Gibbs Tıraş Kremleri
Bana göre;
Deniz mineralli olanın kokusu arko regular'a benziyor klasik traş kremi kokusu

Hassas ciltler için olan ise, aynı kokunun daha düşük versiyonu fakat aynı notalarda
Bugün Gibbs Sandalwood aldım ve denedim... Köpürmesi bence tatminkar. Kokusuna tav oldum desem yalan olmaz... Şimdiden favorilerim arasına girdi...
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...
gibbs in sandalwood ve proraso nun sandalwood u arasında bariz farklılıklar var.

gibbs ib kokusu sandalwood sa prorasonun ki nedir bilemiyorum. daha once sandalwood kokusunu bilmedigim icinde hangisi daha iyi yansıtıyor bilemiyorum.

ancak gibbs oldukca zayıf bir urun onu soyleyebilirim
birkaç yere daha bakmıştım,sandal özlüsünden bulamadım. hep yeni versiyon aloe veralısı var.izmirde sandal özlüden bulabilen varmı? gerçi buna varıncaya kadar daha fümeyi denemedim
http://trasklavuzu.blogspot.com/
Sandalwood olan Arko Regular'dan çok farklı kokmuyor gibi geldi bana.
(08/06/2012, Saat: 00:54)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: birkaç yere daha bakmıştım,sandal özlüsünden bulamadım. hep yeni versiyon aloe veralısı var.izmirde sandal özlüden bulabilen varmı? gerçi buna varıncaya kadar daha fümeyi denemedim

izmir de füme birçok yerde denk geldi izmir in hangi bolgesinde yasıyorsanız size yakın bir yeri soyleyebilirim

gibbs kipa da var.
bozyakadayım.
http://trasklavuzu.blogspot.com/
Gibbs in normal tıraş kremini kullandım. Yani deniz kokulu olan. Arko tıraş sabununundan kat kat daha güzel insan o güzel kokuyu duydukça fırçayı yüzünden ayırası gelmiyor üstüne üstlük bir başparmagınızın ucu kadar bişe fırçaya sıkmama ragmen 2-3 perdelik köpük yapıyor. Ve gün boyunca o deniz kokusu ferahlıgını her yüzünüzü yıkamanızda hissediyorsunuz. Arkonun birçok ürününü kullanmama ragmen yazın benim yüzümü bu kadar ferahlatan bir ürününe rastlamamıştım. Fiyat açısından da sudan ucuz. Kipa'dan 1.35 den aldım. Galiba bugün yarın stok yaparım.
Katılma tarihi: 2011
Ahhh ah,
bir de Proraso kullansan ne yapacaksın.... Ben hastası oldum Prorasonun.
Şu aralar her gün onla tıraş oluyorum. Sabah ayılma seansı Smile

(28/06/2012, Saat: 15:21)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gibbs in normal tıraş kremini kullandım. Yani deniz kokulu olan. Arko tıraş sabununundan kat kat daha güzel insan o güzel kokuyu duydukça fırçayı yüzünden ayırası gelmiyor üstüne üstlük bir başparmagınızın ucu kadar bişe fırçaya sıkmama ragmen 2-3 perdelik köpük yapıyor. Ve gün boyunca o deniz kokusu ferahlıgını her yüzünüzü yıkamanızda hissediyorsunuz. Arkonun birçok ürününü kullanmama ragmen yazın benim yüzümü bu kadar ferahlatan bir ürününe rastlamamıştım. Fiyat açısından da sudan ucuz. Kipa'dan 1.35 den aldım. Galiba bugün yarın stok yaparım.
selam,
gibbs ve arko nun herşeyi aynı sadece isimleri değiştirilmiş iki ayrı marka ben ambalaj hariç hiçbir fark bulamadım Idea
saygılar

(28/06/2012, Saat: 15:21)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gibbs in normal tıraş kremini kullandım. Yani deniz kokulu olan. Arko tıraş sabununundan kat kat daha güzel insan o güzel kokuyu duydukça fırçayı yüzünden ayırası gelmiyor üstüne üstlük bir başparmagınızın ucu kadar bişe fırçaya sıkmama ragmen 2-3 perdelik köpük yapıyor. Ve gün boyunca o deniz kokusu ferahlıgını her yüzünüzü yıkamanızda hissediyorsunuz. Arkonun birçok ürününü kullanmama ragmen yazın benim yüzümü bu kadar ferahlatan bir ürününe rastlamamıştım. Fiyat açısından da sudan ucuz. Kipa'dan 1.35 den aldım. Galiba bugün yarın stok yaparım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tabac Tıraş Kremi erdsde 33 16,023 09/04/2024, Saat: 16:24
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 556,643 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 200,383 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 149,855 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,038 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa