Eski üyelerimize ne oldu?
Eski bir konuda bilgimi tazelerken Bayercy hocamın nickinin "Eskiuyebyr" olduğunu gördüm. Kendisine ne olduğu konusunda bilgisi olan var mı?

Hazır konusu açılmışken forumda eksikliği hissedilen çok ama çok üyemiz var: İhtilaf başkanım, Mornetto başkanım ve keza Straht hocam, Bruce hocam, koolandgang hocam; Theunnamed üstadım; btoprak hocam ve ismini/nickini hatırlayamadığım (beni affetsinler) onlarca forum dostu. Kendilerinden haberi olan var mıdır? Nerelerdedirler?

Yine hazır konusu açılmışken yöneticilerimiz tarafından buna yönelik bir pano mu hazırlansa? Beyin jimnastiği yapıyorum mesela xxx üyemiz kendi isteği ile üyeliğini dondurdu ve/veya yyy üyemiz forum kurallarına aykırılıktan banlandı türünden...

Ne dersiniz?
Yoksa hepsi kartusluya ya da elektrikliye mi geçtiler , geçici bir heves miydi ? Smile
yaşam bir zevktir
Komşum hislerimize tercüman bir konu başlığı olmuş. Forumun birçok konusunu didik didik etmiş, eski hoş sohbetlerin içine sonradan dahil olmuş birisi olarak bazen ben de soruyorum acaba " O güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler. " mi, diye Rolleyes Big Grin
Nedir, ne değildir?
(26/04/2018, Saat: 10:39)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski bir konuda bilgimi tazelerken Bayercy hocamın nickinin "Eskiuyebyr" olduğunu gördüm. Kendisine ne olduğu konusunda bilgisi olan var mı?

Hazır konusu açılmışken forumda eksikliği hissedilen çok ama çok üyemiz var: İhtilaf başkanım, Mornetto başkanım ve keza Straht hocam, Bruce hocam, koolandgang hocam; Theunnamed üstadım; btoprak hocam ve ismini/nickini hatırlayamadığım (beni affetsinler) onlarca forum dostu. Kendilerinden haberi olan var mıdır? Nerelerdedirler?

Yine hazır konusu açılmışken yöneticilerimiz tarafından buna yönelik bir pano mu hazırlansa? Beyin jimnastiği yapıyorum mesela xxx üyemiz kendi isteği ile üyeliğini dondurdu ve/veya yyy üyemiz forum kurallarına aykırılıktan banlandı türünden...

Ne dersiniz?

Sahi, @ihtilaf üstad nerelerde hakikaten? Kendisi sorardı aşağıdaki başlıkta nerelerdesiniz diye özletti kendisini :

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=1489

@Serjames üstadı da göremiyoruz uzun zamandır
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(26/04/2018, Saat: 10:39)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski bir konuda bilgimi tazelerken Bayercy hocamın nickinin "Eskiuyebyr" olduğunu gördüm. Kendisine ne olduğu konusunda bilgisi olan var mı?

Ne dersiniz?

Aynı konu benim de aklımı meşgul etmekteydi. Sanırım 2015 ve 2016 yıllarında tartışma ya da başka nedenlerle üyeliklerini donduranlar olmuş. Forumumuzda aktif olan bazı üyeler üyeliğini sonlandırmış bazıları ise uzun süredir yorum yapmadan ya uzaktan izliyorlar ya da hiç girmiyorlar.
Benim aklıma gelen üyeler pars, pilotic, error..., aersin, OnLyTNT.

Konu hakkında mümkünse bilgilendirme yapılırsa memnuniyet duyarım.
ben en çok lord a ne olduğunu merak ettim. Hatta merak edip araştırdım ama bişey bulamadım. Ama kimseye de sormadım.
Ben gelmeden önce 2015 yılında ciddi bir fırça tartışması olmuş, 2016-2018 arası bazı görüş farklılıkları nedeniyle komşularımızı kaybettik, ama toplu bir vukuat yaşanmadı (galiba bir haber hakkında biraz ısınmıştı forum ama o zamanki moderatörlerin - muhtemelen ihtilaf üstad - müdahalesi ile fazla büyümemişti). En çok @msakalli ve @sumnauta komşularımızın barışıp geri gelmelerini dilerdim.

Benim üye olduğum sürede en büyük üzüntümüzü  @cbaytan komşumuzun vefatı ile yaşamıştık. Çok heyecanlı ve meraklı bir üyemizdi.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Ben foruma takıldığım zamanlar papazerigi, linguist filan vardı. Onlara noldu?
Mahlasının başına eski üye gelenler artık foruma uğramayacağını beyan edip bizden üyeliğini kapatmamızı isteyenler. Diğer adı geçen üyeleri bende merak ediyorum. Umarım hayatlarında herşey yolundadır.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(26/04/2018, Saat: 16:20)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mahlasının başına eski üye gelenler artık foruma uğramayacağını beyan edip bizden üyeliğini kapatmamızı isteyenler. Diğer adı geçen üyeleri bende merak ediyorum. Umarım hayatlarında herşey yolundadır.

@BigHillMe Üstat,

Nick üzeri çizgili olan ama altında üyeliği donduruldu yazmayan üyelikler ne anlama geliyor?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Etiketleme çalışmaz oldu DelikanliTiras 61 36,147 10/08/2020, Saat: 12:42
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: