Delikanlı Tıraş
(09/12/2018, Saat: 03:51)blacklesrum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alakasız olacak ama @starex, ekipmanı bir hafta boyunca aynı mı tutuyorsunuz acaba?
Ekipmanı beğenirsem bir hafta degistirmiyorum, özellikle tıraş bıçağını yeterince keskin bulmazsam degistiriyorum

(09/12/2018, Saat: 11:00)Kepo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex komşum haftada bir video paylaşımınızı çok az buluyorum, bence haftada 2-3 olmalı, Pazartesi dışında yayınlayacağınız video içeriği hakkında beyin fırtınası yapabiliriz, yeter ki siz tamam deyiverin ?
Videolar çok vakit aliyor sadece çekmekle bitmiyor düzenlemesi müziği yükleme derken bu kadar zaman ayırabiliyorum
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Yerli Malı haftasında Kapadokya'dan yayın yapıyoruz. Kullandığım ürünler yerli üretim. Siz de bu hafta yerli ürünler kullanmaya özen gösterin.

İyi haftalar, iyi tıraşlar ...

Tıraş aleti: YUMA
Fırça: Başak (Domuz)
Bıçak: ZAZA Platinum
Tıraş Sonrası: Rebul Tıraş Kolonyası, Rebul Tıraş Sonrası Krem

(10/12/2018, Saat: 12:42)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yerli Malı haftasında Kapadokya'dan yayın yapıyoruz. Kullandığım ürünler yerli üretim. Siz de bu hafta yerli ürünler kullanmaya özen gösterin.

İyi haftalar, iyi tıraşlar ...

Tıraş aleti: YUMA
Fırça: Başak (Domuz)
Bıçak: ZAZA Platinum
Tıraş Sonrası: Rebul Tıraş Kolonyası, Rebul Tıraş Sonrası Krem

Yerli malı kullanma taraftarıyım, hatta öyle ki mağazaya girdiğimde ısrarla yerli malı arıyorum.
Ancak, yerli malı üreticileri de fiyat, üretim kalitesi, kullanım sırasında geri dönüş imkanı vermelidir.

En azından bunlar olmalı, fiyat ise birazcık pahalı olabilir ve bu tolere edilebilir.

Aksi durumda neden ve niçin ?

E n v i r o n m e n t a l i s t

Bu hafta Niğde'den yayın yapıyoruz, eşeğimizi Bor'dan Niğde'ye sürdük ve haftaya Niğde yöresinden hareketli bir oyun havasıyla başlıyoruz. Smile

Tıraş aleti: Gillette Superspeed Redtip (1956)

Sabun: La Toja Çubuk Sabun

Bıçak: Gillette 7 o'clock (Siyah)

T/S: Pitralon Pure, Arko Comfort krem

twitter.com/delikanlitiras

Kostak yööörü yörüüü

Sıhhatler olsun. Smile
Pazartesi sendromu o kadar kötü bir şeydir ki, adama sabahın köründe niğde gazozunu fondip yaptırır. Big Grin maşallah komşum, mideniz çok sağlammış. Ben içsem o gün ters takla ata ata işe giderdim.
Aç karna şekerli gazoz iyi gitti Smile

(17/12/2018, Saat: 17:48)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun. Smile
Pazartesi sendromu o kadar kötü bir şeydir ki, adama sabahın köründe niğde gazozunu fondip yaptırır. Big Grin maşallah komşum, mideniz çok sağlammış. Ben içsem o gün ters takla ata ata işe giderdim.
@starex selman abi video harelde yolda geliyor Big Grin
Evet yolda bu hafta izinliyim evden YouTube'a yüklemek Ömür törpüsü sanırım öğleden sonra hazır olur
@starex merakla bekliyoruz Smile
So far so good..
Sonunda yüklenebildi video nerdeyse 12 saattir yüklüyorum, ev interneti hızıyla Youtube'a video yüklemek işkence ...

Yılın son haftasına bir Karadeniz türküsü ile başladık. Yıllık dünya fındık üretiminin %65-70 kadarını ülkemiz üretmesine rağmen fındık piyasasında yeterince söz sahibi değil.

Geltir.com geleneksel tıraş forumundan değerli komşumuz @Soner bey Ordu fındığı göndermiş, kendisine teşekkür ediyor, selamlarımı gönderiyorum.

Bu haftanın tıraşında ayarlı bir tıraş aleti, keskin  bir tıraş bıçağı, orman kokulu bir sabun ve Karadeniz çam ormanlarını hatırlatan bir losyon vardı.

Kapanışı da Ordu'nun Fatsa ilçesinde yaşamış olan Halil İbrahim'in hüzünlü hikayesi ile yaptık.

Tüm takipçilerime iyi haftalar ...

Tıraş aleti: Merkür Progress

Sabun: Proraso Sandal Ağacı

Fırça: Semouge 1305

T/S: Woodspice Gentlemen Losyon

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,266 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 3,951 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Tıraş Videoları eggman 336 214,288 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 163,640 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,156 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,907 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,233 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,165 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 45,491 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 69,640 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: