Lea stick
https://www.giftsandcare.com/en/

İndirimi de var tabiki

SB10 yazarsanız %10 alırsınız
Arkoya benzeyen bir sabun.Eski halini bilmiyorum ama benim aldığım sabun oldukça iyi ve kıvamlı bir köpük verdi.Yanlız ilk kullanım sonrası koruyuculuğunun pek iyi olduğunu söyleyemeyeceğim.Jiletimin ömrü dolmak üzere olduğu için yaşadığım tahrişi körlenmiş jilete bağlıyorum şimdilik.Ciddi tahriş yaşadığım için de aftershave kullanmak zorundaydım bu yüzden nemlendirmesi hakkında da yorum yapamıyorum.Çok tahrişli ve hiç de yakın olamayan bir traş aldım ilk kullanımda.Bir kaç gün içinde sıfır bir jiletle tekrar kullanıp yorum yapacağım.
(29/05/2012, Saat: 15:34)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.giftsandcare.com/en/

İndirimi de var tabiki

SB10 yazarsanız %10 alırsınız

Burada geltir indirim kodumuz var hocam Smile
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
elime sağolsun delidumrul hocamin hediyesi olarak 1 adet geçti
yeni formul yeni ambalajlı olanı
gliserin ve lanolinli hayvansal yağ oranı arttırılmış

nemlendiriciliğinden oldukça memnun kaldım
tabiki bir cella değil ama arkodan üstün

kokusu otellerdeki klasik beyaz sabunlara çok benziyor

ne arkonun kendine has kokusu
nede derbynin hacışakir kokusu gibi değil

arko 75gr
bu 50 gr

ambalajı daha sonra arko ıle kullanılamaz

memnun kaldıgım bir sabun özetle

karşılaştırma için resim :
243m4ah.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Kardeşim ispanyadan getirdi. Malesef marketlerde La toja bulmamış. Bu sabundan 2 tane getirdi. 2 gündür kullanıyorum. Sabunda belirgin bir koku yok. normal sabun kokusu. Arkoyla iyi performans alıyorum. Genelde kaliteli sabunlarla pek anlaşamam. Bu sabunda Arko gibi, pek bir farkı yok. Çabuk köpük yapılıyor. Ancak yeni formul mu yoksa eskisi mi dikkat etmedim.
Ben de kullanıyorum dediginiz gibi koku çok az. Belirgin değil.
Fakat arkodan fersah fersah ustun bir sabun.
Kutusu da fiyatına gore çok güzel.

@ candova

kutusu fiyatına göre fersah fersah ilerde, Ürünleri kaba basıp kullanıyorum. Kutularını atmadım. seyahat için falan gerçekten güzel. Performans olarak çok fark göremedim dediğim gibi, ama arkodanda çok memnunum zaten. Buda onun gibi. Arkoyla ilgili tek şikayetim cildi kurutması. TOBS kullanınca arkonun ne kadar kuruttuğu daha iyi hissediliyor. Ben Geleneksel Tıraşı hobi gibi görüyorum, ancak zaten hergün tıraş olmak zorundayım. İşin pratik tarafı haftaiçi daha ağır basıyor. Bu durumda TOBS vs kullanamıyorum. kolay köpük yaptığım Arko kulllanıyorum. Kapta 10-15 sn sabun yükleyip, yüzde köpürtme yapıyorum, 2 perde kısa zamanda çıkıyorum banyodan. Bu sabunda haftaiçi rotasyonda rahatlıkla kullanılabilecek bir sabun.
Lea'yı bende beğenen taraftayım.
Köpük yapması çok kolay ve fiyatına göre harika bir performans sağlıyor.
Kıvamlı köpüğü var ama koruyuculuk iyi değil, özellikle ikinci perdede neredeyse hiç yok gibi geldi. Arko -1 desem yeridir. Koku olarak otellerdeki küçük kalıp sabunları hatırlatıyor. Sanki krem olanının kokusu daha yoğun.
Nedir, ne değildir?
Çubuk formunu kaba bastım, oldukça memnunum. Kokusunda hafif bir mentol notası var aşırı mentolle anlaşamadığım için tatmin oldum. Rahatsız etmiyor. Mevsim geçişlerinde ve yazın kullanılabilecek bir ürün. Köpüğü bol. Nemlendiriciliği ve koruyuculuğu bir Cella değil ama arkodan bir gömlek üstün.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 72,145 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  Palmolive stick haaydin 72 60,829 06/02/2022, Saat: 19:19
Son Yorum: Johny White
  Tabac Orijinal Tıraş Sabunu (Stick) msakalli 28 25,876 23/02/2021, Saat: 00:55
Son Yorum: Abin Sur Ertu
  La toja stick totan35 35 45,145 22/10/2019, Saat: 12:38
Son Yorum: mrden
  Boots stick sabun mkeskus 0 2,458 30/07/2016, Saat: 11:41
Son Yorum: mkeskus
  Williams Stick eskiuyemnt 20 28,000 19/01/2016, Saat: 23:05
Son Yorum: Kaptan
  Wilkinson stick & Speick stick ynspektas 4 6,670 05/10/2015, Saat: 18:56
Son Yorum: FloydianDM
  Stick sabunları yüzde köpürtmek Nihil79 17 26,292 05/09/2015, Saat: 18:30
Son Yorum: Chinaski
  Stick mi? Kasede sabunmu? tipsol 13 11,346 30/11/2013, Saat: 18:19