Rex Ambassador
Sosyal medyada bir video donuyor denk geldinizmi, Alamancı bir amcamız Turkiye cok buyuh, bmw sahibi turk, mercedes, audi hepsinin sahibi turk vs. anlatıyor. Aynı onun gibi; Rex de made in USA yazmasına ragmen aslında icimizden biri, GartBnx Burak kardesimizden alınan az bulunan bir vintage sayesinde kopyalanarak yapılmıstır ureticisi tarafından.
Turk olmasa donmez bu dunya Smile
(18/01/2019, Saat: 11:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sosyal medyada bir video donuyor denk geldinizmi, Alamancı bir amcamız Turkiye cok buyuh, bmw sahibi turk, mercedes, audi hepsinin sahibi turk vs. anlatıyor. Aynı onun gibi; Rex de made in USA yazmasına ragmen aslında icimizden biri, GartBnx Burak kardesimizden alınan az bulunan bir vintage sayesinde kopyalanarak yapılmıstır ureticisi tarafından. Turk olmasa donmez bu dunya Smile

Razor Emperium'un sahibi Matt Pisarcik aslen Türk'tür. Gerçek adı Metin Pıtırcık olup gizli müslümandır Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(18/01/2019, Saat: 11:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sosyal medyada bir video donuyor denk geldinizmi, Alamancı bir amcamız Turkiye cok buyuh, bmw sahibi turk, mercedes, audi hepsinin sahibi turk vs. anlatıyor. Aynı onun gibi; Rex de made in USA yazmasına ragmen aslında icimizden biri, GartBnx Burak kardesimizden alınan az bulunan bir vintage sayesinde kopyalanarak yapılmıstır ureticisi tarafından. Turk olmasa donmez bu dunya Smile

Affınıza sığınarak, konuyu da kirletmeden  Big Grin

Bu arada Rex güzel alettir.  Tıraş aleti
"A Samurai always wears two swords."
(18/01/2019, Saat: 11:39)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Affınıza sığınarak, konuyu da kirletmeden  Big Grin

Bu arada Rex güzel alettir.  Tıraş aleti

Rex gerçekten mükemmel bir ürün olmakla birlikte. YouTube videosundaki konuşan abi de ayrı mükemmel. Amerika'da 250 milyon Türk olduğunu ondan öğrendim şu an. Big Grin

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Babaminki ve benimki,

[img]14xf7o0.jpg[/img]
@"Nani Kuş" Komşumdan deneme amaçlı olduğum Rex Ambassador kalıcı olarak ben de kaldı.

Ayarlı aletler ile olan uyumum beni buna doğru çekiyordu nihayetinde buluştuk.
Deneme yaptğım tüm aletlere ilk başta temkinli yaklaştım.Bunda da o seriyi bozmadım.
İlk tıraşta aşk yaşadık ilk görüşte aşk gibi.
Gerek kaliteli işçiliği,gerek malzeme kalitesi gerek kullanım kolaylığı ile kalıcı aletlerimden biri olacağı kesin.
Bununla beraber çoğu alette jilette tek bir marka üzerinde yoğunlaşırken Rex ile her türlü jileti denemekten çekinmedim.
Hepsinde de yakın performansı alıyorum .

Ambassodor KElime karşılığı olarak Büyükelçiye denk geliyor ki büyükelçilerin itibarlarını ve konumlarını gözönüne getirince alette bunu hakediyor.
İmpa'ya gelmiş:

https://www.extrashaving.com/REX-AMBASSA...IRAS-ALETI
So far so good..
(17/09/2020, Saat: 13:35)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa'ya gelmiş:

https://www.extrashaving.com/REX-AMBASSA...IRAS-ALETI

Birisi bana 500 liraya teklif etmişti de almamıştım üzdü benı 2000 tl nedir ya Sad
@"mustbe" Mustafa Bey komşum , 1500 TL zararla iyi atlatmışsınızSmile bu ara herkes 3-5 ay önce almadıklarına pişman . Arkadaşım passat alacakken çok bekledi renk vs karar veremedi 1 ay sonra aynı paraya corolla aldı Smile
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Dostlar bu dakikadan sonra sadece tıraş değil bütün ithal ürünlerden ümidinizi kesin derim. Dün lorealin Türkiye piyasasından çekildiği ile ilgili bi haber okumuştum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rex Ambassador İnceleme Aedan 28 14,501 22/12/2023, Saat: 14:10
Son Yorum: layken
  Rex Ambassador; Öznel bir bakış. paspartu 62 26,870 02/10/2020, Saat: 09:44
Son Yorum: FearOfATG

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: