Geo F. Trumper's Coconut Oil Shaving Cream
Bu krem yaklaşık 1 aydır elimde olmasına rağmen iyice denemeden başlık açmak istememiştim, kısmet bugüneymiş.

Geo F. Trumper Coconut Oil Shaving Cream muazzam hindistan cevizi kokusuyla traş esnasında ve sonrasında bütün banyoyu ve hatta bütün evi kapladığından hindistan cevizi kokusunu sevmiyorsanız ya da ailenizde veya binanızda hatta ve hatta sokağınızda sevmeyenler var ise pek size uygun olmayabilir. Ama eğer benim gibi bu kokuyu çok sevenlerdenseniz yazının gerisini okumadan önce siparişinizi vermenizi tavsiye ederim.

Trumper diğer T'ler gibi birçok ürüne göre bi kademe üstte ürünler ürettiğinden daha kutusunu elinize aldığınız andan itibaren kalitesini hissettirmeye başlıyor.

Tıraş performansı için ise çok kolay ve dolgun köpük yaptığını ve çok iyi koruma sağladığını söylerken tıraş sonrasında biraz cildi kuruttuğunu da eklemeliyim. Görece fazla olan fiyatını hakedermi bilemem ama hindistancevizi fanatiği iseniz kesinlikle seveceksiniz.

Bir de tıpkı tabac gibi kullandıktan sonra fırçanızı ne kadar yıkarsanız yıkayın bir sonraki tıraşınızda kullanacağınız farklı bir sabun ya da kreme kokusu sinecek bilginiz olsun.

products_718_coconut-oil-shaving-cream-bowl_0.jpg
Güzel değerlendirmenizi paylaştığınız için teşekkürler. Trumper' ın ürünleri kaliteli oluyor, insan tıraştan keyif alıyor. Bende de halen açılmamış coconut tüpü duruyor, güzel yazınızı okuyunca onu da rotasyona sokmaya karar verdim.

Ellerinize sağlık.
selam,aldım listeyeWink
Geçen hafta sipariş vermiştim, henüz elime geçmedi.

Pekçok tıraşseverin en beğendiği krem.

Sizin yorumunuzu da okuyunca iyice sabırsızlanmaya başladım.

Gelse de şöyle mis gibi kokutsam ortalığı diye bekleyip duruyorum. Smile
(28/05/2012, Saat: 23:42)staggerlee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel değerlendirmenizi paylaştığınız için teşekkürler. Trumper' ın ürünleri kaliteli oluyor, insan tıraştan keyif alıyor. Bende de halen açılmamış coconut tüpü duruyor, güzel yazınızı okuyunca onu da rotasyona sokmaya karar verdim.

Ellerinize sağlık.

Ben de sizin değerlendirmenizden sonra violet alırken bunu da almıştım. Hindistancevizi kokusunu da tadını da çok severim, eşim de aynıdır. Buzdolabımdan cocostar eksik olmaz. Bu ürünü almamam hata olurdu. Kiloluk vitos alıp hayrına paylaştırmayı düşünürken buna rastladım. Trumper's evet tıraş keyfini katlıyor. Kesinlikle en az bir çeşidi ela altında bulundurulmalı.
Dün elime geçti, kokusunu biraz zayıf bulduğum için satıyorum.

İlgilenenler için konu aşağıda.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=948
merhaba,

Bu Geo F. Trumper'i nereden satın aldıgınızı paylaşabilirseniz cok sevinirim. Gül içerikli olanını temmuz listeme aldım.

tesekkur ederim,
(13/06/2012, Saat: 20:49)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba,

Bu Geo F. Trumper'i nereden satın aldıgınızı paylaşabilirseniz cok sevinirim. Gül içerikli olanını temmuz listeme aldım.

tesekkur ederim,

http://www.theenglishshavingcompany.com/

Güllüsü de çok güzel
Ben shaving.ie den almistim.
Çok tesekkur ederim,

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OLD SPICE SHAVING CREAM MUSK error... 17 26,062 22/03/2021, Saat: 21:42
Son Yorum: saintdumas
  Speick Active Energizer Shave Shaving Cream Mehmet Kiraz 20 26,178 14/06/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: FearOfATG
  TOBS Coconut Luxury Shaving Cream ardanadam 25 13,574 22/01/2019, Saat: 19:54
Son Yorum: Sofistike
Photo Habana Shaving Cream from Macedonia korgunv 2 2,982 02/03/2017, Saat: 13:34
Son Yorum: KlasikTıras
  I'Coloniali Softening Shaving Cream with Rhubarb Eskiuyebyr 13 13,538 07/12/2016, Saat: 19:07
Son Yorum: posicor
  Mondial Luxury Shaving Cream : No 908 Homme Saltuk 9 5,574 19/06/2016, Saat: 14:56
Son Yorum: Chinaski
  XPEC Original Shaving Cream 1912 10 7,368 27/05/2016, Saat: 01:35
Son Yorum: AKadir
  Truefitt & Hill Authentic No.10 Finest Shaving Cream FloydianDM 19 20,996 18/05/2016, Saat: 14:59
Son Yorum: Cesko
  Zirh Shaving Cream Sensitive Skin inter 14 9,563 20/03/2016, Saat: 21:57
Son Yorum: inter
  The Real Shaving Co Shave Cream alikox 8 11,667 23/02/2015, Saat: 01:07
Son Yorum: alikox

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: