Lea stick
Bu sabunu geçen gün MetsGo komşum denemem için göndermiş, ben de kaba basıp bugün ilk kez denedim. Kokusu WS kaseye çok benziyor, ama oldukça sert bir sabun. Arko daha yumuşak kalıyor yanında, kaba elimle basarken baya kas yaptım Big Grin kasenin içinde köpürtüp direkt yüzüme uyguladım, sabun çok hızlı oldu ve suyu gayet iyi tuttu, normalde yüzde köpürttükten sonra çok hafif su eklerdim cildim kuru olduğu için ama bunda gerek kalmadı hiç. Güzel köpük oluşturdu, kayganlığı güzeldi. Tabi Nacet'i ilk kez denedim ama beni maalesef hayal kırıklığına anlattı, Shark'tan daha iyi bir performans vermedi yüzümde. Ama ıslak tıraşa yeni başlayan herkesin edinmesini tavsiye ettiğim bir sabun, zira köpüğün aslında nasıl olması gerektiğini bunda rahatça görebiliyorsunuz. Sonuç olarak çok pahalı olmayan kaliteli bir sabun kendisi deneyiniz, denettiriniz  Big Grin
Herkese merhaba, Bu sabunu denemek istiyorum fakat hiçbir yerde bulamıyorum. Aynı şekilde ws stick sabunu da.
(13/07/2020, Saat: 21:10)rhlc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhaba, Bu sabunu denemek istiyorum fakat hiçbir yerde bulamıyorum. Aynı şekilde ws stick sabunu da.

Lea'yı bilmem ama ws stick için Razorus'a 1 ay önce mesaj atmıştım. Noyan Bey en kısa sürede tedarik edileceğini söylemişti.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
(13/07/2020, Saat: 23:08)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lea'yı bilmem ama ws stick için Razorus'a 1 ay önce mesaj atmıştım. Noyan Bey en kısa sürede tedarik edileceğini söylemişti.

Tamam komşum. Bekleyeceğiz o halde.
Ben İmpa Ticaret'ten almıştım. Mustafa Bey elinde ürün birkaç tane kaldığında dükkanında bırakmak üzere web sitesinden kaldırıyor genelde. Kendisine sorabilirsiniz.

SM-A805F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Her şeyin bir şeyi vardır."
(13/07/2020, Saat: 21:10)rhlc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhaba, Bu sabunu denemek istiyorum fakat hiçbir yerde bulamıyorum. Aynı şekilde ws stick sabunu da.

Komşum bence denemeye değecek bir sabun değil, arkodan farksız geldi bana. Ws stick bundan daha iyi diyebilirim.
Ben bir stick bitirdim bana göre güzel bir sabun çoğu kişinin rağbet etmediği haslinger-mühle-ej sabunlardan bulamazsam kullanacağım bir sabun tabi sabun işi kişiden kişiye değişir herkesin beğendiği tabac ile ben hiç anlaşamadım mesela
(15/07/2020, Saat: 22:45)Erkantek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bir stick bitirdim bana göre güzel bir sabun çoğu kişinin rağbet etmediği haslinger-mühle-ej sabunlardan bulamazsam kullanacağım bir sabun tabi sabun işi kişiden kişiye değişir herkesin beğendiği tabac ile ben hiç anlaşamadım mesela

Hocam tabac neden begenmediniz ?

"tabi sabun işi kişiden kişiye değişir" haklisiniz tabiki de sadece sebep neydi begenmemenizdeki.
Tabac bende hafif yanma yaptı bazı sabunlar yapıyor birde köpükte benim istediğim kıvamı ben tam yakalayamadım belki stick olduğu için olabilir diye düşünüyorum forumda tabac kaseden herkes memnun fakat tabac stick konusunda benim gibi beğenmedğini değil ama farklı olduğunu söyliyenler var yinede kışa doğru bir tane kase alıp tekrar deniyeceğim.
(16/07/2020, Saat: 08:52)Erkantek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac bende hafif yanma yaptı bazı sabunlar yapıyor birde köpükte benim istediğim kıvamı ben tam yakalayamadım belki stick olduğu için olabilir diye düşünüyorum forumda tabac kaseden herkes memnun fakat tabac stick konusunda benim gibi beğenmedğini değil ama farklı olduğunu söyliyenler var yinede kışa doğru bir tane kase alıp tekrar deniyeceğim.

erasmic sticte aynı sorunu yaşadım, hatta pul pul deri döküldü, yanma hisside öyle bir iki saatte geçmedi sorun çıkartan maddeyi bulmak lazım sanırım. bende fume sabun, erasmic stik yaptı hatırladığım fume sabunda lanolin mi ne vardı ona bağlamıştım konuyu kendimci kullanmadım öyle bi yerlerde ama kim bilir nerede.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,547 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  Palmolive stick haaydin 72 60,430 06/02/2022, Saat: 19:19
Son Yorum: Johny White
  Tabac Orijinal Tıraş Sabunu (Stick) msakalli 28 25,618 23/02/2021, Saat: 00:55
Son Yorum: Abin Sur Ertu
  La toja stick totan35 35 44,915 22/10/2019, Saat: 12:38
Son Yorum: mrden
  Boots stick sabun mkeskus 0 2,449 30/07/2016, Saat: 11:41
Son Yorum: mkeskus
  Williams Stick eskiuyemnt 20 27,873 19/01/2016, Saat: 23:05
Son Yorum: Kaptan
  Wilkinson stick & Speick stick ynspektas 4 6,653 05/10/2015, Saat: 18:56
Son Yorum: FloydianDM
  Stick sabunları yüzde köpürtmek Nihil79 17 26,211 05/09/2015, Saat: 18:30
Son Yorum: Chinaski
  Stick mi? Kasede sabunmu? tipsol 13 11,262 30/11/2013, Saat: 18:19