Miele Elektrikli Süpürge
@protti
Dostum diger beyaz esya urunlerinde, servis dedigin gibi olabiliyor, ama supurge konusunda yedek parca vs. hicbir sorun yok en azından onu soyleyebilirim.
(14/02/2018, Saat: 23:47)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @protti
Dostum diger beyaz esya urunlerinde, servis dedigin gibi olabiliyor, ama supurge konusunda yedek parca vs. hicbir sorun yok en azından onu soyleyebilirim.

Korktum bir kere . Yoksa süpürgelerini incelemiştim çok güçlüler.
O kadar yazıp çizdiniz ki durduk yere Miele süpürge alasım geldi.
(15/02/2018, Saat: 00:52)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O kadar yazıp çizdiniz ki durduk yere Miele süpürge alasım geldi.

Bir uçak bir miele
Ben pek anlamam ama teknelerle uğraşanlar ya da teknesi olanların söylediği birşey var: En iyi tekne arkadaşının teknesidir derler. Uçak işi de bence öyle Smile. Gerçi Türkiye'de izin, kağıt, kürek işleriyle her şekilde burnunuzdan getirecekleri için arkadaşın uçağı bile olsa kar etmez.

Miele'yi almamak için gerçekten kendimi zor tutuyorum şaka yapmıyorum Smile. cihankeskin'le didik_s'e Miele'nin fahri pazarlamacı plaketi vermesi lazım.
(15/02/2018, Saat: 00:52)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O kadar yazıp çizdiniz ki durduk yere Miele süpürge alasım geldi.

polonya almanya sınırında fabrikası var gelirken kap birkaç tane Smile
Bayağı yakınım, elde sallaya sallaya getiririm Smile
(15/02/2018, Saat: 01:12)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bayağı yakınım, elde sallaya sallaya getiririm Smile

super iridium ile polsilverleride toz torbasına koyarsın Smile
@pilotic @protti

Mecidiyekoy Cevahir e yakın olanınız varsa, Cihan'ın isyerine ugrayabilir en alt kat migros karsısı.

48795163241_1b6cbc5a09_z.jpg

Deermisimmm.... Tongue
Benim makine eskisin biraz Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Elektrikli Süpürge Kendineözgü 93 78,723 02/01/2021, Saat: 14:02
Son Yorum: Lord Sparhawk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: