Merhaba
Öncelikle herkese merhabalar,
24 yaşında  Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Geleneksel tıraşa olan ilgimin başlaması aslında çok yakın tarihte başladı. Normalde çok sık tıraş olan bir kişi değildim fakat internette gezinirken bu forum sitesiyle karşılaştım ve açıkçası ilk başta çok şaşırdım geleneksel tıraşa olan ilginizi, teknik bilgilerinizi ve forumda yaptığınız konuşmaları görüp okuduğumda. İlk gördüğümde uzun bir süre forumda yazılanları okudum ve aşırı ilgimi çekti. Geleneksel tıraş ekipmanları ile aslında o gün tıraş olmaya karar verdim. Yapmış olduğunuz yorumlar ve büyüklerimden aşina olduğum kadarıyla ilk işim yılların efsanesi olan Arko tıraş sabunu ve bir tıraş fırçası almak oldu ve yaklaşık 1 aydır bu şekilde düzenli tıraş olmaya başladım ve bugün de foruma üye oldum. Yavaş yavaş geleneksel tıraş ekipmanları hakkında bilgi edinmeye başladım  ve geleneksel tıraş kültürünü sahiplenmeye başladım. Her geçen gün daha da artmakta ve bu kültüre sahip olmak beni çok mutlu ediyor ve heyecanlandırıyor. Bundan sonraki yaşantımda sizlerden daha çok şeyler öğreneceğimi ve bu kültürün bir parçası olacağımı ümid ediyorum. Tekrardan herkese merhabalar. Saygılarımla
Aramıza hoş geldiniz. Sizin gibi genç yaşta geleneksel tıraşı benimsemiş bir kardeşimi burada görmek memnuniyet verdi. Keyifli forumlar, hoş sohbetler dilerim.
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar Smile
@Muhendis hoș geldiniz, keyifli forumlar.
Foruma hoş geldiniz.
"A Samurai always wears two swords."
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun
Hoşgeldiniz, nickiniz mezuniyet sonrası gururla kartvizitime "Mühendis" yazdırdığım günleri getirdi aklıma. Tavsiyem mühendis kalın, yöneticilik vesaire gibi kariyer tuzaklarına düşmeyin Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Hoşgeldiniz komşum, üniversite gibi etrafındaki herşeyin gayet modern olduğu, hemen herkesin yeniye moderne ilgi duyduğu bir ortamda, akranlarınızın büyük ihtimal hiç bilmediği bir konuyla meşgul olmak sizi ayrı bir havaya sokacaktır. Bunu bir tek siz bilseniz dahi...
@Muhendis komşum,
Foruma hoș geldiniz, ne mutlu size erken keşfedip uygulamanız..hoş sohbetler ve keyifli forumlar dilerim

Hepinize çok teşekkür ederim gösterdiğiniz yakınlıktan, misafirperverlikten dolayı. İyi tıraşlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 768 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 622 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,694 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 692 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı