El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği.
(11/09/2018, Saat: 20:23)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoksa da @efrasyab komşumuzun aklına girelim hocam.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Sanırım gerek kalmadı. Diğer komşuların da talebi ile komşu kendini iyi hissettiği ve uygun zamanında etkinlik yapacak gibi duruyor.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
(12/09/2018, Saat: 01:00)mehmetk1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Efrasyab komşum önceliğimiz her zaman sağlık, umarim tez zamanda sağlığiniza kavuşursunuz. Aç parantez etkinlik olacaksada şimdiden yazabilirsiniz beni.

komşum iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Etkinlik açtığımda aklımdasınız.
(12/09/2018, Saat: 02:21)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım gerek kalmadı. Diğer komşuların da talebi ile komşu kendini iyi hissettiği ve uygun zamanında etkinlik yapacak gibi duruyor.

Komşum bi ayaklanayım ilk iş sabun yapmak olacak Smile

(12/09/2018, Saat: 01:15)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Efrasyab

Komsum tekrar gecmis olsun, yavas yavas ayaklanmaya basladın anladıgım, sabunmus etkinlikmis bunlar muhim degil, once saglıgın. O yuzden dinlen dinlenebildigin kadar.
Arada kacırmıs olabilirsin, bir sabun muhabbetleri gecti amanın diyim. Vegandan girdik helalden cıktık, etten girdik sutten cıktık. Tansiyonu 16ya vuranlarmı desem, ortamı yumusatmaya arabuluculardan tut tercumana kim ne ararsan, panayır curcuna.
Sabun yapım mevzuunu komple masaya yatırdık, yetmedi ustune cekirdek(cigdem) cıtladık, o kadar diyorum. Smile

komşum zarif ve düşünceli tavrınız için çok teşekkür ederim.

Evet bir konu takip ettim Milas bölgesinden bir üreticinin biraz heyecanlı tutumu tatsız bir sürtüşmeye neden oldu. Üzücü bir durum keşke hanımefendi yerine sabunu kullanan sayın eşi beyefendi forumumuza yazsaydı. Cinsel bir ayrımcılık yapmıyorum haşa yanlış anlaşılmak istemem ama erkeğin sakal, tıraş derdinden en iyi yine erkek anlayacağı için dedim.

İnşallah kendileri güzel bir ürün ile dünya pazarına girerler göğsümüz kabarır gurur duyarız. Bunun için ellerinde olması gereken her şey mevcut.

Bu arada komşum şöyle güzel bir After Shave tavsiyesi alsam sizden ve tüm komşularımdan.

saygılar...
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Bir bilindik marka soylemek yerine konunun baslıgınlada alakalı, farklı birsey onermek istiyorum bu sefer, Ozgun41 losyonları tobacco vanille, bir deneyin derim.
@efrasyab üstadım, bugün kahveli numuneyi dediğiniz gibi suya tuttuktan sonra denedim. Sonuç son derece tatminkar oldu. Aşağıda kapta yaptığım köpürtme sonrası resmi paylaşıyorum. Yüzümde köpürtmeye devam ettim ve köpük daha da arttı. Keyifli bir tıraş oldu, tekrar elinize sağlık. Bu arada kahve kokusunu daha önceki gibi yine alamadım Smile

2la77sg.jpg
Üstadım beni kırmayıp fotoğraf paylaştığınız için teşekkür ederim. Köpük çok tatminkâr olmuş. Üstadım kahve çekirdeğinin verdiği kadar bir rahiya var şu koku olayını doğal yoldan bir yapabilsem tam süper olacak gibi.

Sıhhatler olsun.
Saygılar...
(12/09/2018, Saat: 16:07)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir bilindik marka soylemek yerine konunun baslıgınlada alakalı, farklı birsey onermek istiyorum bu sefer, Ozgun41 losyonları tobacco vanille, bir deneyin derim.

O zaman komşum ile bir ara göremeye geceyim. El emeği candır.
Bu sabunu seviyorum, kokusu güzel, köpüğü kallavi.

3znkj0.jpg
"A Samurai always wears two swords."
Sıhhatler olsun komsum.
(11/09/2018, Saat: 16:55)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım liste başısınız Big Grin

Hocam @efrasyab yakın zamanda sabun imalatı gerçekleşecek gibi hissettim de hatırlatma yapmak istedim. Smile Yakın zamanda yapılmayacaksa da sorun yok beklerim/z Smile
Söz uçar yazı kalır benim liste başı yalan olmasın diye ben Big Grin

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Olacak hocam olacak daha Afyondan yeni geldim uzun soluklu bir seminer verdim. Artik başlayacagız. Sırabaşı baki hocam merak etmeyi Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo YENİ BİR TIRAŞ FIRÇASI İSTERÜZ!! izterd 9 2,202 29/02/2024, Saat: 17:49
Son Yorum: exselans
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 48,024 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,439 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  Sorunsuz Tiraş temali canli yayin dikdik_s 2 1,667 12/06/2022, Saat: 15:46
Son Yorum: new38
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 29,545 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 4,918 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,776 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,127 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,030 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
  Butik Sabun Değil Kişiye Özel Sabun Creator 11 4,852 26/06/2021, Saat: 18:40
Son Yorum: Creator

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: