Mama Kabı Köpürteç
hocam benim düzenek de ilgin. Pilav kalıbını oturtuyorum sıcak su kabımın üzerine öyle ki milimi milimine oturuyor bide, sonra sıcacık müthiş bir köpük çıkıyor ortaya. tavsiye ederim. isterseniz hemen görsel bile paylaşabilirim. Çoğu zaman iş için illere gidiyorum, seramik yolda kırılma riski taşıyor bende olayı kökten çözdüm bir carte d'or kabı Big Grin bir de pirinç kalıbı Big Grin
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(25/02/2018, Saat: 01:35)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam benim düzenek de ilgin. Pilav kalıbını oturtuyorum sıcak su kabımın üzerine öyle ki milimi milimine oturuyor bide, sonra sıcacık müthiş bir köpük çıkıyor ortaya. tavsiye ederim. isterseniz hemen görsel bile paylaşabilirim. Çoğu zaman iş için illere gidiyorum, seramik yolda kırılma riski taşıyor bende olayı kökten çözdüm bir carte d'or kabı Big Grin bir de pirinç kalıbı Big Grin

Düzeneği merak ettim üstat, sıkıntı değilse bir fotoğrafını paylaşabilir misiniz? Peşinen teşekkürler Smile
Üstat buyurun görseller,

23ucxuv.jpg

dc5536.jpg

fw4ohz.jpg

sıcak su alttan pilav kalıbını saniyeler içinde ısıtıyor. kalıbın kabartmalı yüzü sayesinde hızlıca sıcak köpük elde ediyorum.

kırılma derdi yok, seyahatlerde büyük rahatlık oluyor.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Güzel fikirmiş, teşekkürler. Ben de bir deneyeyim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Scuttle - Köpürteç anesthesia 76 75,126 29/05/2021, Saat: 12:12
Son Yorum: kaman
  IKEA Smarta Sabun Kabı koolandgang 5 8,614 18/10/2015, Saat: 21:09
Son Yorum: koolandgang
  De razor standı ve sabun basma kabı artofdragon 8 13,246 29/04/2014, Saat: 23:06
Son Yorum: artofdragon
  Alternatif stand & sabun kabı Marvin 14 17,043 29/01/2014, Saat: 13:41
Son Yorum: trache

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: