RazoRock Wunderbar Slant
2i9mrg5.jpg
Razorock sitesinde kendi ürettiği aletleri piyasada ki emsallerinden daha iyi ve daha uygun fiyata sattıklarını iddaa ediyor. Ben de 316L çelikten dolayı böyle abarttıklarını düşünmüştüm ta ki wunderbarı görünceye kadar. Wunderbar gerçekten daha görür görmez kalitesini hissettiriyor. Sapı çok güzel, elde ağırlığını ve kalitesini hissedebilirsiniz. Sapın altında ne olduğunu bilmediğim ama türlü türlü tahminlerde bulunduğum bir vida var Ama asıl slantın hissiyatı kaliteli olduğunu hissetiriyor. İşçiliği çok güzel.
RazoRock tan bu kadar kaliteli bir makine beklemezdim. Nedense jiletin kenarlarının makinenin kafa kısmından dışarı taşması bende kalite hissiyatını düşürüyor. (belkide özellikle ilk zamanlar jileti çıkarmaya çalıştığımda parmaklarımda çizik ve küçük kesiklere neden olmasıdır). İşte wunderbar a  jilet takıldığında dışarı taşmıyor. Belki X3 de de vardı ama hatırlamıyorum belkide bütün slantlarda vardı. Ama nedense wunderbarda dikkatimi çekti jileti iyi kapatan dolgun bir slant olduğından.

2lkfj8l.jpg

Tıraş kalitesi olarak da ancak daha önce  kullandığım tek slant olan olan İkon X3 le karşılaştırabilirim. Hani slantlar genelde sessiz diye bilinir ya X3 den daha sesli geldi bana tıraşı ise X3 le kıyaslanmayacak kadar mükemmel, yakın ve pürüzsüz. yüzün her tarafında, burun altı, kulak dibin de rahatlıkla manevra yapabilirsiniz  Aslında kıyaslamak da çok doğru değil zannımca çünkü fiyat olarak da üretim olarak da (biri çelik diğeri alüminyum) aynı segmentte değil. Diğer tıraş aletleriylede kıyaslamak yanlış olur hissiyatları.
Wunderbarı sağolsun Burak beyin tavsiyesiyle aldım. Bu sefer artık üstadı yormayıp kendim halledeyim dedim ama maalesef alışveriş yılan hikayesine döndü.Elime geçmesi 3 ayı geçti. Aldıktan 1 ay sonra elime ulaşmadığına dair email yolladım fakat İngilizcem yeterli olmadığından bir türlü anlaşamadık. Sonra forumda gümrük mevzusu geçince @cihankeskin üstada mevzuyu açtım sağolsun oda yardımcı oldu ve nihayet makul bir cevap verdiler; ancak taahhüt ettikleri günde gelmeyince bu sefer sağolsun @GartBnx üstada rica ettim sağolsun o da nerdeyse gelinceye kadar her hafta firmaya yazdı . Sonra burak beyin tavsiyesiyle ptt ye yazdım fakat ptt den ürünün Türkiye' ye gelmediğini ima eden bir cevap geldi. En sonunda bankanın duruma el atmasını isteyince. Bankada ki görevli kredi kartımı değiştirdi ve eğer firma prestijli bir firmaysa  45 ile 200 gün arasında sorunun çözüleceğini ama eğer değilse ilgili mahkemeye başvurmam gerektiğini söyledi. Ama ben hiç umudumu kaybetmedim!!!..............     Bir hafta sonra aniden çıkageldi.Smile

Guncelleme:
11lodqx.jpg
Güle güle kullanın komşum. Sonunda elinize ulaşmasına sevindim. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Eyvallah üstat sağolasın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Mavibu komşum,
Güle güle sağlıkla kullanın, çok şık ve güzel bir makine almışsınız, inceleme için ayrıca teşekkürler..
Bayağı bir maceralı yolculuk yapmış Wunderbar Smile

@Mavibu komşum gözünüz aydın sağlıkla kullanın . İnceleme için de teşekkürler . Fotoları eksik kalmış .
Teşekkürler @Tahir üstat maceranın sonunu tam çözemedim ama adamlar haklıymış galiba. Alet Türkiye de olmasa bankanın uyarısıyla falan bir hafta da gelmesi olacak iş değil

@Nani Kuş üstadım geç farkettim, çok teşekkür ederim. Ben beğenmedim aslında ama ileriki günlerde daha iyi bir inceleme için cesaret veren bütün üstatlara saygılar Serdar beyin yardımıyla fotoğrafları ekledim kendisine saygılarımı sunarım

İnceleme icin tesekkur ederiz, arkadaslar bilmiyor sanırım, bu yazı komple silindı gitti yanlıslıkla, komsum oturup ugrasıp tekrar bastan yazdı. Emegi ve azmi icin tesekkur ederiz. Saygılar.
Aaa evet ama benim hatam,telefonda yazmaya çalıştım ama yanlışlıkla önce fotoğrafları ekledim yazıyı yazdım kaydettim ama baktım olmadı bir düzeltme yapıp kaydetmeye çalışınca bu sefer herşey silinmişti. İleri bir tarihe ekledim ancak Serdar bey sağolsun yardımcı olacağını söyleyince tekrar dan başladım.

Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın, neyse biraz gecikmiş ama gelmiş Big Grin
Güzel inceleme için teşekkür ederiz
Kafanın değişik yönlerden resimlerinide alabilirmiyiz müsait ara
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fatip Slant Açık ve Kapalı Tarak Nazikas 5 4,613 15/03/2023, Saat: 02:08
Son Yorum: inter
  Parker Semi Slant Chefkara 41 13,829 17/01/2023, Saat: 15:40
Son Yorum: Shavettin
  Yaqi Agamemnon: nâm-ı diğer, 'DOCS' "Double Open Comb Slant" mtcn77 60 25,967 14/04/2022, Saat: 14:03
Son Yorum: yucelyilmaz
  İnceleme: Razorock Game Changer 84 marv 6 3,572 09/11/2021, Saat: 19:53
Son Yorum: marv
  RazoRock Game Changer CK89 206 95,118 30/09/2021, Saat: 01:41
Son Yorum: broraso
  Merkur 37C Slant Bar muratti 282 299,380 29/09/2021, Saat: 11:58
Son Yorum: Zayn
  RazoRock Lupo sfenks 26 11,853 08/04/2021, Saat: 01:39
Son Yorum: nicky
  Razorock German 37 Slant FearOfATG 47 19,679 20/02/2021, Saat: 22:59
Son Yorum: Yilmazde
Information İNCELEME:Slant Dünyası'na Giriş:Mahşerin 1 değil,2 değil tam 6 atlısı! ahraz 118 81,691 17/01/2021, Saat: 22:09
Son Yorum: Yilmazde
Wink Slant Agresiflik Tablosu Timor1322 22 8,033 03/11/2020, Saat: 00:22
Son Yorum: cerdinc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: