Delikanlı Tıraş
(01/07/2019, Saat: 23:25)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex komşum bu saat oldu halen ses soluk yok. Bir sıkıntı yok umarım.
Evet komşum maalesef %70 lerde hala, çooooook yavaş ilerliyor
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(01/07/2019, Saat: 23:31)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet komşum maalesef %70 lerde hala, çooooook yavaş ilerliyor

Ev internetleri özel olarak upload hızı yüksek almazsan berbat ötesi upload hızları 4.5G çok daha iyi maalesef.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İyi fikir, evden tekrar yüklemem gerekirse 4,5G den yükleme yapacağım.

(01/07/2019, Saat: 23:56)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ev internetleri özel olarak upload hızı yüksek almazsan berbat ötesi upload hızları 4.5G çok daha iyi maalesef.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Selman hocam bir video boyutu yaklaşık ne kadar oluyor ortalama?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(02/07/2019, Saat: 01:39)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selman hocam bir video boyutu yaklaşık ne kadar oluyor ortalama?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Ortalama 4,5 GB kadar oluyor. 128 KB /sn (1 Mbit/sn) upload hızı ile yükleme yaklaşık 10 saat sürüyor, videonun işlenmesi de hıza bağlı olduğundan nerdeyse bir o kadar da işlenmesi sürüyor.
Herkese Selamlar,

61. Hafta'da Trabzon'dayız. Bir süredir kullanmadığım Merkür 45C tıraş aletini bu hafta kullandım, ilk kez denediğim Yeşil Proraso ile birlikte.

Trabzon'da yok yok ...

Trabzonspor'u, hamsisi, ekmeği, fındığı, manastırı, Sürmene bıçakları, Akçaabat köftesi, Uzungölü, yaylaları, kara lahanası, kolbastısı ... Bu listenin sonu yok Smile

İyi haftalar ... İyi tıraşlar ...

Tıraş Öncesi / Pre-shave: Ilık Musluk Suyu / Warm Tap Water

Tıraş aleti / Razor: Merkur 45C Bakalite

Tıraş Fırçası / Brush: Omega Boar

Tıraş Bıçağı / Blade: Perma-Sharp

Sabun / Soap: Proraso Menthol & Eucalyptus

Tıraş Sonrası / AS: Woodspice Gentlemen

#gelenekseltıraş #traditionalshaving #wetshaving #permasharp #trabzon  #merkurbakalite #merkur45c #proraso

Instagram https://instagram.com/delikanlitiras06/

Twitter https://twitter.com/delikanlitiras

Sıhhatler olsun komşum, ben de bu sabah yeşil proraso kullandım. Balsam ve losyonunu da edindim kendimi çok iyi hissediyorum Smile Okaliptüs harika...
@starex komşum sıhhatler olsun. Akşama kesinlikle izleyeceğim videonuzu. Upload ile ilgili olarak da hızınız bayağı düşük taahütünüz yoksa turknet tavsiye ederim. Birde render için VSDC gibi programlar kullanıyorsanız; YouTube algoritmasına uygun programlar olmadığından upload daha da uzun sürüyor. Birde son olarak rate ayarını düşürürseniz ortalama bir saat gibi bir sürede yükleyebilirsiniz. Malum çekilen video geleneksel tıraş. Bu videolarda da yüksek karelerin veya hızlı objelerin bulunduğu görüntüler yok. Düşük rate ayarında olmasında herhangi bir sakınca olmaz diye düşünüyorum. Tekrardan elinize emeğinize sağlık.

Son olarak. Bu bakaliti her gördüğümde de içim gidiyor. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Merhaba Herkese,

62. Hafta'da dört dağ içinde Tunceli'deyiz. Limonlu ürünler eşliğinde, Munzur Çayı'nın buz gibi suyu hürmetine soğuk tıraş tecrübe ediyoruz.

Tıraş Öncesi / Pre-shave: Soğuk Musluk Suyu / Cold Tap Water

Tıraş aleti / Razor: Timor 1353

Tıraş Fırçası / Brush: Omega Domuz Kılı Fırça / Boar Brush

Tıraş Bıçağı / Blade: Gillette 7 o'clock Siyah

Sabun / Soap: Derby Limon / Lemon

Tıraş Sonrası / AS: Limon Kolonyası / Lemon Cologne

#gelenekseltıraş #traditionalshaving #wetshaving #gillette7oclock #tunceli  #timor #timor1353 #derby #dersim

Instagram https://instagram.com/delikanlitiras06/

Twitter https://twitter.com/delikanlitiras

(08/07/2019, Saat: 13:07)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Herkese,

62. Hafta'da dört dağ içinde Tunceli'deyiz. Limonlu ürünler eşliğinde, Munzur Çayı'nın buz gibi suyu hürmetine soğuk tıraş tecrübe ediyoruz.

Tıraş Öncesi / Pre-shave: Soğuk Musluk Suyu / Cold Tap Water

Tıraş aleti / Razor: Timor 1353

Tıraş Fırçası / Brush: Omega Domuz Kılı Fırça / Boar Brush

Tıraş Bıçağı / Blade: Gillette 7 o'clock Siyah

Sabun / Soap: Derby Limon / Lemon

Tıraş Sonrası / AS: Limon Kolonyası / Lemon Cologne

Elinize sağlık, resmen limon kokusu video dışına taştı Smile Timor 1353 ne güzel kesen bir makineymiş. Kullanımı çok rahat görünüyor, sapı vs çok kullanışlı. Klasiklerin yanındaki Spor araba gibi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,276 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 3,985 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Tıraş Videoları eggman 336 214,313 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 163,662 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,186 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,908 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,236 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,173 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 45,765 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 69,646 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: