El Yapımı Bu Ustura Konusunda Düşünceleriniz
Arkadaşlar,

Aşağıdaki web adresinde görülen ustura konusunda düşüncelerinizi yazar mısınız?

https://www.bicakmarket.com/urun/el-yapimi-ustura/3253

E n v i r o n m e n t a l i s t

(16/02/2018, Saat: 17:26)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar,

Aşağıdaki web adresinde görülen ustura konusunda düşüncelerinizi yazar mısınız?

https://www.bicakmarket.com/urun/el-yapimi-ustura/3253
Bu usturayı reklamlarda falan görüyorum fakat kendisini görmediğim için net bir şey söylemek mümkün değil. Bilgilerde çeliğin cinsinden , iç bükey durumundan, ölçüsünden bahsetmemiş , usturayı ustura yapacak en önemli şeylerden bazıları bunlar. Ayrıca tıraş olmak için parmaklarınızı koyacağınız
bölüm de hiç uygun görünmüyor. Genelde bunlar bıçak seviyesinde yapılmış, tıraş olmaya uygun olmayan ürünler çıkabiliyor, dikkatli olmak lazım
(16/02/2018, Saat: 18:24)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu usturayı reklamlarda falan görüyorum fakat kendisini görmediğim için net bir şey söylemek mümkün değil. Bilgilerde çeliğin cinsinden , iç bükey durumundan, ölçüsünden bahsetmemiş , usturayı ustura yapacak en önemli şeylerden bazıları bunlar. Ayrıca tıraş olmak için parmaklarınızı koyacağınız
bölüm de hiç uygun görünmüyor. Genelde bunlar bıçak seviyesinde yapılmış, tıraş olmaya uygun olmayan ürünler çıkabiliyor, dikkatli olmak lazım

Üreticiye telefon ettim ve ustura ile ilgili sadece resim olduğunu, detaylı özelliklerin orada yazılması gerektiğini bildirdim.
Bu konuda gerekli açıklamaları yazacaklarını söylediler.

Bildiğim kadarı ile yatağan usturası nette aratırsanız hep aynı resimler çıkıyor. Hatta bir kaç ay önce forum içi birinde vardı. Daha önceden daha uygun fiyatlara satan sitelerde vardı.

http://www.geltir.com/showthread.php?pid=182047

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Gerekli bilgiyi kendileri yapmadıgı icin veremiyorlar olabilir mi.
https://www.aliexpress.com/item/ZY-Barbe...autifyAB=0

Acık soyliyim ahsap saplı guzel bir bıcak yapınca, 200 liradan asagı satmayan yerli amator ureticinin, ustura gibi cok daha ince goz/el emegi isteyen bir urun icin 120 lira istemesi bana ilginc geldi.
Ya arkadaş bu satıcı bir alem herhalde. Sadece kk ve havale ödemede üstüne lazerle isim yazabiliriz demiş. İnternetten çekle mal mı alınabiliyor. 100 liralık usturaya çek mi veriyorlar versede zaten 1400 liraya kadar banka öder anlamadım bir şey .
Hocam kapıda ödeme mevzusu var bir de. İsim yazdırıp, kapıda ödemeye gelince ürünü teslim almayanların olabileceği ihtimaline karşı yapmıştır o açıklamayı.
(16/02/2018, Saat: 23:49)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kapıda ödeme mevzusu var bir de. İsim yazdırıp, kapıda ödemeye gelince ürünü teslim almayanların olabileceği ihtimaline karşı yapmıştır o açıklamayı.

Anladım şimdi Smile sağolasın .
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ankara da çelik ustura biletme taka 0 637 14/06/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: taka
  Eikaso Ustura yigit 6 3,087 13/03/2023, Saat: 16:53
Son Yorum: Don Quijote
  Jhon nowill ustura Eren43 1 1,160 25/01/2023, Saat: 22:41
Son Yorum: Eren43
  ÇELİK USTURA SETİ YARDIM Thunder 2 1,648 25/12/2022, Saat: 05:15
Son Yorum: Thunder
Thumbs Up Favori Ustura Sıralaması rewolwer_ 25 12,329 19/12/2022, Saat: 17:59
Son Yorum: habaz
  Çelik ustura tavsiyesi dnzahmetdnz 7 3,089 18/09/2022, Saat: 15:14
Son Yorum: Lord Sparhawk
  İlk Kez Ustura Seti Alacak Olanlara Tavsiyeler ohtararan 76 89,236 02/09/2022, Saat: 21:01
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Çelik Ustura Bükeyliği HK. trustalt 4 2,000 16/08/2022, Saat: 14:10
Son Yorum: trustalt
  Çelik Ustura Nasıl Bilenir (Videolu Anlatım) rewolwer_ 51 23,541 11/08/2022, Saat: 12:45
Son Yorum: trustalt
  Çelik Ustura Seti Tavsiyesi ArdaSeremet 5 2,243 10/08/2022, Saat: 21:24
Son Yorum: ArdaSeremet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: