Jiletli Ustura Tıraşı Videom
(27/09/2018, Saat: 01:57)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıymetli komşularım 30 günlük sakala ustura ile giriştim. Nacizane video linktedir.
https://youtu.be/IAQ6ogxMx8Q
Saygılar...
Sanırım ilk bana kısmet oldu izlemek Smile Sayın abim çok çok sıhhatler olsun sonuna kadar sıkılmadan izledim. Sabun etkinliği için kendi adıma acelem yok zaten, Trakya tabiri ile ağır ağır çalgılarla herşey olur Smile
Tekrar geçmiş olsun.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
@Efrasyab komşum geçmiş olsun sağlığınıza kavuşmanıza sevindim. Videoda gayet güzeldi sıhhatler olsun.
Teşekkürler komşum güzel video olmuş, keyifle izledim. DE'leri de seviyorum fakat usturanın yeri bir başka!
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
Kardesim cok guzel bir shavette tırasıydı tebrik ederim.

Gerek forum ici komsularımıza ama asıl onemlisi dısarıda belki paylasımlara denk gelecek yeni arkadaslara bilgilendirici egitici olması acısından video ceken tum arkadaslara sesleniyorum;
Guzel video paylasımlarınız icinde tıras esnasında aklınıza gelen teknik oneri vs. olursa ustune basarak soyleyin. Mesela ceneyi alırken ben ceneyi soyle daha rahat alıyorum, veya sac favorisini soyle alıyorum ama su sekil yontemle alan da var vs. gibi. Bolge bolge (yanak, bıyık, sakal yonu vs.) tıras esnasında aklınıza geldikce teknik tüyoları ozellikle belirtin.

Hatta tıras esnasında sohbet havasında, forumumuzda hergun konusulan degisken gunluk mevzular oluyor, herbiri ayrı bir sohbet veya oneri konusu, o hafta forumda konusulanlar/sorulan mevzular arasından, dusuncenizi veya varsa teknik onerileriniz, sohbet havasında paylasın konusun. Yanlıs anlasılmasın guzel videolarınızda bunlar eksik demiyorum, daha da ustunde durun acık acık belirtin arada kaynamasın diyorum.
İnsan dogası geregi, odaklanma suresi fazla degil, hele gunumuzde bilgiye ulasımın kolay oldugu bu tuketim toplumu zamanında, insanlar her isi cabuk olsun, cabuk ogrensin istiyor. Youtube da, sosyal medyada seyrettigi o 1 dakikalık videoyu bile hızlı geciyor, emege bilgiye saygısı yok. Konusma esnasında ses tonunu yukselterek alcaltarak, onemli yerlere bastırarak ilgiliyi ustumuzde tutmak, yine tam tersi arada kısaca konuyu dagıtıp havadan sudan sohbetle dinleyiciyi rahatlatıp, sonra tekrar dikkatini bir noktaya cekmek etkili bir dinleyiciyi baglama yontemidir.

Hepinizin videoları cok guzel, zevkle takip ediyoruz. Arada bilgi ve dusuncelerimi paylasmak istedim.
Guzel paylasımlarınızın devamını bekliyoruz.
Saygılar.
Sıhhatler olsun, ilk perdede nerdeyse tüm sakal gitti tebrikler Smile
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Bende videonuzu zevkle ve özenerek izledim ,tekrardan geçmiş olsun.
@Efrasyab komşum videonuzu çok başarılı buldum. Ellerinize sağlık devamını da bekleriz Smile
Ustura dışında DE alet kullanarak da video çekerseniz sevinirim.

Saygılarımla,
Değerli komşularım, kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim. @dikdik_s komşum tavsiyenize uyacağım teşekkür ederim.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(27/09/2018, Saat: 10:14)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum güzel video olmuş, keyifle izledim. DE'leri de seviyorum fakat usturanın yeri bir başka!

Hocam aynı fikirdeyim. DE'lere büyük saygım var severim kendilerini ama ben bu gönül macerasına ustura ile girdim o yüzden bende de yeri bir başka.
Degerli komşularım 15 günlük sakala lanolinli sabun ve jiletli ustura ile daldım yeni videom yayında.
Buyrunuz efendim >>> https://youtu.be/rK7MtYy_Qms

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cumhuriyet tıraşı! Zireæl47 2 878 31/10/2023, Saat: 01:02
Son Yorum: Zireæl47
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,608 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  Rich-Bro VS Blue Beard Revenge jiletli ustura karşılaştırması Efrasyab 2 2,703 19/11/2018, Saat: 11:45
Son Yorum: mimaras
  Güzel bir ustura tıraşı videosu Lord Sparhawk 30 52,844 15/08/2018, Saat: 13:58
Son Yorum: flame2013
Video Ustura taslamasi Kubilay 0 2,296 14/09/2017, Saat: 21:41
Son Yorum: Kubilay
  Maestro Livi ile Ustura Tıraşı Chinaski 7 6,274 26/07/2016, Saat: 14:21
Son Yorum: Mauser
  El Yapımı Jiletsiz Ustura gibicibicis 1 6,812 10/08/2015, Saat: 10:13
Son Yorum: Chinaski
Video Gucci reklamında Kai Captain ustura. laktik 0 4,218 04/07/2015, Saat: 16:58
Son Yorum: laktik
Video Jiletli & celik ustura musabakasi ozgun41 0 3,802 02/06/2015, Saat: 23:54
Son Yorum: ozgun41
Wink Erkek Adam(!) Tıraşı Hellhound 8 9,384 17/03/2015, Saat: 13:43
Son Yorum: Eskiuyebyr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: