Zaza platinium
Almayı düşünenler için şu anda tıraşsepetim.com' da 100 'lük paket 29.90 TL. Diğer sitelere göre gayet uygun bir fiyat,yanlış hatırlamıyorsam ilk çıktığı zaman 35 TL idi
Cogito, ergo sum Dodgy
Derby usta sanırsam benzer fiyat katagorisinde, diger komsularımda begenmisti genelde, almayı dusunenler bu urun yerine usta ya yonlenmesi daha iyi bir secim olur sanırsam.
(11/12/2018, Saat: 08:38)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby usta sanırsam benzer fiyat katagorisinde, diger komsularımda begenmisti genelde, almayı dusunenler bu urun yerine usta ya yonlenmesi daha iyi bir secim olur sanırsam.

Aslında birbirine çok zıt iki jilet ; Usta ve Zaza platinium
Usta , asi yaramaz laf dinlemez her an hataya meyilli ama işini tertemiz yapan arkada iz bırakmayan bi jilet dikkat ve özen istiyor . Tahriş ve kesik riski var
Zaza ; uysal sakin ağırbaşlı işini yapıyor ama eh işte , geride bişeyler kalıyor . Ama tahriş kesik riski çok az .
İkisi de yerli, bizim çocuklar . İkisinin de ihtiyaç duyulacağı zamanlar var .
Ama evet Katılıyorum size USTA nispeten daha iyi bir seçim
2 günlük sakalda Parker açık tarak ile kullandım, agresif aletle bile tat vermiyor. Çene bölgesinde sakalı çok çekiştirdi. Sakalı kesmesi için tıraş aletine asılmanız gerekiyor, bu da yoluyormuş hissi yaratıyor. Ama tahriş oluşturmuyor. Peşine düşeceğim bir jilet değil.
Bana çok güzel uyumluluk gösterdi bu platinum. Ne bileyim ben beğendim, Parker 64S ile çok uysal, yumuşak ve pürüzsüz sonuç elde ettim. Hatta bugün 5 kutu daha stokladım. Derby Usta'dan veya Premium'dan çok daha iyi geldi bana.
"A Samurai always wears two swords."
Bugün bu jileti ilk defa kullandım. Orta yoğunlukta, aşırı sert ve yatık sakallarım var. 2 günlük sakalda çok fazla takılma ve çekiştirme yaptı. Keskinliği vasat. Ben beğenmedim Sad
Sürekli iki günde bir tıraş olduğum için bana yaramadı. Günlük tıraş olan ve orta sert sakallı komşularımızda iş görebilir.
Ben de pek çok komşu gibi jileti pek keskin bulmadım. İlk defa tıraş olurken jilet değiştirdim okurdum da inanmazdim böyle şeylere demek oluyormuş. İlk kez tıraş öncesi kremle hazırlanmış olmama rağmen nasıl da cırt cırt çekti sakalları. Ardından perma oldukça iyi geldi. Cırt yapan sakallar kırt kırt gitti.
(09/03/2019, Saat: 01:56)quasimodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de pek çok komşu gibi jileti pek keskin bulmadım. İlk defa tıraş olurken jilet değiştirdim okurdum da inanmazdim böyle şeylere demek oluyormuş. İlk kez tıraş öncesi kremle hazırlanmış olmama rağmen nasıl da cırt cırt çekti sakalları. Ardından perma oldukça iyi geldi. Cırt yapan sakallar kırt kırt gitti.
Cırt cırt, kırt kırt betimlemeler harika komşum. Jilet beni fena bulamadığım bir jiletti diye hatırlıyorum ama en son ne zaman kullandığımı hatırlamıyorum Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(09/03/2019, Saat: 11:52)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cırt cırt, kırt kırt betimlemeler harika komşum. Jilet beni fena bulamadığım bir jiletti diye hatırlıyorum ama en son ne zaman kullandığımı hatırlamıyorum Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Teşekkürler komşum, bence iyi de yapıyorsunuz Smile
1.perdenin sonunda hemen makinadan çıkarıp Mavi Astra taktım. Çekiştirmenin de ötesinde sanki cımbızla çekiyordu sakalı. Belki usturalarda gidebilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 40,776 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Zaza super stainless BigHillMe 45 53,631 22/10/2020, Saat: 08:56
Son Yorum: shopol21
  Gilette Nacet vs Gilette platinium Erdinç 16 9,427 20/04/2020, Saat: 13:52
Son Yorum: mvorun
  Dorco Platinium st300 totan35 38 42,029 10/07/2019, Saat: 01:44
Son Yorum: FearOfATG

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: