Alım Satım İlanlarında Düzeltme Yapma hk.
(30/09/2018, Saat: 00:08)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili komşularım,
İlan vermis olduğunuz satılık eşyalarınız satıldığında ilanınızı güncellemeniz veya tamamen silmeniz bizlere büyük kolaylık sağlayacak. İlanınızı seçtikten sonra "rapor et" tuşuna basıp admin arkadaşlara mesaj göndererek ilanınızı güncelleyebiliyor veya silebiliyorsunuz.

+1

İlan veren arkadaşlarımızın bu hususta biraz daha özenli olmalarını ben de özellikle rica ediyorum.

(19/12/2018, Saat: 14:31)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha dün rapor etmeyi denedim başaramadım. Satılık kısmında ilanda olmayan satılan ürünler hala aktif gözüküyordu.

+1 de benden..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Rapor et butonuna bastıktan sonra, rapor sebebi seçeneklerinin en altında bulunan "diğer belirtiniz" i seçerseniz, istediğiniz mesajı yazabiliyorsunuz. O mesaj, üye ismi yeşil olan tüm kullanıcılara gidiyor ve en yakın zamanda dikkate alınıyor.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
"Rapor et" komutu sadece 1 kere çalışıyor. İlanda 2 ürün varsa ve ürünler ayrı ayrı satıldıysa ikinci kez rapor edemiyoruz. Sistem birden fazla rapor et hakkı verebiliyor mu?

Teşekkürler.
(19/12/2018, Saat: 16:03)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Rapor et" komutu sadece 1 kere çalışıyor. İlanda 2 ürün varsa ve ürünler ayrı ayrı satıldıysa ikinci kez rapor edemiyoruz. Sistem birden fazla rapor et hakkı verebiliyor mu?

Teşekkürler.

Bu detayı atlamışız. O zaman şöyle yapalım; ilan sahibi ÖM ile, ben, Cihan ve Serdar beye mesaj göndersin, biz de gerekli düzenlemeyi yapalım.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
İlan sahibine süresiz silme hakkı tanınamaz mı?
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
Bu sorun hala giderilemedi mi?

Satilik ilanlarimda, satilan urunler icin moderator e mesaj atmak bana cok sacma geliyor.
(12/01/2019, Saat: 19:07)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sorun hala giderilemedi mi?

Satilik ilanlarimda, satilan urunler icin moderator e mesaj atmak bana cok sacma geliyor.
Özellikle ilanı şu an bu kadar fazla olan biri olarak oldukça sıkıntılı olmalı sizin için. Hakim olduğum bir konu değil ama alt alta mesaj yazabiliyor sanırım ilan sahibi. Sürekli oraya güncelleme yapılsa. Şu an efrasyab komşumuzun yaptığı sabun talep ve ödeme güncellemelerindeki gibi..

Maalesef ona da izin vermiyor.
(12/01/2019, Saat: 19:14)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef ona da izin vermiyor.
Tek bir ürün olsa sıkıntı yok satıldı dersiniz konu kapanır da sizin ürün sayınız şu an toplamda 3 ilan için 30a yakın sanırım. Haliyle ciddi sıkıntılı bir konu. Umarım konu ile ilgili bir çözüm üretilir. Yoksa bu tarz toplu satışlarda hep yaşanır bu sorunlar.

Komsularim satilik bolumunde actigimiz basliklari duzenleyememiz bence cok kotu bir dezavantaj.Hem surekli kiymetli yoneticilerimizi hem kendimizi yoruyoruz surayi degistir diyerek.

Elimde daha bir suru satilicak urun var ama satilik ilanlarini guncel tutmak zor oldugu icin ilan acmiyorum.

En son acitigim ilanda bir suru satilik alet vardi,tek tek satilanlar oluyordu.Her biri icin yoneticilere satildi diye guncelleyelim mesaji atamam ki.Dedigim gibi hem yonetici hem biz yoruluyoruz.

Sizlerin fikirleri nedir bu konuda ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Farketmeden baslik acmisim,bence 2 saat olayi satilik konularda olmamali.Acildiktan sonra 1 hafta arayla satilan urunler oluyor,surekli adminlere yazmak zor oluyor.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: