HomeLikeShaving Start
Start 1.18 mat olani ile keyifsiz, tatsiz bi macera benimde oldu. Kil koklerinde kanamaya sebep oldu tiras sonrasinda hissiyat ise yine bir o kadar tatsiz keyifsizdi, 3 traş zorladim kendimi farkli jiletler ile ama simdiye kadar olmadigi kadar keyifsiz di tiraş anlam veremedigim bi uyumsuzluk yaşadik kendileriyle. Aslinda cok merak etrigim bir aletti ama cok tatsiz ayrildik.

0.69 ve 0.90 olanlarini denemedim ama muhtemel bakis acimi degistirebilirdi tıraş keyfi ve hissiyati açısından.

Harici olarakta ust duzey ve harika desem yeridir metale harika şekil verilmis, sap kumlanmis oldugundan kayma vb duruma sebep olmuyo, kayar mi kopuk var elimde vb bi tedirginlik hic olmadi bende. Koseler sap alt plaka vs uzerinde detay calisildigini hissettirdi bana.

Kutu ve kutu içi harika tasarlanmış, rex ambassadordaki bu paraya bu aleti aldim bu sacma sapan karton kutuyu mu layik gormusler, bu kadar da maliyet hesabi yapilmaz, insan bi şekilli afilli bişeyler yapar kutu icin ayip etmişler, makinenin hakkini yemişler o makineye bu kutu olmamiş cümlelerini kuramadim. Ancak bunda da ambalaj icinden cikan o tasarimdaki alet fazla agresif geldi bana.

Şunu net anladim hayatimin şu doneminde agresiflige hiç bir manada yer yok ve buna tıraş da dahil. Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HomelikeShaving Taiga CK89 28 16,252 08/10/2020, Saat: 10:56
Son Yorum: İsmetaltan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: