YORUM SİLİNMESİ
Bu gün de karşılaştığım bir husus hakkında bir sorum var sizlere. Birkaç defa yazdığım yorumların silindiğini fark ettim (en günceli son 24 saat içinde gerçekleşti). Sanırsam bu ikinci defa oluyor. Benim bilmediğim bir sansür mü uygulanıyor bu forumda? Yoksa sistem hatası mıdır? Hiç karşılaşan oldu mu böyle bir durumla? Eğer yorumum yönetim tarafından silinecekse (forum kurallarının dışına çıkma vb davranışlarda) tarafıma neden ve hangi gerekçe silindiğinin moderatörler tarafından yollanmış mesajını almak bu forumun beyefendilik ve nezaket havasına eşlik ederdi. Sistem hatası(server değişikliği, veri kaybı vb.) olanlar kabulümdür, aksi takdirde uyarılmadan ve bilgilendirilmeden silinen yorumlarım olduysa ivedi bir şekilde forumdan üyeliğimin silinmesini yönetimden rica ederim.
Saygılarımla.
Dün ya da bir önceki gün benim de bir yorumum silinmiş olabilir. İnternet bağlantım biraz sıkıntılı, o nedenle gönderip göndermediğimden çok da emin olamıyorum ama sanki gitmişti diye hatırlıyorum.

Benim de aynı konuda forum yönetiminden ricam, yorumu silince en azından tek cümle olsun gerekçesi ile birlikte durumdan haberdar edilmek.

Yazılımsal başka bir sıkıntı varsa bu mesajı göz ardı edebilirsiniz.
Arkadaslar,
Forum kuralları geregi tartısma veya sozlu satasma gibi algılanabilecek yorumları siliyoruz. Bu forum icinde kavga dovus tartısma cıkmaması icin cok cok az yapılan birseydir. Forum kuralı madde 16 kapsamında silinebilir.
Bir de bazen silinmiyor, konudan uzaklaşılmışsa Çalgı Cengi diye bir konuya ışınlanıyorlar. Daha önce de ne oldu derken oralarda buldum kendimi Smile

SeckinB
.....
@dikdik_s üstat benim yazdığım şey hafiften geyik muhabbetinden ibaretti. Ankara buluşması başlığındaydı. Bahsettiğin kural kapsamına girecek bir durum yok bana göre. Dediğim gibi silindi mi, yoksa gitmedi mi onu da bilmiyorum. Ama bana silindi gibi geliyor ve eğer siliniyorsa haberdar edilmek istiyorum.

Mesaj silinmesini gurur meselesi yapacak değilim fakat tek cümlelik bir gerekçe ile haberimiz olsun ki ona göre yazalım. Başka başka yerlerden, farklı eğitim seviyelerinde, farklı hayat görüşlerinde, farklı yaş gruplarında onlarca, yüzlerce kişi yazıyor şuraya. Bütün yazılanların istisnasız kurallara uygun olması beklenemez ve tabii ki eğer kural neyse odur. Ona bir itirazım yok. Ama dediğim gibi silinince bir cümlelik açıklama da gerekli.

Üst mahkemeler bile karar alınca gerekçe yazıyor. Ben üst mahkemeyim kararı aldım, bana öyle uygun geldi demiyor. Bir de gerekçesini açıklıyor o kararın. Bu minvalde bakacak olursak, talep ettiğim şey gayet makul diye düşünüyorum.
(17/02/2018, Saat: 00:02)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de bazen silinmiyor, konudan uzaklaşılmışsa Çalgı Cengi diye bir konuya ışınlanıyorlar. Daha önce de ne oldu derken oralarda buldum kendimi Smile

SeckinB

İste o daha buyuk ceza oluyor. Smile Benimde cok tasınan oldu oyle Smile

Arkadaslar yanlıs anlasılmasın, sordugunuz konu veya yorum hakkında bir bilgim yok. Genel bilgi olsun diye soyledim. Sahsen tek satırlık sinirle cevaben yazılmıs yorum ayda yılda 1 denk gelirse haber vermeden sildigim oluyor, ama uzun yazılmıs, bilgi emek verilmis bir paragrafı bir nedenden dolayı gizleme durumu olursa, yazı sahibine mutlaka bilgi veriyorum veya veriyoruz, yasayan yazıstıklarımız olmustur bilir.

(17/02/2018, Saat: 00:09)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s üstat benim yazdığım şey hafiften geyik muhabbetinden ibaretti. Ankara buluşması başlığındaydı. Bahsettiğin kural kapsamına girecek bir durum yok bana göre. Dediğim gibi silindi mi, yoksa gitmedi mi onu da bilmiyorum. Ama bana silindi gibi geliyor ve eğer siliniyorsa haberdar edilmek istiyorum.

Mesaj silinmesini gurur meselesi yapacak değilim fakat tek cümlelik bir gerekçe ile haberimiz olsun ki ona göre yazalım. Başka başka yerlerden, farklı eğitim seviyelerinde, farklı hayat görüşlerinde, farklı yaş gruplarında onlarca, yüzlerce kişi yazıyor şuraya. Bütün yazılanların istisnasız kurallara uygun olması beklenemez ve tabii ki eğer kural neyse odur. Ona bir itirazım yok. Ama dediğim gibi silinince bir cümlelik açıklama da gerekli.

Üst mahkemeler bile karar alınca gerekçe yazıyor. Ben üst mahkemeyim kararı aldım, bana öyle uygun geldi demiyor. Bir de gerekçesini açıklıyor o kararın. Bu minvalde bakacak olursak, talep ettiğim şey gayet makul diye düşünüyorum.

Kardesim ankara konusu hakkında bir bilgim yok, sahsen birsey silmedim. Bulusmayı bekliyoruz guzel fotolarınızı deyip, konuya bir daha girmedim. Msjını ve icerigini bilmiyorum, belki yanlıs anlasılma olabilecek birseyse arkadaslar silmis olabilir.
Valla hocam şu senin karanfilli mesajın ayarında bir mesajdı benim yazdığım. Yani bilemiyorum kim neyi, nasıl yanlış anlamış olabilir. Neyse esenlikler diliyorum Smile
Bak karanfili unuttuydum ya. hehehe sen diyince aklıma geldi yine guldum. Bilmiyorum bro kusura bakma.
noldu benim vecihi ile habamam gittimi Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: