Delikanlı Tıraş
Teşekkürler @starex komşum pazartesi olmazsa olmaz videolarımızdan birtane daha gelmis oldu. Sıhhatler olsun,.
Komşum bu alet yaqi’nin mellon modeli midir?
(15/07/2019, Saat: 13:28)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bu alet yaqi’nin mellon modeli midir?

Evet Mellon olduğunu bilmiyordum, benim denediğim lacivert renkli modeli.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Merakla izleyeceğim. Şimdiden teşekkürler.
Voskhod  Jilet adamdır!
Herkese Merhaba,

64. Hafta'nın tıraşında Uşak kilimi eşliğinde karşılaştırmalı bir tıraş videosu var. İtalyan Fatip markasının Grande ve Gentil modellerini kullandım.

Hepinize Karun zenginliğinde bol kazançllı bir hafta dilerim. Smile

Tıraş Öncesi / Pre-shave: Ilık Musluk Suyu / Warm Tap Water

Tıraş aleti / Razor: Fatip Grande ve Gentile

Tıraş Fırçası / Brush: Semogue 620

Tıraş Bıçağı / Blade: Astra Mavi

Sabun / Soap: Faena Philosoap (Creed Aventus)

Tıraş Sonrası / AS: Faena AS

#gelenekseltıraş #traş #gelenekseltraş #traditionalshaving #wetshaving #astra #fatip #faena #uşak #semogue

Instagram https://instagram.com/delikanlitiras06/

Twitter https://twitter.com/delikanlitiras

Fatip Grande ve Gentile modelleri çok merak ettiğim iki tıraş aleti idi. İncelemeniz için teşekkür ederim, merakımı gidermiş oldum. Her ne kadar adı ''Gentile'' olsa da hala agresifliğinden pek bir şey kaybetmemiş sanırım.

Bu arada uzun zamandır Merkur 42C ile bir tıraş videonuzu göremedik komşum. Küçük bir istekte bulunayım. Smile
Komşum çok güzel bir video olmuş emeğinize sağlık. Bundan sonra böyle iki aletli tıraş videolarını daha fazla bekliyorum. De89 Merkur 34c olabilir mesela. Birçok güzel karşılaştırma yapılabilir.
Granede yanılmiyorsam bomba demekti. Bomba gibi tıraş oldu yeminle.
Sert jilet sesleri ürkütücüydü Smile elinize sağlık. Acaba kapalı olan alınabilir mi derken videonun sonunda yok alınmazla kapattım. Boyun altını ters almak, özellikle kıl dönmesi sorunu olan bölgeye nasıl etki yaratıyor. Ben genelikle ters almıyorum. Sağ tarafta kıldönmesi oluşabiliyor bazen, acaba o kısmı ters alsam daha az mı bu problemi yaşarım?
Bu hafta bir ilki gerçekleştiriyoruz, canlı yayında tıraş...

Cep telefonumun ön kamerasını kullandım, görüntü kalitesi pek iyi olmadı, ama yine de iş gördü.

Hepinize bol kazançlı, tahrişsiz keyifli bir hafta dilerim. Smile

Tıraş Öncesi / Pre-shave: Ilık Musluk Suyu / Warm Tap Water

Tıraş aleti / Razor: Merkur Progress

Tıraş Fırçası / Brush: Semogue 1250 Boar

Tıraş Bıçağı / Blade: Astra Mavi

Sabun / Soap: Elixier Krem Ginger & Bergamot

Tıraş Sonrası / AS: Viking Losyon / Rock Face Nemlendirici

#gelenekseltıraş #traş #gelenekseltraş #traditionalshaving #wetshaving #astra #merkurprogress #elixier #van #semogue

Instagram https://instagram.com/delikanlitiras06/

Twitter https://twitter.com/delikanlitiras

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,264 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 3,951 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Tıraş Videoları eggman 336 214,276 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 163,632 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,156 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,907 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,233 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,165 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 45,490 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 69,636 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: