QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti
Woskhod da yakıştırıyorum ben.. Deneyebilirsiniz..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Ben de permasharp ile kullandığımda uyumlu bulmuştum bu aleti en son kullandığımda
So far so good..
Mavi Astra ile konfor keskinlik dengesini sağladığını hissettim ve öyle kullanıyorum.
(22/02/2019, Saat: 10:32)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Woskhod da yakıştırıyorum ben.. Deneyebilirsiniz..

Hediyesi ile gelen jilet nasıl kesiyor kullandınız mı ? Wink
(23/02/2019, Saat: 15:10)Gencer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hediyesi ile gelen jilet nasıl kesiyor kullandınız mı ? Wink
Forumda olmayan gelenekselci arkadaş jilet değil o dedi. Kesmiyor muhtemelen.. Smile

(23/02/2019, Saat: 15:10)Gencer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hediyesi ile gelen jilet nasıl kesiyor kullandınız mı ?  Wink

Şahsen jilet bugüne kadar denediğim en vasat jiletti diyebilirim. Jilet çok dengesiz ve konforsuz.
Ben o kadar kötü bulmadım, ortalama bir performans gösterdi diyebilirim. Tabii her gönderdikleri jilet aynı mıdır bilemiyorum. Bu arada Baili aletle gelen jilet bence çok başarılıydı.
Makinayı dün denedim, bana önceki makinama göre ağır geldi ve favori bıyık bölgelerini almakta biraz zorladı. Galiba bunun nedeni makinenin jileti tutan kısmının kaba olmasıydı. Çünkü basit bir yumanın jilet tutan kısmı bile daha ince ve bıyık, favori bölgelerini almakta daha maharetli. Artılarına gelince kademeli olması çok iyiydi, bir kaç kademede denedim, bıyık ve favori için jilet açıklığını açmak gerekti ve 6 ile buraları aldım. Genel tıraşı da 6 ile tamamladım, sonra bir de üstünden 2 kademesi ile tekrar geçtim. Toplam 2 perde yeterli geldiğinden tıraşı bitirdim. Önceki orak tipi basit traş aletine göre Qshave çok daha ağır geldi ama bundan dolayı mıdır bilmiyorum sakalı daha iyi bir şekilde aldı ve birkaç kesik dışında fazla bir sorun oluşturmadı.
Qshave makine ile traş olurken yine Qshave'in porsuk kılı fırçasını kullandım. Fırça daha önceki banat domuz kılı fırçama göre bana çok yumuşak geldi ve celladan bir türlü tasta istediğim köpüğü alamadım ayrıca bu fırça çok kıl döktü. Halbuku banat fırça cellayı çok daha iyi köpürtüyordu ve fazladan köpük bile artıyordu. Tasta porsuk fırça ile köpük yaparken fırça kılları yumuşak olduğundan sabunla iyi bir temasa geçemiyor gibi geldi.
Genel anlamda Qshave'in makine ve fırçasına alışamadığımdan olsa gerek bu tür problemler oldu sanıyorum ama cellayı neden iyi köpürtemedi onu bir türlü anlamadım, ilk kullanım olduğundan ya da kıl dökmesinden dolayı olmuş da olabilir. Malum banat fırçayı 10 senedir kullandığımdan kıl dökme sorunu olmuyordu.
Dostlar,

Qshave lerinizden hangi jilet cıkıyor bilmiyorum. Qshave veya Apache marka cıkıyorsa, jiletiniz hic tahmin etmeyeceginiz bir marka jiletin ustune marka basılmıs halidir. Cinlinin hediye ettigi jiletten ne olacak diyebilirsin, ama aynı jiletin paketine 100 lira verince abi amerikalı yapıyor da diyebilirsin. İnsan psikolojisi degisik birseydir.

2mq6s8n.jpg
(25/02/2019, Saat: 16:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar,

Qshave lerinizden hangi jilet cıkıyor bilmiyorum. Qshave veya Apache marka cıkıyorsa, jiletiniz hic tahmin etmeyeceginiz bir marka jiletin ustune marka basılmıs halidir. Cinlinin hediye ettigi jiletten ne olacak diyebilirsin, ama aynı jiletin paketine 100 lira verince abi amerikalı yapıyor da diyebilirsin. İnsan psikolojisi degisik birseydir.

Qshave marka jilet geliyor ama bu jiletlerden hiç denemedim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 701 814,525 09/04/2024, Saat: 16:29
Son Yorum: Märzen
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 879,526 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  tima tıraş makinası srwann 19 27,943 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 148,916 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 14,116 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 28,188 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,661 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,755 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,633 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 43,395 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: