Delikanlı Tıraş
43. Haftada Kütahya'dan tüm geleneksel tıraşçılara selamlar.

Bu hafta el yapımı Kütahya sedef çini tasta Tobs Avocado'yu köpürterek Kütahya porseleni kıvamında bir tıraş oluyorum.?

Tıraş aleti: Gillette Super Speed (1953)

Fırça: Semouge 620

Sabun/krem: TOBS Avocado

Bıçak: Gillette Super Thin

Kullandığım en sert tıraş aleti: Fatip Grande

Kullandığım en yumuşak tıraş aleti: Timor Kelebek

İyi tıraşlar.

#gelenekseltıraş #wetshaving

twitter.com/delikanlitiras

Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
kanalın kalitesini her geçen hafta yukarı taşıyorsunuz. tebrk ederim. zevkle izliyor devamını bekliyoruz.
(25/10/2018, Saat: 01:06)blacklesrum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kanalın kalitesini her geçen hafta yukarı taşıyorsunuz. tebrk ederim. zevkle izliyor devamını bekliyoruz.

Sağolun komşum, günlük sıkıcı işlerden sıyrılıp biraz kendimizi dinliyoruz. Smile
Malatya milli mücadele döneminde işgal edilmemiş ender Anadolu şehirlerimizden.

?? EN BÜYÜK BAYRAMIMIZIN 95. YILI KUTLU OLSUN! ??

Tıraş Aleti: Merkür 45C Bakalit

Fırça: Omega 11137

Sabun: Arko Çubuk

Tıraş Bıçağı: Perma-Sharp

TS: Arko Comfort TS Krem

Kayısı tadında bir hafta diliyorum. ?

Üstadım sıhhatler olsun, videoda arko üzerinde 1tl etiket duruyor ama yaşadığımız ekonomik sıkıntıdan oda nasibini aldı büyük marketlerde 3.90 a satılıyor artık, neyseki eskiden bayağı bir sıtoklamıştım, yinede bu fiyatla bile f/p olarak bir numara
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
komşum iyi akşamlar bir sorum olucak kaç dakika fırçayla yüzde köpürtüyorsun
Bayramınız kutlu olsun, video çok güzel; elinize emeğinize sağlık. Ben de bugün Bayram tıraşını perma-sharp, arko ve lider ile oldum çok yakıştı. Tamam perma artık Türk malı değil ama yine de üzerinde halen Türkçe yazı var. Onu bile görmek mutluluk veriyor.
(29/10/2018, Saat: 23:09)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bayramınız kutlu olsun, video çok güzel; elinize emeğinize sağlık. Ben de bugün Bayram tıraşını perma-sharp, arko ve lider ile oldum çok yakıştı. Tamam perma artık Türk malı değil ama yine de üzerinde halen Türkçe yazı var. Onu bile görmek mutluluk veriyor.

Sağolun, size de sıhhatler olsun. Bu özel günde elim hep yerli ürünler aradı, bulabildiğim kadarını kullandım Smile Sadece ben de değil @zbilgen dahil bir çok kişi içinden gelerek benzer malzemeler kullanmış, iyi tıraşlar  Smile

(29/10/2018, Saat: 20:15)KamilAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum  iyi akşamlar bir sorum olucak  kaç dakika fırçayla yüzde köpürtüyorsun

İyi akşamlar Kamil Bey, videodan baktım, ilk perde 5:31'de başlamışım 6:52'de bitirmişim, 81 saniye sürmüş fırça ile köpürtmem Smile 2. perde ve düzeltmelerde daha kısa sürüyor.
(29/10/2018, Saat: 23:42)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun, size de sıhhatler olsun. Bu özel günde elim hep yerli ürünler aradı, bulabildiğim kadarını kullandım Smile Sadece ben de değil @zbilgen dahil bir çok kişi içinden gelerek benzer malzemeler kullanmış, iyi tıraşlar  Smile

İyi akşamlar Kamil Bey, videodan baktım, ilk perde 5:31'de başlamışım 6:52'de bitirmişim, 81 saniye sürmüş fırça ile köpürtmem  Smile  2. perde ve düzeltmelerde daha kısa sürüyor.

Aynen üstad böyle bir günde mümkün olduğunca yerli ürün kullanmaya çalışıyoruz ama elden geldiği kadar artık Smile
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
Bu hafta şehzadeler şehri Manisa'daydık.

Turkuaz konsepti ile haftaya enerji dolu başladık. Treet Dura Sharp keskinliği "bana göre" yeterli geldi ve iyi iş gördü. Forum fırçası ile bol köpüklü sandal keyfi yaşadık.

Soma'da hayatlarını kaydebeden 301 madenci vatandaşımızı da unutmadık, nur içinde yatsınlar.

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü vesilesiyle büyük asker ve siyaset dehası Mustafa Kemal Atatürk'ü özlemle yad ediyoruz.

Biraz mesir macunu, biraz Manisa Tarzan'ından sohbet edip tıraşı tamamladık.

Herkese iyi tıraşlar ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,276 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 3,985 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Tıraş Videoları eggman 336 214,317 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 163,670 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,186 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,908 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,236 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,173 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 45,765 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 69,649 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: