DIY Stand Yapımlarımızı Paylasalım
fırçanın nemini kurutma makinesi ile alıyorum her seferinde Smile

sabun kaplarının kaplandığı mum ile yahut yat cilası ile kaplanırsa problem olacağını düşünmüyorum.

(08/07/2013, Saat: 15:01)deka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende beğendim ve isterim, ancak aklıma takılan bir konu özellikle fırça ve makine ıslakken standa konulunca akan/damlayan sular malzemeyi veya cilayı olumsuz etkilemez mi? Hadi makineyi kuruladık diyelim, fırçayı sıkmayıp bir iki sallayıp kendi halinde kurutacağımız için suları akacaktır, en azından yükseklik biraz artsa da altına bir damlalık mı konsa? bu seferde görsellik bozulur mu?vs vs vs.Big Grin
Güzel çalışmalar. Ben de şuna benzer bir şey yaptırmayı düşünüyorum:

jphr45.jpg
(08/07/2013, Saat: 15:34)ethnotronix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel çalışmalar. Ben de şuna benzer bir şey yaptırmayı düşünüyorum:

jphr45.jpg

çok çok kullanışlı
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Wooden-Shaving-Stand.jpg
Anlaşıldı, bende istiyorum.Smile
Arkadaşımın yaptığı 3 örnek var.
Fiyatlarını söyledi, isteyenler için email adresini vereyim özelden yada buraya mı yazayım bilemedim.
Modlar karar versin Smile

"üstü yat verniği kaplı olacak parlak ve sudan etkilenmez.

açık renkteki kısımlar ladin

koyu renkteki kısımlar ise kayın veya gürgenden olacak"

10qwfu8.jpg

sağdaki ve soldaki standlar guzel gorunuyorlar.

Sağdaki standda alan biraz daha artırılabilir ve bir kaç DE daha alabilir stand.

Soldaki standda tam ortaya bir delik açılabilir mesela, oraya da bir adet ustura sıgdırılabilir.
www.BarbarosRazors.com

Bende sağdaki ve soldakini beğendim, bence fiyatları buradan belirtin,ne sakıncası olabilir ki?, ona göre tercihler de oluşmaya başlar.
(22/08/2013, Saat: 15:46)mtopal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: standlar hakkında bi gelişme var mı bende soldakini beğendim,,, üretim yapılıyor mu hocam

üretim yapılıyor, özelden arkadasımın iletişimini yazıyorum.
Benim bu üretimle ve satışla ilgim yok , tekrar belirteyim

o5qmgn.jpg
1z345f4.jpg
arkadaşlar resimde gördüğünüz standı evdeki aletlerle kendim yaptım. zahmetli bir iş oldu ama değdiSmile sonunda istediğim gibi bir tıraş standım olduSmileevdeki malzemelerse matkap,matkap uçları,demirkalem,çekiç vede zımparaSmileüç parçalı de aletler için ayrı ayrı yerler yaptım bide jiletri koymak için ayrı biyer. çokta kullanışlı oldu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fırça Sapı Deneme - 2 + Stand theunnamed 21 28,045 26/11/2013, Saat: 01:14
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: