Rex Ambassador
Döviz fiyatları artıyor resmen devülasyon oldu bu sebeple fazla düşünmeden alın derim .
Dolar bugün yarın 5 i görecek gibi, impanin Stoklar bittiği an herseyi fiyatı yüzde 50 artar
(23/05/2018, Saat: 13:14)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dolar bugün yarın 5 i görecek gibi, impanin Stoklar bittiği an herseyi fiyatı yüzde 50 artar

Bence Stoklarının bitmesini beklemeden gelir artış çünkü yerine koyacağı ürünün maliyeti artmış vaziyette.
Haklısınız komşum
(23/05/2018, Saat: 13:02)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Döviz fiyatları artıyor resmen devülasyon oldu bu sebeple fazla düşünmeden alın derim .

Bir açıdan doğru öneri , nakit ve birikim sıkıntısı olmayanlar için .
Öte yandan Lira nın sert düşüşü paramızın deger kaybedişi, dış borç , erken seçim , ohal , dış ilişkiler vs.
Bunlara bakarak CEPTEKİ PARAYA SIMSIKI SARILIN , ekinizdekilerle idare edip asgari ihtiyac dışı fazla alışveriş yapmayın diye nacizane tavsiyede bulunabilirim .
(23/05/2018, Saat: 15:17)mehmetgonen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir açıdan doğru öneri , nakit ve birikim sıkıntısı olmayanlar için .
Öte yandan Lira nın sert düşüşü paramızın deger kaybedişi, dış borç , erken seçim , ohal , dış ilişkiler vs.
Bunlara bakarak CEPTEKİ PARAYA SIMSIKI SARILIN , ekinizdekilerle idare edip asgari ihtiyac dışı fazla alışveriş yapmayın diye nacizane tavsiyede bulunabilirim .

Aynen katılıyorum . Alacak olan alsın yada kemer sıkmaya başlayın .
Felaket tellallığı yapmıyorum ama doların seçimlerden sonra 6,5 TL olacağını söyleyen yerli ekonomist uzmanlarımız var. İsviçreli bir ekonomist Türkiye ekonomisinin yakın zamanda iflas edeceğini söyledi. Yerli ve yabancı yatırımcılar Türkiye piyasasından çekiliyor, zenginler parayı yurt dışına çoktan kaçırmış durumda. Türkiye'nin en zenginleri borç yapılandırması istiyor. Bu hemde çok ortada olan bir şey, haberlerde görüyoruz.

Ben öğrenci halimle en azından tıraş ekipmanlarında çok kısa sürede stok yapmaya gittim. Beni 4-5 yıl idare edecek malzemelerim şuan için var. Bence seçimlerden önce ihtiyacınız ne varsa alın.

Konudan çıkıyorum ama şu youtube kanalını takip etmenizi öneririm: https://www.youtube.com/watch?v=tYjjyFpV7DI
Az önce İmpa'daydım...Mustafa Bey çok kısa bir süre içersinde Rex'in 1300,00 Tl olacağını söyledi. Rex'i de görme fırsatım oldu, görüntüsü oldukça şık. Alanlar zevkle kulansınlat.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Yihuu! 1250 TL olmuş sonunda. Artık, fiyatı artmadan alsa mıydım diye düşünmek zorunda kalmayacağım. Smile

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(26/05/2018, Saat: 13:08)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yihuu! 1250 TL olmuş sonunda. Artık, fiyatı  artmadan alsa mıydım diye düşünmek zorunda kalmayacağım. Smile

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yine az zamlanmış. Ben en az 1350 TL olur diye bekliyordum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rex Ambassador İnceleme Aedan 28 14,176 22/12/2023, Saat: 14:10
Son Yorum: layken
  Rex Ambassador; Öznel bir bakış. paspartu 62 26,378 02/10/2020, Saat: 09:44
Son Yorum: FearOfATG

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: