QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti
(21/01/2019, Saat: 15:57)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimki 1.5 ayda gelmişti diye hatırlıyorum. Ama sayılı gün çabuk geçmişti.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

öyle demeyin hocam 1.5 ay çok Sad o kadar beklenmez 2 hafta iyidir Big Grin
Bana 12 günde mi ne gelmişti, iyi düşünelim iyi olsun Wink
So far so good..
Bana iki hafta (14 gün ) de gelmişti. Bugün ilk tıraşımı oldum. Jilet te derby usta idi. Gerçekten çok iyi iş çıkardı. Ayarını 3 derecede tuttum çok iyiydi. Alanlara şimdiden hayırlı olsun....
(21/01/2019, Saat: 11:51)mertsamet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk mesajımız qshave'e nasip oldu. bugün siparişimizi verdik. Merakla bekliyorum, rimei sonrası sınıf atlatacak mı acaba bana Big Grin

Komşum benimde rimei vardı bence rimei başlangıç için gayet iyi. Bu aleti sipariş verdim bende 2 haftada geldi ve ürün sıkıntılı geldi direk tartışma açtım ve para hesabıma yattı ertesi gün. Bence firma gayet güvenilir ve iyiler sadece 16 TL kupon kullanmıştım 36 liramı iade ettiler o yandı sağlık olsun.
(21/01/2019, Saat: 21:52)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum benimde rimei vardı bence rimei başlangıç için gayet iyi. Bu aleti sipariş verdim bende 2 haftada geldi ve ürün sıkıntılı geldi direk tartışma açtım ve para hesabıma yattı ertesi gün. Bence firma gayet güvenilir ve iyiler sadece 16 TL kupon kullanmıştım 36 liramı iade ettiler o yandı sağlık olsun.
Hocam 16lık kupon nerden gelmişti. O kötü olmuş keşke iade değilde tekrar gönderim isteseydiniz. Elinizde kalan ürün yedek parça olarak kullanılır mı en azından Sad

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(21/01/2019, Saat: 21:59)mertsamet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam 16lık kupon nerden gelmişti. O kötü olmuş keşke iade değilde tekrar gönderim isteseydiniz. Elinizde kalan ürün yedek parça olarak kullanılır mı en azından Sad

İlk sipariş kuponuydu 20 TL onu bunla beraber https://s.click.aliexpress.com/e/Tik5aVS bu aleti almıştım. Ya para iadesi yada tekrar ürün istedim tartışmada para iadesine karar verildi ama önemli değil o kadar. Aslında ben düzeltme yolunu buldum. Örneğin 6. Ayarda veya 5te kullanıcaksam alt tarafı tamamen söküp yön değiştirince 6 da yamulmuyor ama 3 te yamuluyor. Eğer 3 civarında kullanıcaksamda bu sefer tekrar söküp yine kafanın yönünü değiştiriyorum 3 te yamulumuyorda 6 da yamuluyor. Böyle kullanırım aslında daha denemedim ama kullanırım sonraki tıraşımda 1. ve 2. ayarda yamulma yok zaten. Eğer alet sıkıntılı çıkarsa gönül rahatlığıyla iade edebilirsiniz.
(21/01/2019, Saat: 22:16)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk sipariş kuponuydu 20 TL onu bunla beraber https://s.click.aliexpress.com/e/Tik5aVS bu aleti almıştım. Ya para iadesi yada tekrar ürün istedim tartışmada para iadesine karar verildi ama önemli değil o kadar. Aslında ben düzeltme yolunu buldum. Örneğin 6. Ayarda veya 5te kullanıcaksam alt tarafı tamamen söküp yön değiştirince 6 da yamulmuyor ama 3 te yamuluyor. Eğer 3 civarında kullanıcaksamda bu sefer tekrar söküp yine kafanın yönünü değiştiriyorum 3 te yamulumuyorda 6 da yamuluyor. Böyle kullanırım aslında daha denemedim ama kullanırım sonraki tıraşımda 1. ve 2. ayarda yamulma yok zaten. Eğer alet sıkıntılı çıkarsa gönül rahatlığıyla iade edebilirsiniz.
Hocam zaten 6 agrasif sanırım ben o kadar yükselmem. Ama para verince herşeyi tam olmasını istemek normal. Sabırsızlıkla bekliyorum ben. Rimeiden sonra taş gibi geliyor sanırım.

(21/01/2019, Saat: 22:19)mertsamet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam zaten 6 agrasif sanırım ben o kadar yükselmem. Ama para verince herşeyi tam olmasını istemek normal. Sabırsızlıkla bekliyorum ben. Rimeiden sonra taş gibi geliyor sanırım.

Aynen komşum 6 agresif kaçıyor. Aslında rimei çok güzel bir alet. Bende ki alet ne kadar kusurlu olsa da şuana kadar 5 alet denedim içinde en başarılı bulduğum rimei. Dediğiniz gibi rimei ye kıyasla daha iyi bir alet ama rimei de bence gayet yeterli ve güzel bir alet kesinlikle uzun bir süre kullanırım.
(22/01/2019, Saat: 12:02)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen komşum 6 agresif kaçıyor. Aslında rimei çok güzel bir alet. Bende ki alet ne kadar kusurlu olsa da şuana kadar 5 alet denedim içinde en başarılı bulduğum rimei. Dediğiniz gibi rimei ye kıyasla daha iyi bir alet ama rimei de bence gayet yeterli ve güzel bir alet kesinlikle uzun bir süre kullanırım.
Bu konu agresiflik seviyesi ile de alakalı komşum. Ben mesela mild de alet tercih eden biri olarak qshave de ayarı yükseltsem bile çok sorun yaşamıyorum. Ama Rimei yoruyor cildimi gibi hissediyorum. Gerçi gelenekselde yeniyken kullandım sıkça rimeiyi. Belki altyapı eksikliğinden de böyle olabilir ama rimeiyi beğenen biri qshave de beğenir diye düşünüyorum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
İsim yazdırıp almıştım ve 0.2 cm'lik sonradan farkettiğim çok ufak bir çizik hariç tamamen sorunsuz ve bence yapım kalitesi olarak kaliteli denebilecek bir tıraş aletim var.

Aleti teslim alalı beri sırasıyla astra platinum(yeşil), derby usta, zaza platinum ve perma-sharp ile 2'şer kez tıraş oldum.

Rimei'den sonra ikinci tıraş aletim, genellikle 2 günde bir ya da 1.5 günde bir tıraş olurum. 5-6 ayarında WTG, 3 ile iki ATG şeklinde kullandım. En iyi perma-sharp ile anlaştığını düşünüyorum ama aynı zamanda en son kullandığım için elimin alışmasından dolayı da olabilir.

Kendi ağırlığıyla agresif ayarda gayet güzel tıraş ediyor ama kıl çıkış yönüm dolayısıyla çene kavsi boyunca kullanırken kafasının büyüklüğü nedeniyle hep çok zorlandım. Top sakalım olduğu için çene ve bıyığa girmiyorum hiç ama bence oralarda da kullanması çok zorlu olacaktır.

Çok beğense idim gerçek futur alacaktım ama şu haliyle kenara ayırıyorum ve sıradaki alet denemesine Gillette Slim Adjustable ile devam ediyorum.
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 871,967 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 700 807,533 18/04/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: Kaptan
  tima tıraş makinası srwann 19 27,638 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 147,587 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,672 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 27,700 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,368 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,706 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,256 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 42,965 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: