Gürcistan geleneksel tıraş malzemeleri
Sevgili forum dostlarım iş nedeni ile sık sık Gürcistan'a gidip gelen arkadaşım var buradan uygun fiyatlı tıraş ekipmanı, sabun, tıraş kremi vb. bulabilirmiyiz acaba gidip görenler gezenler varsa içimizde tavsiyelerini alabilirmiyim.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(21/03/2018, Saat: 00:49)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili forum dostlarım iş nedeni ile sık sık Gürcistan'a gidip gelen arkadaşım var buradan uygun fiyatlı tıraş ekipmanı, sabun, tıraş kremi vb. bulabilirmiyiz acaba gidip görenler gezenler varsa içimizde tavsiyelerini alabilirmiyim.

Galiba bilgisi olan yok komşum.
Evet sanırım bilgi sahibi olan yok halbuki Gürcistana giden Türk sayısı oldukça fazla özellikle yakın illerdekiler giriş nüfus cüzdanı ve 1tl karşılığı yeterli oluyor karadeniz turuna çıkan otobüslerin son durağıda Gürcistan forum üyesi olupta Rize Artvin çevresinde olup giden varsa araştırabilir
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(22/03/2018, Saat: 23:47)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet sanırım bilgi sahibi olan yok halbuki Gürcistana giden Türk sayısı oldukça fazla özellikle yakın illerdekiler giriş nüfus cüzdanı ve 1tl karşılığı yeterli oluyor karadeniz turuna çıkan otobüslerin son durağıda Gürcistan forum üyesi olupta Rize Artvin çevresinde olup giden varsa araştırabilir

O tarafa gidenlerin çoğunluğu turistik gezi ve ucuz yakıt almak için gittiği için geleneksel tıraş malzemesi almak akıllarına gelmemiştir diye düşünüyorum. Siz bu konuda bir ilk olabilirsiniz.
Batum'u gezme şansım olmuştu ama geleneksel tıraş namına hiçbir şey görmemiştim diye hatırlıyorum varsa da kalite olarak çok dayanıklı şeyler yoktur muhtemelen...
Daha öncede sormuştum, pek giden gelen yok sanırım. Bir arkadaşımız Gürcistan a gidiyor bugün, perşembe dönecek ülkeye. Bu memleketin jileti, sabunu yokmu meşhur acaba, büyük marketlerin tıraş reyonlarını dolaşmasını istesek arko dışında tıraş kremi falan bulunurmu?
2 kere Batum'a 2 kere de Tiflis'e gittim. Batum'da bir sey bulamadim. Tiflis'te bit pazari gibi bir yerden 3 adet antika celik ustura almistim. Pazarlik ile 100 lari odemistim. Kozmetik olarak Seba Med after shave lotion almistim. Artik Turkiye'de satiliyor. Bir de Loccitan fiyatlari Turkiye'ye gore daha dusuktu. Bir kac urun almistim.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 53,796 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 1,958 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir? Haldun 187 185,109 02/04/2021, Saat: 15:29
Son Yorum: mtcn77
  Antalya'da geleneksel traş ürünleri satılan yerler Kea.aksoy 9 10,135 20/02/2021, Saat: 19:23
Son Yorum: wololo
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,457 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,525 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,891 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,895 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 89,441 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,096 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: