DIY Stand Yapımlarımızı Paylasalım
(16/01/2019, Saat: 11:47)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @manuple komşum, uygulamanızı beğendim ama açılan çukurlar veya delikler fırça uçlarına zarar verebilir mi? Deliklerin kenarı kesinki gibi görünüyorlar.

Kontrol ettim, sorun çıkaracak bir keskinlik bulamadım.

Gerekirse ince zımpara kağıdı da keskinliklerini giderebilir.

Bu o delikleri nasıl bir matkap ucu ile açtığınıza da bağlı.

Ayrıca, fazla kalın olmayan bir tornavide ucu ile de keskinlik var ise giderilebilir.

Ayrıca kenarlarını inceltmekte mümkün.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Dediğiniz gibi zıparayla kavisli hale getirebilirsiniz. Kullandığınız fırçanın uçlarına zarar gelmesin diye dikkat çekmek istedim.
(16/01/2019, Saat: 12:03)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğiniz gibi zıparayla kavisli hale getirebilirsiniz. Kullandığınız fırçanın uçlarına zarar gelmesin diye dikkat çekmek istedim.

Teşekkür ederim.

@manuple
Yapmıs bulunduğunuz çukurları çok az genişletip, uygun çapta çelik bilya veya alkollü içki şişelerinin ağzındaki cam bilyaları o çukurlara sır vernikle yapıştırinca iyi sonuç veriyor.
Fırcanin zarar görmesi için. Bilyalar yarısına kadar gömülerek.
(16/01/2019, Saat: 12:28)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @manuple
Yapmıs bulunduğunuz çukurları çok az genişletip, uygun çapta çelik bilya veya alkollü içki şişelerinin ağzındaki cam bilyaları o çukurlara sır vernikle yapıştırinca iyi sonuç veriyor.
Fırcanin zarar görmesi için. Bilyalar yarısına kadar gömülerek.
Hem daha iyi köpürtme kıvamı olur, hem de görüntü güzel olur.
Teşekkürler.

ben bu standdan temin ettim. benim için kullanışlı oldu sadece altına ayak için ayarlama yaptım.

http://www.delta.com.tr/tr/urun/10lu-met...uk-52.html

2gx4s60.jpg
6mm mdf parçadan kestirdim suya karşı dayanması için önerilerinizi bekliyorum,şimdiden teşekkürler

eapd1l.jpg
(21/01/2019, Saat: 21:15)shaving61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6mm mdf parçadan kestirdim suya karşı dayanması için önerilerinizi bekliyorum,şimdiden teşekkürler

eapd1l.jpg

En Ucuz japon yapıştırıcı Smile vernik yerine
@mustbe,
Güzel olmuş, bu stand hayal gücünüze göre daha da değişebilir.
Eğer sadece fırçanın temas ettiği yeri suya dayanıklı yapmak istiyorsanız oje'den de yararlanabilirsiniz.
Genel anlamda hoşunuza giden renkte vernik işe yarayabilir.
Ya da son zamanların modası olan eskimiş ahşap görüntüsünü bozmadan kullanmak da iyi bir fikir olabilir.

Kendim yapmadım ama bir internet sitesinde denk geldi ahşaptan kolayca yapılabilir
66vzac.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fırça Sapı Deneme - 2 + Stand theunnamed 21 28,075 26/11/2013, Saat: 01:14
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: