Delikanlı Tıraş
Yakadaki mikrofon iyi olmuş, çıtır çıtır kesme sesi eşliğinde güzel bir video idi. Sıhhatler olsun.
So far so good..
[mention]DelikanliTiras [/mention] Selman Bey yeni video her zamanki gibi çok güzel. Video fps’da atlamalar yapmış sanırım.
Oss Man sabunlarının vegetable versiyonlarını çok beğeniyorum. Fleuron kışlık bir koku iken Emeraude tam yazlık ferahlığı yerinde bir sabun olmuş.

Mühle R41 R89 Twist kullanıyorum. Grande sap uzunluğu ve ağırlığı twist ile aynı, çok güzel ki ben kısa sap severim. Kendisini çok sevdirdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sesi düzelteyim derken görüntüyü bozdum galiba Big Grin Hatayı buldum, bir sonraki çekime artık, youtube videonun üzerine yazdırmıyor maalesef.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Siz yine de cekimlere devam edin Selman komsum, hep vidyo gelsin de ses goruntu boyle olsun sikinti yok. Cok keyifli ve bilgi iceren vidyolar.

Aslinda benim icin cigir acan vidyo sac tirasi vidyosu oldu. Haberim yoktu kendikendine sac tirasi olunabileceginden. Sizin vidyonuz sayesinde diger sac tirasi vidyolarini da arastirdim. Cok ise yaradi vidyonuz.
Videolarınızı severek izliyorum. İzlediğim kadarıyla beğenmediğiniz tıraştan çok bahsetmiyorsunuz. Mesela bu jilet kesmiyor. Tahriş yaptı demiyorsunuz Smile Beğenmediklerinizi söyleyebilirsiniz bence .
Benim bir lafım var 'kimi stok yapar, kimi çöpe atar' diye Smile

Benim kötü diyeceğim bir ürün başkaları için tam aradıkları olabilir, o nedenle kesin konuşmak mümkün değil bu alanda
Evet aslında kişiden kişiye değişiyor . Haklısınız.
Bugün Bonherre siparisimin hediyesi shark jileti denedim. Shark neredeyse hic begenilmeyen kor bir jilet. Ama benim sert sakallarımda öyle guzel aktıki konforuna hayran kaldım. Bundan dolayı Geleneksel tıraş ekipmanları aletinden jiletine sabunundan fırçasına tamamen subjektifdir.
videolarınızı izlediğimde pamuk gibi, şeker gibi oluyorum. bir nevi meditasyon gibi. alıp götürüyor beni. illuminati ile subliminal mesajlar eşliğinde bir işler çevirmiyorsunuz dimi komuşum  Smile
(11/11/2020, Saat: 01:38)nicky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: videolarınızı izlediğimde pamuk gibi, şeker gibi oluyorum. bir nevi meditasyon gibi. alıp götürüyor beni. illuminati ile subliminal mesajlar eşliğinde bir işler çevirmiyorsunuz dimi komuşum  Smile

Smile Sıhhatler olsun, pamuk gibi, şeker gibi hissettirmek de ayrı keyif . Ayıptır söylemesi, arada bir ben de izliyorum Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,264 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 3,951 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Tıraş Videoları eggman 336 214,282 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 163,638 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,156 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,907 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,233 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,165 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 45,490 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 69,636 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: