Vigshaving tek kafada hem taraklı hem taraksız
(03/05/2018, Saat: 16:08)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu iki taraflı kafalarda genelde sahsi tecrubem hep bir taraf daha hosunuza gidiyor, o taraf daha cok kullanılıyor.
Oyle oluncada tek taraf kullanıldıgı icin, kopuk dolunca daha sık durulama ihtiyacı oluyor. Ne bilim cift tarafı aynı olan makinayı cevirerek kullanmak bana daha kullanıslı geliyor.
Cinlinin fiyatlar genelde uygun, hani bunun yerine bir acık bir kapalı tarak farklı iki makina alınıp, cok hoslasmadıgınız olursa, bir arkadasa ıslak tırasa baslangıc icin hediye verilebilirsiniz.
Ozellikle hediye dedim, bu tarz cinli ureticinin makinasının 2ci elde herhangi bir degeri olmaz, satılması zor olur anca hediye olur. Bunun yerine bilindik fatip veya parker gibi nispeten uygun fiyatlı bir makina almak veya maggards V3a gibi bir kafa, ileride satılabilirlik olarak daha iyi bir yatırım olur.
Ama tabi nihai tercih sizin, sesli dusundum sadece.

Düşüncelerinizde haklısınız. Tek tarafı illaki daha cazip gelecektir. O durumda da bu kafanın yarısını kullanmak için almak anlamsızlaşır.

not: Bu arada başlığın düzenlenmesinden dolayı teşekkürler. Görselde "vigshaving" yazmasına rağmen markanın bu olacağını düşünmemiştim Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi Taraklı Mellon ismailinbiri 48 28,479 19/05/2023, Saat: 03:41
Son Yorum: Andreichu
  Vigshaving Tıraş Aleti DelikanliTiras 5 4,380 25/01/2018, Saat: 14:24
Son Yorum: kokopelli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: