Vigshaving tek kafada hem taraklı hem taraksız
Aliexpress'te gözüme çarptı. Belki forumda konusu geçmiştir ama ürünün markası, model ismi olmayınca ve bu kafa, hangi kategoriye girdiğini bilemediğim için forumda arama ile de bulamadım. Fiyatına göre kalitesi iyi gibi görünüyor. Kullanmış olan var mıdır? Yorumunuz ne olur?

CkXJ8T.jpg
Çinliden istedim bunu, kapalı tarak göndermiş.
Bi daha çinliye güvenirmiyim..
İkon tavsiye ederim naçizane,
Alüminyum değil çelik başlık isteyin.
Numarası da 101 sanırım.
Smile
Yanlış gönderimlerde hata sizden kaynaklanmıyorsa "dispute" edebilirsiniz.
Bundan bir tane almıştım, sonra bir komşumuza gönderdim galiba. Kapalı tarafı 89 kafanın birebir kopyası, açık tarafı ise orta agresif. İki tarafın da muadili elimde olduğu için bana hitap etmedi açıkçası.

Bu iki taraflı kafaların zirversi @CMO05 üstadın dediği gibi ikon sanırım. IKON 101 (aluminyum) veya B1 (çelik) diye arasanız bulabilirsiniz.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(03/05/2018, Saat: 15:33)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bundan bir tane almıştım, sonra bir komşumuza gönderdim galiba. Kapalı tarafı 89 kafanın birebir kopyası, açık tarafı ise orta agresif. İki tarafın da muadili elimde olduğu için bana hitap etmedi açıkçası.

Bu iki taraflı kafaların zirversi @CMO05 üstadın dediği gibi ikon sanırım. IKON 101 (aluminyum) veya B1 (çelik) diye arasanız bulabilirsiniz.

Üstad zannediyorum 101 in istek halinde ve kimseye duyurmadan çeliğini verebiliyolar
Daha önce forumda bi arkadaşımızın başına geldi değşştirdiler.
Alüminyum başlıklar kısa zamanda kullanışsız hale geliyo zira.
Smile
Bu iki taraflı kafalarda genelde sahsi tecrubem hep bir taraf daha hosunuza gidiyor, o taraf daha cok kullanılıyor.
Oyle oluncada tek taraf kullanıldıgı icin, kopuk dolunca daha sık durulama ihtiyacı oluyor. Ne bilim cift tarafı aynı olan makinayı cevirerek kullanmak bana daha kullanıslı geliyor.
Cinlinin fiyatlar genelde uygun, hani bunun yerine bir acık bir kapalı tarak farklı iki makina alınıp, cok hoslasmadıgınız olursa, bir arkadasa ıslak tırasa baslangıc icin hediye verilebilirsiniz.
Ozellikle hediye dedim, bu tarz cinli ureticinin makinasının 2ci elde herhangi bir degeri olmaz, satılması zor olur anca hediye olur. Bunun yerine bilindik fatip veya parker gibi nispeten uygun fiyatlı bir makina almak veya maggards V3a gibi bir kafa, ileride satılabilirlik olarak daha iyi bir yatırım olur.
Ama tabi nihai tercih sizin, sesli dusundum sadece.
(03/05/2018, Saat: 16:00)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad zannediyorum 101 in istek halinde ve kimseye duyurmadan çeliğini verebiliyolar
Daha önce forumda bi arkadaşımızın başına geldi değşştirdiler.
Alüminyum başlıklar kısa zamanda kullanışsız hale geliyo zira.

Bilmiyordum çeliği olduğunu. Çelik 101 fena olmayabilir cidden.

Bu arada birkaç ay evvel epey niyetlenmiştim IKON'a. 101, B1, X3, SBS arasında gidip gelmiştim, tam SBS'i alacakken sizden gelen pils hevesimi kesti, mutlu mesut geçiniyoruz kendisiyle. Teşekkürler tekrardan Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(03/05/2018, Saat: 16:17)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilmiyordum çeliği olduğunu. Çelik 101 fena olmayabilir cidden.

Bu arada birkaç ay evvel epey niyetlenmiştim IKON'a. 101, B1, X3, SBS arasında gidip gelmiştim, tam SBS'i alacakken sizden gelen pils hevesimi kesti, mutlu mesut geçiniyoruz kendisiyle. Teşekkürler tekrardan Smile

Hepimize sıhhatler dilerim üstadım.
Smile
(03/05/2018, Saat: 15:33)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bundan bir tane almıştım, sonra bir komşumuza gönderdim galiba. Kapalı tarafı 89 kafanın birebir kopyası, açık tarafı ise orta agresif. İki tarafın da muadili elimde olduğu için bana hitap etmedi açıkçası.

Bana göndermiştiniz üstadım arada kullanıyorum. Taraklı tarafı ile 1 haftalık sakala düzden kapalı tarafıyla ise testen dalıyorum . Elimde fatipte var ama fatip kadar iyi değil. R41 kadar agrasif değil. Yinede iki farklı karekteri aynı anda barındırıyor.
Ben de birkaç ay önce Aliexpress'den almıştım. Bir iki haftalık sakal bırakma denemesinden sonra kullandım. Uzamış sakalları ilk tıraş etmede oldukça kullanışlı ama hergün kullanılacak alet değil. Bir de vücut tıraşında işe yarayabilir. Hanımların da ilgisini çekebilir.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi Taraklı Mellon ismailinbiri 48 28,475 19/05/2023, Saat: 03:41
Son Yorum: Andreichu
  Vigshaving Tıraş Aleti DelikanliTiras 5 4,379 25/01/2018, Saat: 14:24
Son Yorum: kokopelli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: