 336 214,304 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 163,654 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,180 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,907 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,235 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,172 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 45,765 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 69,644 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: