Neville Tıraş Kremi
On dakika kadar önce gizli bir kulübe üye olmanın ilk adımını atmışım gibi hissediyorum kendimi.  Perşembe veya Cuma günü siyah giymiş adamlarca ziyaret edilmeyi bekliyorum. 2014'te bir ödül almış bu krem, ödülü veren oluşum ne kadar yetkin bilmiyorum ama en azından dört senedir piyasada bunu anlıyorum. Ama ne burada ne de baktığım diğer yabancı  forumlarda hakkındaki bilgi neredeyse hiç. Üç beş satır o kadar, nasıl koktuğunu bile öğrenemedim. Birileri engelliyor yazılmasını o kesin, hala piyasada olduğuna göre birileri de alıyor.  Yahu kimse birşey yazmaz mı, yazmamış . Neyse pek te beceremediğim işin şakasını bırakarak biraz önce sipariş verdiğim elime geçince de hakkında, yettiğim kadarı ile birşeyler yazacağım kremdir kendileri. Ama bu kadar fazla çeşitte ürünü olan bu firma hakkında nasıl bu denli az bilgi var hayret ettim.
Şimdilik İyi Akşamlar.
Koku ve hissiyat olarak bir kase humusu andirdigini soyleyen olmus. Ben de niyetlenmistim bu urune baslarda ama kisitli sayida yorum var ve genelde begenilmemis, ozellikle fiyat performansi. Bu durum da kisir dongu olusturmus, review sayisi cok az, donguyu sizle beraber kiralim Smile
Hijyene önem veren elit bey
benim severek kullandığım bir ürün eskişehir ziyaretimde Noyan beylere gitme şansı bulup onun önerisi üzerine almıştım kokusu bana turunç reçelini anımsattı. Nemlendirmesini ve kullandıktan sonraki hissiyatını çok beğendim ben kullandıktan sonra gün boyu kendimi yüzümü ellerken buldum. Geleneksel traşta yeni ve daha çok fazla after shave tecrübem olmamakla beraber çok başarılı bir ürün olduğunu söylemek isterim.
Neville lüks mağzalarda gördüğüm bir marka. Bu tür mağzaların müşterileri genelde internet forumlarını pek kullanmıyorlar. Bu nedenle bu mağzalarda satılan ürünlerin internette yorumları çok olmuyor. Olanlar da genelde şikayet amaçlı oluyor.

Bu tabiki ürün kötü veya kimse kullanmıyor demek değil. Forumlarda hakkında sayfalarca övgüler düzülen amerikan artisanlar senede 100'lük birkaç batch satsa sevinçten havalara uçarken bu arkadaşlar sessiz sedasız binlerce satabiliyor.

Üzerinizde baskı oluşsun istemem ama gördüğüm kadarıyla yerli yabancı forumlarda ilk inceleme olacak Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Sayın Posicor komşum neden baskı olsun ki üzerimde sonuçta ,yerli yabancı forumlar dediğiniz evrendeki küçücük bir nokta olan Dünyamız üzerinde , ne kadar gerginleştirici olabilir ki .!! Yalnız aklıma şöyle bir şey geldi, geçmişte sakal bırakmıştım, epeyi beğenilmişti çevremde gene diyorum şöyle bir kallavi uzatsam mı.. :-)
Big Grin Big Grin @arbenar komşum neville yorumu ''isterük''
de te fabula narratur.!
Neville tıras kremini Zeman komsum bana sample vermisti. Guzel bir urun ben begendim. Kac liradır nerde satılır bilmiyorum, ama performans olarak kotu bir urun degil onu soyleyebilirim. Kokusuda hosuma gittiydi ama ustunden zaman gecti cok hatırlamıyorum. Fiyat cok ucuk degilse, tercih edilebilir bir urun.
Razorus'tan geçtim siparişi. 200 ml jar indirimli 85 TL. 100 ml. tüp 55 idi sanırım. 200 'lüks aldım. Sevgililer günü indirimi sanırım. Ne zaman biter bilmiyorum @dikdik_s üstadın yazdıklarından sonra başka ilgilenen olur belki dedim.
Ben de @Zeman komşumun sample olarak verdiği mevcut.Maalesef diğer ürünlerden henüz fırsat bulamadım,bu akşam tıraş olunca birkaç yorum yazarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Aceminin kullanım izlenimlerine hoş geldiniz.Konuyu açan ben olduğuma göre yazmak ta boynumun borcu; dil döndüğünce fikir yettiğince Neville Krem hakkında bir şeyler ekleyeyim konuya. Önceden bahsettiğim gibi ,kavanoz (kap ya da kase şimdi ne denir bilmem ki) versiyonunu aldım. Kapaksız hali 6 cm. civarı yüksekliğinde, yaklaşık 8.,6 cm. çapında bir bulundurgaç kendisi, hani sonra içine başka şey konur mu düşünen olur diye bildireyim istedim. Şık bir şey olduğu söylenebilir.
            Gelelim içindekine,  yaklaşık yarım saat önce  kremi kullandım, elimde bunun haricinde fiyat olarak yaklaşık bir başka ürün yok, kırmızı Proraso Sabun,Arko Sabun, iki Derby Krem ve Arko Hydrate Krem (yeşilli). Krem olduğu için Arko Hydrate ile yüzümün yarısının tıraşını yaptıktan sonra ,aynı fırçayı temizleyip, hemen hemen aynı miktarda krem ile kalan  yüzümün kalan yarısını da Neville ile tıraşladım. İkişerden dört perde hepsi yüzde köpürterek,  biraz da hızlı yaptım hani tahriş olursa olsun biraz diye. Sonra da bir şey kullanmadım. Yarım saati geçti bu deney biteli; Arko tarafı ,yer yer yanma hissi yaptı şimdiye kadar ,ve daha gergin sağdan soldan çekiyorlar gibi. Bir iki kesik te oldu Arko tarafında ama suçlusu ben de olabilirim vatandaşımıza bağlamak doğru olmaz. Elimi yüzümde şöyle bir dolaştırınca İngiliz'in arazisi daha bir kaygan, her daim olduğu gibi onların tarafında neşe varken , bizim orada mücadele var.
                Koku yorumunu pek yapamayacağım ama uzun yıllar önce kokladığım, teneke kutuda satılan üzerinde çam ağacı resmi ya da çizimi olan fakat maalesef ne olduğunu hatırlamadığım bir şeyi hatırlattı ama ne ?
                     Şu yeşil şey'in içindeki kremi alsam mı almasam mı diye okuyanlar için ,yaralı parmağa ..........mediğimin farkındayım ama elden gelen şimdilik bu kadar .
Kusurumuz Affola !

elinde olan üstadlar, komşular eksikleri tamamlayıp , yanlışları düzeltecektir. Ben de bir after shave bişi süreyim artık.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,538 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,091 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,419 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,075 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737