Yerli üretim
görüntüyü de buldum.

sabundan ziyade traş olan arkadaşın çenesinin altındaki iki parmak büyüklüğündeki tahriş olmuş alan dikkatimi çekti Smile Amca eski kasaplardanmış

Eyüp Sabri Tuncer'e konu hakkında bende bir mail attım.Sonuçta köklü ve kurumsal bir firma isteklerimizi göz önünde bulunduracağını umuyorum
amcam kamerayı görünce coşmuş Smile
(09/11/2012, Saat: 23:22)nathannever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sabundan ziyade traş olan arkadaşın çenesinin altındaki iki parmak büyüklüğündeki tahriş olmuş alan dikkatimi çekti Smile Amca eski kasaplardanmış

Eyüp Sabri Tuncer'e konu hakkında bende bir mail attım.Sonuçta köklü ve kurumsal bir firma isteklerimizi göz önünde bulunduracağını umuyorum

görüntüden, tıraş öncesi cildin durumu hakkında bi fikir edinmek zor. çene altındaki durum önceki tıraşlardan kaynaklanmış olabilir. böyle bi ihtimali de dikkate almak lazım.
(10/11/2012, Saat: 15:53)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/11/2012, Saat: 23:22)nathannever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sabundan ziyade traş olan arkadaşın çenesinin altındaki iki parmak büyüklüğündeki tahriş olmuş alan dikkatimi çekti Smile Amca eski kasaplardanmış

görüntüden, tıraş öncesi cildin durumu hakkında bi fikir edinmek zor. çene altındaki durum önceki tıraşlardan kaynaklanmış olabilir. böyle bi ihtimali de dikkate almak lazım.

0.11 sn'deki görüntüye dikkat ederseniz çene altında herhangibir kızarma tahriş olmadığı apaçık gözüküyor...traş sonrasındaki haliyle kıyaslarsanız...

böyle esnaflara çok kızıyorum tarlaya dalar gidi dalıyorlar resmen...evdeki kartuşlu makinayla bile berberin traşından daha iyi bir traş meydana çıkıyorsa ne anladım ben esnaflıktan sanattan ? traşa başlamadan önceki sigara dumanıda ayrı bir durum leş gibi kokan eller...bizim esnafın adam olması için kırk fırın ekmek yemesi lazım
(25/02/2013, Saat: 07:03)nathannever Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/11/2012, Saat: 15:53)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

0.11 sn'deki görüntüye dikkat ederseniz çene altında herhangibir kızarma tahriş olmadığı apaçık gözüküyor...traş sonrasındaki haliyle kıyaslarsanız...

böyle esnaflara çok kızıyorum tarlaya dalar gidi dalıyorlar resmen...evdeki kartuşlu makinayla bile berberin traşından daha iyi bir traş meydana çıkıyorsa ne anladım ben esnaflıktan sanattan ? traşa başlamadan önceki sigara dumanıda ayrı bir durum leş gibi kokan eller...bizim esnafın adam olması için kırk fırın ekmek yemesi lazım

ltp.jpg
hep soylerım

yıllar once bır favorımı kısa bır favorımı uzun kesen berber
bana favoriler eşit
"senın bı kulagın yukarda bı kulagın asagıda"
demıstı Smile

o gunden berı berber esnafına karsı ozellıkle farklı bır bakıs acım mevcut
Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(09/11/2012, Saat: 21:19)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: görüntüyü de buldum.

ADAM SABUNSUZ BÖLGEYE DEFALARCA DARBE YAPIYO YA. PERİŞAN OLDU VATANDAŞ. ALLAH BERBERİNDE HAYIRLISINI VERSİN..
Dikkat ettimde cogu mesajinizda buyuk harf kullaniyorsunuz. Neden acaba?

(24/05/2013, Saat: 00:25)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/11/2012, Saat: 21:19)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: görüntüyü de buldum.

ADAM SABUNSUZ BÖLGEYE DEFALARCA DARBE YAPIYO YA. PERİŞAN OLDU VATANDAŞ. ALLAH BERBERİNDE HAYIRLISINI VERSİN..
öncedende üyemiz
aynı sebeple diğer mesajlarındada uyarıldığından
+1 uyarı puanı verilmiştir.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 98,911 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Yerli Tıraş Sabunlarını Bulmak Eunus 3 2,160 21/11/2021, Saat: 22:18
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: