DLC Yaqi Klasik
(27/06/2019, Saat: 00:33)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çinli firmalar her gün yeni bir ürünle çıkıyor karşımıza. Geçen yıl bugün neler vardı AliExpress'te şimdi neler var. Önümüzdeki yıl kim bilir ne yenilikler olur daha..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Üç kuruşluk alışveriş zevkimiz vardı ucuza alıyoruz diye motive ediyorduk kendimizi. Devletimiz hemen olaya el koydu yok öyle ucuza alışveriş 1 dolar bile olsa vergi vereceksin dedi. Yahu ne üretiyoruz ki bütün sanayi montaj üstüne kurulmuş. Sanki muadil ürünü Türkiye'de üretiyorsun aynı fiyata veriyorsun da biz almıyoruz. Utanmasalar aldığımız oksijenden vergi alacaklar. Neyse konuya dönecek olursak slant başlık ilgimi çekti. Alıp deneyen komşumuz olur inşallah merak içindeyim Smile
Yaqi kamuflaj, gun metal ve farklı tasarımlı ürünlerde koymuş slant yanında, tıraş aleti konusunda kendini iyice geliştirmeye başladı anlaşılan.
(27/06/2019, Saat: 10:54)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaqi kamuflaj, gun metal ve farklı tasarımlı ürünlerde koymuş slant yanında, tıraş aleti konusunda kendini iyice geliştirmeye başladı anlaşılan.
Sayfasına her girdiğimde yeni model görüyorum. Bazen sadece renk de değişse farklı ürün her zaman göze güzel geliyor..

bugün yaqi klasiğin en üst tablasını fuji ile değiştirip tıraş oldum, derby premium ile takılan/çekiştiren yaqi klasik, fuqi klasik ile aktı gitti, tıraşını ise sattığım timor 1353e benzettim, çok şahane bir tıraştı
EbuSUv.th.jpgEbuudx.th.jpg EbuIvp.th.jpg Ebu5T6.th.jpg EbuCO0.th.jpg EbucdU.th.jpg EbuOV8.th.jpg EbuXWo.th.jpg

Merhaba komşularım, yaqi dlc almayı düşünenler için birkaç bilgi paylaşiim istedim.Geçen ay aldığım yaqi dün geldi.Vergi vs hepsi dahil 15 tl verdim.Ürün kalitesi ve rengi beklediğimden daha iyi çıktı, keza jilet tutuşu da beni şaşırttı.4 günlük sakalım vardı bi hevesle giriştim.Jilet Polisilver (4.traş).Sakalım sert ve sıktır.İlk perdede çok efektif bir taş verdi.Çokta konforlu idi.İkinci perdede işim bitmişti.Fakat ben mermer gibi bir cilt sevdiğim için 3.ncü perdede ATX giriştim.Sonuç harika bir tıraş, benim zorlamam neticesinde biraz tahriş.
Bu tıraş aletini alacak komşularıma tavsiyem haftada 1 veya 2 defa tıraş olanlar alabilir.Günlük tıraş olanlar kesinlikle uzak dursun.
Not:Aletin ağırlığı tam tadında, tutuş ve sapın konforu çok iyi.
Bu sabah denedim bu aleti. 11.11de açık ve kapalı tarak sipariş vermiştim. R89'a göre kesinlikle agresif bir alet. Kaplama ağırlık vs hepsi güzel bence ama tüm bu güzellikleri jileti elle ayarlamak gerektiğinin gölgesinde kaldı..

(04/12/2019, Saat: 10:21)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabah denedim bu aleti. 11.11de açık ve kapalı tarak sipariş vermiştim. R89'a göre kesinlikle agresif bir alet. Kaplama ağırlık vs hepsi güzel bence ama tüm bu güzellikleri jileti elle ayarlamak gerektiğinin gölgesinde kaldı..

Kapalı taraklı olanlarda dediğiniz gibi elle ayar gerekebiliyor. Öte yandan bugüne dek kullandığım en güzel agresiflik dozajını bunda buldum komşum. Açık taraklı olanları ise jileti simetrik tutsa da fazla mild geldi bana.
(04/12/2019, Saat: 14:28)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kapalı taraklı olanlarda dediğiniz gibi elle ayar gerekebiliyor. Öte yandan bugüne dek kullandığım en güzel agresiflik dozajını bunda buldum komşum. Açık taraklı olanları ise jileti simetrik tutsa da fazla mild geldi bana.
Açık tarak almıştım daha önce ali'den. Yaqinin ki ioe neredeyse birebir aynı. Sadece yaqi tablaları daha sıkı sıkıya geçiyor birbirine. Açık tarak bu yüzden cok daha mild diye tahmin ediyorum.
R41 bunun yanında çok mu agresif. Sevmiyorum genelde agresif ama bir R41 olsun dolapta istiyorum doğrusu.

Rotasyonuma pek sokmadığım bir alet. Jileti ayarlamaya çalışmak beni deli edip R89'a geçmişliğim çok fazla. R41 daha agresif ama Yaqi'den uysal. (Biraz saçma oldu. Smile ) Yaqi'nin jiletini oturtup da tıraş olsam bile hep bi kesecekmiş dalacakmış bir yerlere gibi geliyor. R41 daha kararlı bence.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(04/12/2019, Saat: 14:31)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Açık tarak almıştım daha önce ali'den. Yaqinin ki ioe neredeyse birebir aynı. Sadece yaqi tablaları daha sıkı sıkıya geçiyor birbirine. Açık tarak bu yüzden cok daha mild diye tahmin ediyorum.
R41 bunun yanında çok mu agresif. Sevmiyorum genelde agresif ama bir R41 olsun dolapta istiyorum doğrusu.

Hani, Rocca için "r89 ile r41 arası" derler ya, bana hiç öyle gelmez. Yaqi kapalı tarak için "r89 ile r41 arası" tanımı tam olarak cuk oturur. Yaqi'nin tüm açık taraklılarını ise (oc, doc) r89'dan daha mild yapıda hissettim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi Taraklı Mellon ismailinbiri 48 28,477 19/05/2023, Saat: 03:41
Son Yorum: Andreichu
  R41 vs Yaqi Knight Helmet howardroark 7 2,636 20/12/2022, Saat: 17:12
Son Yorum: Bakkal
  Yaqi Agamemnon: nâm-ı diğer, 'DOCS' "Double Open Comb Slant" mtcn77 60 25,967 14/04/2022, Saat: 14:03
Son Yorum: yucelyilmaz
  Yaqi Gibbs Replica CK89 87 37,788 24/03/2022, Saat: 19:35
Son Yorum: Hseyin
  Yaqi mellon Chefkara 5 2,798 24/02/2021, Saat: 18:37
Son Yorum: Soner
  Yaqi Agamemnon mennan 2 2,151 01/02/2021, Saat: 14:51
Son Yorum: Ert.ozk
  Yaqi Mellon Ales - Slant fatihbyfah 34 20,915 08/08/2020, Saat: 15:01
Son Yorum: MERCAN.04
  Yaqi Gibbs Replica vs Merkur Progress Timor1322 22 10,680 08/08/2020, Saat: 00:20
Son Yorum: Timor1322
  Yaqi Charcol (yada Charcoal) sfenks 2 3,039 20/08/2018, Saat: 01:34
Son Yorum: sfenks
  YINTAL (Future klonu) ve klasik tıraşa merhaba Dragon 45 32,805 18/12/2017, Saat: 17:07
Son Yorum: asrin43

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: