Alım Satım İlanlarında Düzeltme Yapma hk.
Arkadaşlar verilen satılık ilanları artık Edit edilemiyor mu? Edit Button unu bulamıyorum?
Yardımcı olabilecek var mı acaba?
@yener son güncellemeden sonra malesef düzeltme süresi iki saate düştü. İlanınızı size öm attım, düzenleme yaptıktan sonra bana geri gönderin, ben de kopyalayıp yapıştırırım.

İlan verecek arkadaşlar, ilanlarınızın bir kopyasını yazı formatında bilgisayarınıza kaydedin, güncelleme yapınca düzenlenmiş halini biz moderatörlere öm atın, biz de kopyalayıp yapıştıralım. İlanınızda düzenleme yaparken önizleme yapmak isterseniz, forumun öm kısmında çalışabilirsiniz.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak Onur Bey, konuyla ilgili attığınız mesajı geç gördüm maalesef. İlanımla ilgili düzeltme yapmak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
(16/08/2018, Saat: 17:45)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onurcakmak Onur Bey, konuyla ilgili attığınız mesajı geç gördüm maalesef. İlanımla ilgili düzeltme yapmak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Elbette, ÖM gönderdim
(16/08/2018, Saat: 19:26)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elbette, ÖM gönderdim

Dün cevap yazamadım, kusura bakmayın. Az önce özel mesaj attım size.
Sevgili komşularım,
İlan vermis olduğunuz satılık eşyalarınız satıldığında ilanınızı güncellemeniz veya tamamen silmeniz bizlere büyük kolaylık sağlayacak. İlanınızı seçtikten sonra "rapor et" tuşuna basıp admin arkadaşlara mesaj göndererek ilanınızı güncelleyebiliyor veya silebiliyorsunuz.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
Merhaba,

Geçenlerde yeni bir satılık ilanı açmıştım. Bugün başlığın açıklayıcı olmasını sağlamak amacıyla konu başlığını değiştirdim ancak ilanın içeriği gitti. Sanırım düzenleme yetkisi kalktıktan sonra başlığı değiştirince içerik tamamen siliniyor.

Bilgilendirme amacıyla yazdım.

Saygılar.
(14/10/2018, Saat: 21:24)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Geçenlerde yeni bir satılık ilanı açmıştım. Bugün başlığın açıklayıcı olmasını sağlamak amacıyla konu başlığını değiştirdim ancak ilanın içeriği gitti. Sanırım düzenleme yetkisi kalktıktan sonra başlığı değiştirince içerik tamamen siliniyor.

Bilgilendirme amacıyla yazdım.

Saygılar.

Bu husus malesef eskiden beridir var. Başlığa uzun basıp değiştirme yapmaya çalışınca, Click to edit yazısı çıkıyor ve başlığın içeriği silinmiş oluyor.
(30/09/2018, Saat: 00:08)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili komşularım,
İlan vermis olduğunuz satılık eşyalarınız satıldığında ilanınızı güncellemeniz veya tamamen silmeniz bizlere büyük kolaylık sağlayacak. İlanınızı seçtikten sonra "rapor et" tuşuna basıp admin arkadaşlara mesaj göndererek ilanınızı güncelleyebiliyor veya silebiliyorsunuz.

+1.
Daha dün rapor etmeyi denedim başaramadım. Satılık kısmında ilanda olmayan satılan ürünler hala aktif gözüküyordu.

+1 de benden..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: