Ukrayna ve Moldova'ya giden eş dostdan ne getirmesi istenmeli
tıraş malzemesi olarak acaba orada market raflarını süsleyen hesaplı neler bulunabilir? Hesaplı olmasa bile oraya özgü netden temini zor neler vardır? Gerçi konumuz Tıraş ama bunlar yoksa bile yenilesi hediyelikler isteyelim Smile
Ukrayna'da kimsenin aklına tıraş malzemesi gelmez Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Mancho üstad oraya giden benim zorumla geleneksel traşa şans verip memnun kalmış biri. Traş malzemesi almak onun da hoşuna gidecektir. Malum oraya giden çok belki bu başlık diğer dostların da işine yarar
Şaka bir yana geçen sene ben gittiğimde bakmıştım, birkaç kremden başka birşey göremedim. Ama çok ısrarlı bir arama değildi benimkisi. Sadece marketlere bakmıştım.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
https://www.greys.com.ua/
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İngiltere, Hollanda, Çek Cumhuriyeti Avusturya, Macaristan ve Ukrayna dan alınacaklar emre-sti 4 3,419 27/06/2016, Saat: 19:58
Son Yorum: OnLyTNT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: