QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti
(23/04/2018, Saat: 21:24)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @hidalgo
Buyur komsum uzmeyiz seni. 9.9usd
https://www.aliexpress.com/item/Adjustab...autifyAB=0

@dikdik_s Üstat, 10 doların tam altında olmuş fiyat mükemmel
(23/04/2018, Saat: 21:24)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @hidalgo
Buyur komsum uzmeyiz seni. 9.9usd
https://www.aliexpress.com/item/Adjustab...autifyAB=0
Çok sağolun hocam ben takip ettim ama 16 dolardan aşağı bulamadım. @turkoglum13 Mehmet üstadım sağolsun hediye etti. Bugün teslim aldım. İlk tıraşımı bir haftalık sakala banyo sonrası oldum. Üçüncü seviyede tahrişsiz gayet yakın tıraş sağladı. Future klonu bu kadar iyiyse orjinal future veya progress nasıldır.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beyler bayram sonrası ali de indirimler baslayacak.Future lar 5.5 dolarlar seviyesine dusuyor bilginiz olsun. Ese dosta guzel hediye olur.
https://www.aliexpress.com/store/product...autifyAB=0
(24/08/2018, Saat: 01:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler bayram sonrası ali de indirimler baslayacak.Future lar 5.5 dolarlar seviyesine dusuyor bilginiz olsun. Ese dosta guzel hediye olur.
https://www.aliexpress.com/store/product...autifyAB=0

ustat 5,5dusen standı ama %26 lık bi indirim olacak 7,37$ olucak yanlıs hesaplamadıysam ama bu ara aliexpresste 4$lık indirim kuponu veriyo devamlı
Ayni nane "River Lake" adi altinda da satiliyor. Hem zamak, hem Cin mali Smile Tras aletlerinde en aradigim ozellikler (!)... Hadi onyargili olmayalim, bir sans verelim diye Amazon'dan $12 amerikan kaymesi karsiligi ismarladim.

Geldiginde kutuyu actim ve sok oldum. Agirligi, lekesiz, mukemmele yakin krom kaplamasi, ayar yuzugunun duzgun calismasi... Bir de bu paraya, kutunun icine tras aleti cantasi koymuslar, hem de gercek deri!... Ilk bakisda beni sasirtti ama jileti takar takmaz, "ben dediydim" dedirtti. Jileti enine oylesine yamuk tutuyor ki, tras olmaz imkansiz. Taktik, soktuk, ayar yuzuguyle oynadik vs, olmadi... Bu kadar ugrasip, emek ve malzeme harcayip, okyanuslari gecirip, tiras makinesi yapamamak... River Lake tras olmadan iadeye giderken, ben de bir kez daha onyargilamin dogrulanmasinin verdigi, "biz bu sakali degirmende mi agattik" hissiyle EJ89'a jiletimi surerek trasimi oldum...

w6vyq0.jpg
(30/11/2018, Saat: 00:51)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayni nane "River Lake" adi altinda da satiliyor. Hem zamak, hem Cin mali Smile Tras aletlerinde en aradigim ozellikler (!)... Hadi onyargili olmayalim, bir sans verelim diye Amazon'dan $12 amerikan kaymesi karsiligi ismarladim.

Geldiginde kutuyu actim ve sok oldum. Agirligi, lekesiz, mukemmele yakin krom kaplamasi, ayar yuzugunun duzgun calismasi... Bir de bu paraya, kutunun icine tras aleti cantasi koymuslar, hem de gercek deri!... Ilk bakisda beni sasirtti ama jileti takar takmaz, "ben dediydim" dedirtti. Jileti enine oylesine yamuk tutuyor ki, tras olmaz imkansiz. Taktik, soktuk, ayar yuzuguyle oynadik vs, olmadi... Bu kadar ugrasip, emek ve malzeme harcayip, okyanuslari gecirip, tiras makinesi yapamamak... River Lake tras olmadan iadeye giderken, ben de bir kez daha onyargilamin dogrulanmasinin verdigi, "biz bu sakali degirmende mi agattik" hissiyle EJ89'a jiletimi surerek trasimi oldum...

Ben de merak ediyorum bu "Hakiki Orijinal Çin Malı Futuru" Smile
15 gün kadar önce sipariş verdim. 10 gün kadar oldu 'send to airline' durumunda. Çok bomba bir ürün gelecekmiş gibi üzerine lazerli yazı da talep ettim. Bu yorumdan sonra merakım daha da arttı doğrusu..Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(30/11/2018, Saat: 00:55)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de merak ediyorum bu "Hakiki Orijinal Çin Malı Futuru" Smile
15 gün kadar önce sipariş verdim. 10 gün kadar oldu 'send to airline' durumunda. Çok bomba bir ürün gelecekmiş gibi üzerine lazer kesim yazı da talep ettim. Bu yorumdan sonra merakım daha da arttı doğrusu..Smile

Sansina duzgun bir urun de gelebilir, umarim oyle olur. Ama yabanci ortaklari veya yatirimcilari olmayan, ufak yerel Cin firmalarinin fitratinda QC diye bir olay yok. Guzel guzel urunler yapiyorlar, fiyatlar cok uygun, ama urunleri cikarttiklari gibi, sicagi sicagina, ikinci kez bir bakis bile atmadan paketliyorlar... Yaqi sentetik firca aldim $10'a, inanilmaz basarili, sadece sapi zaten o parayi eder... Ama geldiginde killarin uzerinde tutkal damlalari vardi. Suraya bir QC koy, ayikla bu ufak tefek defolari, sonra sat ayni mali $15'a be adam...
(30/11/2018, Saat: 01:03)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sansina duzgun bir urun de gelebilir, umarim oyle olur. Ama yabanci ortaklari veya yatirimcilari olmayan, ufak yerel Cin firmalarinin fitratinda QC diye bir olay yok. Guzel guzel urunler yapiyorlar, fiyatlar cok uygun, ama urunleri cikarttiklari gibi, sicagi sicagina, ikinci kez bir bakis bile atmadan paketliyorlar... Yaqi sentetik firca aldim $10'a, inanilmaz basarili, sadece sapi zaten o parayi eder... Ama geldiginde killarin uzerinde tutkal damlalari vardi. Suraya bir QC koy, ayikla bu ufak tefek defolari, sonra sat ayni mali $15'a be adam...
Onca adam bolluğunda QC için personel koymuyorsalar daha da ne denir bilmiyorum. Şimdi düşündüm de üzerine yazılmasını istediğim yazı için muhtemelen ister istemez bir QC gerçekleşecek o esnada. Belki kusur varsa görürler. 1 haftaya elime geçecek en olmadı Son Kontrol departmanı olarak ben görürüm. Smile

(30/11/2018, Saat: 01:17)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onca adam bolluğunda QC için personel koymuyorsalar daha da ne denir bilmiyorum. Şimdi düşündüm de üzerine yazılmasını istediğim yazı için muhtemelen ister istemez bir QC gerçekleşecek o esnada. Belki kusur varsa görürler. 1 haftaya elime geçecek en olmadı Son Kontrol departmanı olarak ben görürüm. Smile

Bol sans hocam, taktik tutarsa haber ver... Amerika'da da, bir Edwards Deming, bir Juran kalmadi ki, Japonlar'a gonderdikleri gibi gondersinler...
Geçen ay verdiğim sipariş 2 haftada elime ulaşmışken bu qshave siparişim neredeyse 1 ay oldu ve memleket sınırlarına bile girmedi daha kayıtlara göre. Gelecek üründen ne çıkacağı belli olmasa da bekliyor insan merakla..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 701 814,544 09/04/2024, Saat: 16:29
Son Yorum: Märzen
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 879,533 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  tima tıraş makinası srwann 19 27,943 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 148,922 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 14,116 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 28,189 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,661 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,755 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,633 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 43,396 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: