QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti
(02/12/2019, Saat: 08:51)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tekrar beni geleneksel tıraş ile tanıştıran @Samet  kardeşime çok çok teşekkür ediyorum. Bu aleti tekrar kazandırdı bana. Yoksa ayarlı kelebek bir alet almaya hazırlanıyordum. Proggress düşünüyordum.
SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sıhhatler olsun komşum geçenlerde bu konu konuşulmuştu forumda aynı yöntemle qshave 'in de düzelmesi güzel bir bilgi. progress alma niyetiniz varsa ertelemeyin o çok ayrı karakterde her ayarda etkili bir alet.
@tarkaner sıhhatler olsun ağabey. Sevindim seni tekrar memnun etmiş olmasına.
Bende bu durumu orjinal Futuru alınca farketmiştim. İkisini birbiriyle karşılaştırırken birinde üst tablanın tam oturduğunu diğerinde 1mm açıkta durduğunu görünce ancak dank dedi. O vakte kadar qshave i 2. ayarda kullanıyor sanarken 5.6. ayarda kullanıyormuşum Smile

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akşam eve gidince ben de bir bakayım ayar meselesine. Daha önce konuşulduğunda da yapacaktım ama sonra unuttum gitti. Teşekkürler paylaşım için.
So far so good..
alete elim iyice alıştı fiyatına göre performansından çok memnum kaldım kutusundan çıkan qshave jiletle 3.tıraşımı oldum bugün hala tahriş,kesik veya çekme yapmadı.şaşırtıcı derecede konforlu buldum jileti üzerinde hiçbirşey yazmıyor bu arada o yüzden çin malı qshavein kendi üretimi sanırım.daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama jileti eşit oturtma konusunda da kendi keşfettiğim bir yönetm olarak jileti aletin üst tablasına oturtup sapını baş aşağı bakacak şekilde takınca daha sağlıklı oluyor sanki. sap kısmına jileti oturup üst kapağı takınca jilet 1-2mm oynama yapabiiyor.
Hâlihazırda kullandığım alet jileti eşit tutmuyor diye Aliexpress'ten bir tane daha sipariş vermiştim. Jileti eşit tutmama sorunu hepsinde mi var?
(05/12/2019, Saat: 18:03)batuone Adlı Kullanıcıdan Alıntı: alete elim iyice alıştı fiyatına göre performansından çok memnum kaldım kutusundan çıkan qshave jiletle 3.tıraşımı oldum bugün hala tahriş,kesik veya çekme yapmadı.şaşırtıcı derecede konforlu buldum jileti üzerinde hiçbirşey yazmıyor bu arada o yüzden çin malı qshavein kendi üretimi sanırım.daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama jileti eşit oturtma konusunda da kendi keşfettiğim bir yönetm olarak jileti aletin üst tablasına oturtup sapını baş aşağı bakacak şekilde takınca daha sağlıklı oluyor sanki. sap kısmına jileti oturup üst kapağı takınca jilet 1-2mm oynama yapabiiyor.

Guzel kardesim, jileti asıl tutan tırnaklar ust kafada oldugu icin, gerek forumda gerek makine ureticilerin sitelerinde jileti ust kafaya once oturtma onerilir genelde. İyi yapmıssın zevkli tıraslarınız olsun dostlar.
Tişikkirlir Sipirmin.
Arkadaşlar geleneksel tıraşa yeni başlayacak bir arkadaşıma almayı düşünüyorum.
Bir tane de kendime alacağım, r89 ve r41'den sonra birde ayarlanabilir denemek istiyorum. Aklımda muhle falan vardı ama önce bir bunu kullanayım dedim.
Üretim hatalarını daha iyileştirmiş gibiler sanırım, son satılan ürünlerde 4 yıldız bile veren olmamış. Son zamanlarda alan var mı? Jiletin eşit olmaması gibi sorunlar hala devam ediyor mu?
Koronavirüs nedeniyle evde kaldığımız için neredeyse 10 günde bir tıraş oluyorum. Tabi bu sürede sakal epey uzadığı için QShave ile 3-4 arası bi ayarda tıraş oluyorum. Oldukça temiz, problemsiz bir tıraş sağlıyor.
Komşular qshave i güvenle temin eden arkadaşlarımızdan bir link alabilirsem ben de temin etmek istiyorum
İnsanlara doğru da olsa hoşlarına gitmeyen bir şey söyleme! yoksa seninle kavga ederler...
(08/05/2020, Saat: 23:26)Erdinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koronavirüs nedeniyle evde kaldığımız için neredeyse 10 günde bir tıraş oluyorum. Tabi bu sürede sakal epey uzadığı için QShave ile 3-4 arası bi ayarda tıraş oluyorum. Oldukça temiz, problemsiz bir tıraş sağlıyor.
Koronavirus nedeniyle evde gunde 2 kez tiras olucam nerdeyse komsumSmile
Saka bir yana evde uzun zamanli dururken: geleneksel tiras bir cesit rehabilitasyon oluyor

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 871,992 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 700 807,552 18/04/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: Kaptan
  tima tıraş makinası srwann 19 27,638 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 147,587 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,673 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 27,700 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,370 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,707 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,256 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 42,966 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: