Delikanlı Tıraş
(11/06/2019, Saat: 00:26)Blomard Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selman Bey'i hep ekranlarda görünce burda konuşabilme fırsatı, ünlü birisi ile konuşabilmek enteresan geldi Smile

Çok uzun zaman olmadı aranıza katılalı ancak ilk videonuzdan son videonuza kadar izledim. Öğretici ve keyifli. Samimiyetiniz ve emeğiniz için teşekkür ederim.

SM-J400F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilk sefer bende öyle hissettim benimle konuştu diye ilgincime gitmişti. Ünlüler hep artist olur ya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Rica ederim, hoş vakit geçirebiliyorsak gerisi önemli değil. Çekilişe katılmayı unutmayın Smile

(11/06/2019, Saat: 00:26)Blomard Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selman Bey'i hep ekranlarda görünce burda konuşabilme fırsatı, ünlü birisi ile konuşabilmek enteresan geldi Smile

Çok uzun zaman olmadı aranıza katılalı ancak ilk videonuzdan son videonuza kadar izledim. Öğretici ve keyifli. Samimiyetiniz ve emeğiniz için teşekkür ederim.

SM-J400F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Hepimiz keyifli bir hobi etrafında buluşan değerli insanlarız, benim de sizden farkım yok, sadece kayda alıyorum  Big Grin  

(11/06/2019, Saat: 00:38)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk sefer bende öyle hissettim benimle konuştu diye ilgincime gitmişti. Ünlüler hep artist olur ya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(11/06/2019, Saat: 11:10)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepimiz keyifli bir hobi etrafında buluşan değerli insanlarız, benim de sizden farkım yok, sadece kayda alıyorum  Big Grin  
Bu kayıtlar hiç bitmesin inşallah abi.. Fırsat buldukça açıp izliyoruz biz de.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Kanalımız 1000 abone sayısına ulaştı, bu akşam saat 20:30'da çekilişi birlikte yapıyoruz, kazananları şimdiden tebrik ederim.

Kanala verilen destek ile arayı çok açmadan yeni sürprizlere doğru yelken açıyoruz.

Çekilişten sonra Youtube hesabınızda aboneliklerinizin görünmesini istemeyebilirsiniz.  Şu videodan yardım alabilirsiniz: https://youtu.be/dkfRTfdPkj8

Asıl ve yedek talihlilerimizin çekilişten sonra kazanan hesabı kullanarak bana e-posta adreslerini yorum olarak göndermeleri gerekmektedir. (Malum Youtube özel mesaj sistemini kapattı)

Bir sonraki videoda görüşmek üzere ...

Çekilişe katılan tüm komşulara şimdiden bol şans.. Yine güzel bir organizasyon, hayırlı olsun.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(14/06/2019, Saat: 10:09)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kanalımız 1000 abone sayısına ulaştı, bu akşam saat 20:30'da çekilişi birlikte yapıyoruz, kazananları şimdiden tebrik ederim.

Kanala verilen destek ile arayı çok açmadan yeni sürprizlere doğru yelken açıyoruz.

Çekilişten sonra Youtube hesabınızda aboneliklerinizin görünmesini istemeyebilirsiniz.  Şu videodan yardım alabilirsiniz: https://youtu.be/dkfRTfdPkj8

Asıl ve yedek talihlilerimizin çekilişten sonra kazanan hesabı kullanarak bana e-posta adreslerini yorum olarak göndermeleri gerekmektedir. (Malum Youtube özel mesaj sistemini kapattı)

Bir sonraki videoda görüşmek üzere ...

öncelikle herkese bol şanslar dilemekle birlikte üstadım ben telefon, tablette geride iz bırakan üyelikler sevmem o sebeple youtube üyelik adım başka, buradaki adım başka eğer kabul görürseniz kazanma durumunda istediğiniz şekilde teyit edebiliriz buradan yazmak istedim Smile
(14/06/2019, Saat: 11:05)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: öncelikle herkese bol şanslar dilemekle birlikte üstadım ben telefon, tablette geride iz bırakan üyelikler sevmem o sebeple youtube üyelik adım başka, buradaki adım başka eğer kabul görürseniz kazanma durumunda istediğiniz şekilde teyit edebiliriz buradan yazmak istedim Smile

Youtube hesap adınız kimlikteki adınız olmak zorunda değil , sadece çekiliş sonrasında o hesaptan iletişime geçip, kargo bilgilerini paylaşacağız. Bol şanslar ...
(14/06/2019, Saat: 12:24)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Youtube hesap adınız kimlikteki adınız olmak zorunda değil , sadece çekiliş sonrasında o hesaptan iletişime geçip, kargo bilgilerini paylaşacağız.  Bol şanslar ...

İşte o hesaptan mail atmam mümkün değil sallama bir hesap olduğu için Smile çıkarsa devam edelim en iyisi Smile görüşmek üzere üstadım
@starex komşum bu hafta ki konsepti merakla bekliyoruz.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,628 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 4,173 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Tıraş Videoları eggman 336 217,766 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 165,305 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 63,083 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,974 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,630 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,241 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 46,880 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,286 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: