Jiletli Ustura Tıraşı Videom
Değerli komşularım,

@starex komşum kadar olamasamda kendi çapımda bir video çektim.

Jiletli ustura ile bu akşam olduğu tıraşımı kaydettim. 14 dakika civarı süren bir tıraş oldu uzun bir video sıkılmadan izleyeceğinizi ümit ederim.

@starex komşuma buradan acil şifalar dilerim. Ameliyat sonrası tez zamanda toparlaması dileği ile...

videomun youtube link'i buyrunuz efem>>>> https://www.youtube.com/watch?v=Gkk9HN_z5Mw

dipnot: Arkadaş hem aynaya bakıp hem kameraya bakıp bu video işini yapmak epeyce zor bir işmiş. normal şartlarda daha hızlı iki perde tıraş çıkartırım bu biraz yavaş oldu.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Abi once selman abi sonra da sen baya medyatik bir ekip olduk Smile
Sıhhatler olsun üstad. Smile
Bazen jiletli usturaya geçmek istesemde, jiletli usturanın, jiletli tıraş aletleri kadar tolere edici değil diye düşünüyorum. Temiz, pürüzsüz bir cilde sahip olmak gerekir.
osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abi once selman abi sonra da sen baya medyatik bir ekip olduk Smile

@osaka23 Selman hocam kadar olmam mümkün değil, zira bu iş cidden çok zor. Kamera açısını hazırla, kadrajda kalmaya çalış, aynaya bak, kamerayı çaktırmadan takip et, jileti yüzünden gezdir, kendini doğramamaya çalış ve en önemlisi muhabbet et vallahi kolay değilmiş.

ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sıhhatler olsun üstad. Smile
Bazen jiletli usturaya geçmek istesemde, jiletli usturanın, jiletli tıraş aletleri kadar tolere edici değil diye düşünüyorum. Temiz, pürüzsüz bir cilde sahip olmak gerekir.

@ziyanınjileti komşum öyle çok da zor sayılmaz hatta tahriş oranı bence daha az oluyor zira cilt ile jilet arasında hiç bir engel yok istediğiniz açıyı istediğiniz baskıda yüzünüzün anatomisine göre veriyorsunuz. Hatta en iyi tarafı artık neredeki sakal daha dik açı ile neredeki sakal daha yatık açı ile neredeki sakala baskı yaparak neredeki sakalın üzerinde hafifçe geçmeniz gerektiğini artık bildiğiniz için sorunsuz geçiyor tıraşlar ha biraz cesaret işi mi ? Evet öyle zira ben ıslak tıraş olayında wilkinson faciasından sonra ustura ile tam ortadan daldım. Sıfır DE tecrübesi ve sıfır Ustura tecrübesi ile aldım elime Sedef usturayı ve bu mükemmel camiaya adım attım.
abi başta bişey kırıyosun nedir o ? yarım jilet görmüştük başta
@abdussamedy yarım jiletin kulaklarını kırıyorum komşum.
Komşum başlangıç için bence güzel bir video olmuş sonuçta bu işler tecrübe işi. Yılmadan video çekmeye devam edin zevkle izleriz
Hayırlı uğurlu olsun, başlangıç yaptıktan sonra devamı gelir kendiliğinden. Benim ilk videolarım çok acemice, pek izlenilesi değil Big Grin
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(27/07/2018, Saat: 12:42)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum başlangıç için bence güzel bir video olmuş sonuçta bu işler tecrübe işi. Yılmadan video çekmeye devam edin zevkle izleriz

sağolun komşum teşekkür ederim.

(27/07/2018, Saat: 14:22)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı uğurlu olsun, başlangıç yaptıktan sonra devamı gelir kendiliğinden. Benim ilk videolarım çok acemice, pek izlenilesi değil Big Grin

@starex komşum vallahi zor işmiş. elde ustura, karşında ayna, altında kamera bakıyorsun aşağıdaki kameraya gözün takılıyor vallahi tekrar tebrik ediyorum.

Bu arada videonun ilk dakikalarında sabunu fırçaya yüklerken fırça ile köpürtme tasına doğru bir kısmını akıttım, köpük performansını yükseltiyor komşular.
Kıymetli komşularım 30 günlük sakala ustura ile giriştim. Nacizane video linktedir.

Saygılar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cumhuriyet tıraşı! Zireæl47 2 803 31/10/2023, Saat: 01:02
Son Yorum: Zireæl47
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,233 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  Rich-Bro VS Blue Beard Revenge jiletli ustura karşılaştırması Efrasyab 2 2,685 19/11/2018, Saat: 11:45
Son Yorum: mimaras
  Güzel bir ustura tıraşı videosu Lord Sparhawk 30 52,621 15/08/2018, Saat: 13:58
Son Yorum: flame2013
Video Ustura taslamasi Kubilay 0 2,280 14/09/2017, Saat: 21:41
Son Yorum: Kubilay
  Maestro Livi ile Ustura Tıraşı Chinaski 7 6,207 26/07/2016, Saat: 14:21
Son Yorum: Mauser
  El Yapımı Jiletsiz Ustura gibicibicis 1 6,785 10/08/2015, Saat: 10:13
Son Yorum: Chinaski
Video Gucci reklamında Kai Captain ustura. laktik 0 4,203 04/07/2015, Saat: 16:58
Son Yorum: laktik
Video Jiletli & celik ustura musabakasi ozgun41 0 3,784 02/06/2015, Saat: 23:54
Son Yorum: ozgun41
Wink Erkek Adam(!) Tıraşı Hellhound 8 9,276 17/03/2015, Saat: 13:43
Son Yorum: Eskiuyebyr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: