Mersinde kimler var?
(13/07/2018, Saat: 22:58)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Memos eski memos olsa dediginiz dogru. Firmalar buyumuye gecince ustalar geri plana geciyor ve lezzet sadece isimde kaliyor. Goksel ise sadece meze, tantuni lezzeti cok zayif.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Göksel franchise'a bağladığı için birşey diyemem ama
Memoşun çarşıda ki şubesi eski lezzetini koruyor.
(Bence)
Aklıma gelmişken yoğurtlu tantunide de Salih Ustayı öneririm.
Bu seferki Mersin seferimde, 2 tam gün boyunca orada kalacağım ve bu yerleri ziyaret edeceğim; Remzi usta, Abidin tantuni, Tarsuslu murat usta, Arkadaş ciğer, Aziz usta kebap.
Komşular özhasan usta tantuni iyidir ama suriye mutfağı bilmem pek tavsiye etmem bilmiyorum açılçası aslen mersin silifkeliyim ama adanada doğdum büyüdüm görevim gereği samsundayım mecburen şuan tatildeyim mersinde geleneksel traşçılar olarak toplanalım hatta bugün bile olabilir ne dersiniz?mersin forum merkezi bir yer uygun bence, sizce?
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
Komsun ben bugun yarin adanadayim. Pazartesinden itibaren mersinde olacagim. Ne zaman derseniz gorusuruz.

Tamam komşum haberleşiriz o zaman

Buarada mersinde jilet nerden temin edebilirim mavi astra yada yeşil astra diğerleri zaten pek yoktur
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
Geçen sene Mersin'e uğradığım zaman küçük bir Suriye lokantasına uğramıştım, ortam biraz pisti ama bütün yemekler çok lezzetliydi, umarım halen açıktır. Suriyeliler ağzının tadını biliyor.
Mersinde jilet bulamazsiniz.
Mersinde suriyeli iki mekani oneririm. İkside mezitlide.
Birincisi mezitli babil kavsaginda aldana donercisi. Guzel tavuk doneri ve cesitleri mevcut.
İkincisi ise mezitli belediyesi civarinda soli tatlicisi var. Tatlilari cok guzel.
Bu ikisinden soli tatlicisini gozu kapali oneririm.
Suriyeli degil ama antakyali bi mekani daha oneririm. Hilton civarinda palmiye kebapcilik var. Orada şato kebap yemenizi oneririm.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Antalya’da kimler var? vintage 4 3,211 16/12/2019, Saat: 03:37
Son Yorum: forevermore07
  Denizli'de Kimler Var Acaba? DelikanliTiras 3 2,374 26/08/2019, Saat: 18:54
Son Yorum: Dumanus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: