Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm
NİKOTİN BANDI İLE SİGARAYI BIRAKMA GÜNLÜĞÜM

GÜN 2:

Bu kez bandı sol göğsümün üst bölümüne yapıştırdım. Tam 15 saat vücudumda kaldı. 1. güne oranla sabah çok keyifli uyanmama rağmen 1 saat kadar müthiş sinirliydim. Ama abuk sabuk şeylere sinirlenmek gibi değildi. Şimdiye dek kızmadan idare ettiğim ama kızılacak gibi durumların, sigaranın kanatları altında sakinleştiğini farkettim. Sigara yok=idare etmek yok gibi talihsiz bir durum çıktı ortaya, hoşuma gitmedi. Gün içinde de ofiste de kimseyi kırmadan biraz estim gürledim. Sanırım -tabii ki -zamanla düzelecek.

2. gün de sigara içmedim. Ancak bugün bazı durumlarda tahammül sınırlarım epey zorlandı -sigara isteme açısından değil, sabahki sinirli durumları birkaç kez daha yaşadım. Ama uzun sürmedi.

Ufak ataklar gelmeye devam etti. Ama hep kısa sürdü.

Gece yatarken bandı çıkardım yine. Her zamankinden farklı rüyalar görmedim. Uyku sorunum yok.

Gün içersinde tespit ettiğim yan etki yok.

Sabah erken ve dinç uyandım.

Gün içi nabız sayım ortalama 72 oldu. 80 den düşüş var. Bu iyi.

Hangi forumda okudum hatırlamıyorum, şuna benzer bir cümle yazmıştı biri: "Bandı kullandığım zaman, sanki yeni sigara içmişim gibi oluyor, canım sigara istemiyor." Cümleye sonuna dek katılıyorum.

Toplam 3 bardak çay içtim. Sigara aklıma bile gelmedi.

Bu Konudaki Yorumlar
Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: Niko - 01/08/2018, Saat: 17:50
Cvp: Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: Niko - 02/08/2018, Saat: 12:05

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler zorba58 160 96,933 19/10/2020, Saat: 19:15
Son Yorum: Razorlazer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: