Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm
Yeni konu açmamak için ben de buradan eklemek istedim.

14 Ağustos Salı günü bandı kullanmaya başladım. Günde 20 sigara içtiğim için ezcacı 15 mg. lık 2. adım paketi ile başlattı. İlk günün sabahında stresten evde esip gürledim ve paketten iki adet bandı takmayı beceremeyerek ziyan ettim. Sinirden bir sigara dahi içtim. Üçüncü bandı başarıyla yapıştırdım ve işe gittim Smile

3 gündür kullanıyorum ve canım hiç sigara içmek istemedi. Sanki az önce sigara içmiş gibiyim ve aklıma bile gelmiyor. Zaman zaman bir-iki nefes çeksem mi diyorum ama hemen geçiyor. Herhangi bir yan etkisini de görmedim.

Kısaca bu bant işe yarıyor. Ben üçüncü güne sigarasız girdiysem herkes bırakabilir.

@Niko size de özellikle teşekkürler. Bandı daha önce duymuştum ama kullanan birinden okumak farklı. Sayenizde başladım bandı kullanmaya.

Bu Konudaki Yorumlar
Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: Niko - 01/08/2018, Saat: 17:50
Cvp: Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: mehmets - 16/08/2018, Saat: 12:54

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler zorba58 160 96,917 19/10/2020, Saat: 19:15
Son Yorum: Razorlazer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: