QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti
(08/12/2018, Saat: 14:17)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler hocam. Memnun kalırız umarım.
Tam bir mild sever olduğum halde en mild hali bana bile yetmeyecek gibi duruyor. Akşam keskin kategorisinden bir jilet ile denemeyi düşünüyorum. Yeni merak şehiriçi dolmuşçusu gibi vites değiştirir dururum akşam.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamamdir, taktik tuttu, olayi cozduk Wink
(09/12/2018, Saat: 00:49)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamamdir, taktik tuttu, olayi cozduk Wink
Komşum şimdi tıraş oldum ve ürün tam da göründüğü gibi mükemmel geldi bana. Mild çizgimden ödün vermeden ilk perde 1. ayarda 2. perde de 2. ayarda kullandım. Sırf tahrişi kontrol etmek için de alkol oranı en yoğun olan (elimdeki ürünler içinde) arko tıraş kolonyasını kullandım ve yanma genel olarak daha önceki denemelerime göre çok çok az. (Yeni bir ürün denediğimde arko ile tahriş testi yapıyorum) Smile
Yazı da orijinal olmuş ve kişisel hava vermiş ürüne.. Smile

(09/12/2018, Saat: 01:23)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum şimdi tıraş oldum ve ürün tam da göründüğü gibi mükemmel geldi bana. Mild çizgimden ödün vermeden ilk perde 1. ayarda 2. perde de 2. ayarda kullandım. Sırf tahrişi kontrol etmek için de alkol oranı en yoğun olan (elimdeki ürünler içinde) arko tıraş kolonyasını kullandım ve yanma genel olarak daha önceki denemelerime göre çok çok az. (Yeni bir ürün denediğimde arko ile tahriş testi yapıyorum) Smile
Yazı da orijinal olmuş ve kişisel hava vermiş ürüne.. Smile

Iyi gunlerde kullan komsum. Ben de elimdeki bir kac kullanmadigim vintage gillete'i satip, yeni bir makine almayi dusunuyorum, aklimda bulunsun, yeni yil indirimiyle vs. custom bir qshave alabilirim.
(09/12/2018, Saat: 01:27)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iyi gunlerde kullan komsum. Ben de elimdeki bir kac kullanmadigim vintage gillete'i satip, yeni bir makine almayi dusunuyorum, aklimda bulunsun, yeni yil indirimiyle vs. custom bir qshave alabilirim.
Hakettikleri meblağlara satılması dileğiyle hocam. Umarım istediğiniz değerlerde satılır.. Smile

(09/12/2018, Saat: 01:43)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hakettikleri meblağlara satılması dileğiyle hocam. Umarım istediğiniz değerlerde satılır.. Smile

Komsum, yok pahasina, 3-5 dolara alinmis aletler. Hepsinin kaplamasi yerinde ama, ama iste yeni gibi degiller. Evde koyacak yer yok, cop olacagina biri kullansin diyorum, bir beklentim yok acikcasi.
Değerli komşularım;

İlk tıraşa başladığım zamanlarda kullandığım babamdan kalma Gillette Slim Adjustable vardı. Yaklaşık 10 yıldır hiç kullanılmamış ve çok kötü durumdaydı. Elimden geldiğince temizleyip, restore ettim ama sanırım düşmeden ötürü jilet tutuşu yamuk ve bir türlü düzeltemedim ve ufak bir alanda denemek yapıp olmayacağını görünce kartuş ile tıraşımı tamamlamak zorunda kaldım. Şimdi başlangıç için, mümkün olduğunca ekonomik bir alet bakıyorum.

Siyah kaplama olanı görünüş olarak çok hoşuma gitti yılbaşı indirimleri ile sipariş etmek istiyorum.

Acaba bu tıraş aletini acemiye tavsiye eder misiniz ?
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
(10/12/2018, Saat: 12:04)ziyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli komşularım;

İlk tıraşa başladığım zamanlarda kullandığım babamdan kalma Gillette Slim Adjustable vardı. Yaklaşık 10 yıldır hiç kullanılmamış ve çok kötü durumdaydı. Elimden geldiğince temizleyip, restore ettim ama sanırım düşmeden ötürü jilet tutuşu yamuk ve bir türlü düzeltemedim ve ufak bir alanda denemek yapıp olmayacağını görünce kartuş ile tıraşımı tamamlamak zorunda kaldım. Şimdi başlangıç için, mümkün olduğunca ekonomik bir alet bakıyorum.

Siyah kaplama olanı görünüş olarak çok hoşuma gitti yılbaşı indirimleri ile sipariş etmek istiyorum.

Acaba bu tıraş aletini acemiye tavsiye eder misiniz ?
Alet bana oldukça güvenli geldi. Düşük ayarlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alıştıktan sonra tüm ayarlarda atış serbest.. Smile

Smile 
(10/12/2018, Saat: 12:09)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alet bana oldukça güvenli geldi. Düşük ayarlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alıştıktan sonra tüm ayarlarda atış serbest.. Smile

Teşekkür ederim yorumunuz için.

Aslında gümüş olan indirime girmiş ama gönlüm siyahta, o da insin sipariş edeceğim. Rolleyes
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
İkisinide goren birisi olarak. Metalik olan daha iyi bana gore. Ama sunuda soyleyeyim benim su anda elimde olan urunun kesim hissiyati cok iyi. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Ama onerilen gibi oncelikle mutlaka en dusuk ayarda baslamanizi ve zamanla isterseniz yuksek ayarlara cikmanizi tavsiye ediyorum.
Ben de 1 tane klasik mat gümüşten sipariş geçtim bakalım 9,97$ fiyatla.
Gelince yorum atarım bu konuya.
"A Samurai always wears two swords."

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 871,629 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 700 807,186 18/04/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: Kaptan
  tima tıraş makinası srwann 19 27,634 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 147,567 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,664 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 27,698 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,351 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,703 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,244 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 42,955 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: