Selamlar
Selamlar komsular.
35 yasinda memurum nerden esti nerden buraya nerden geldim hatırlamıyorum Smile ama forumu 2 haftadir okuyorum. 3 gunde bir Traş olan birisiyim. Arko sabundan basladim almaya nivea after shave aldim bitane simdi sira geldi makineye. Okuduklarimdan anladigim kadariyla muhtemelen onereceginiz ilk makina de89 ama ben gunluk veya 2 gunde bir tras olan biri degilim 3 gunde bir hatta ve hatta iyi tras olmussam (mach 3 le) 4 gunde bir bile olsam olur.de89 bana yaramaz sanirim. Sakallarim orta siklikta ve orta sertlikte. Siz nedersiniz direk dalayimmi r41 e Smile
Hosgeldin komsum.
Bence durman kabahat r41 icin.
Bence ayarli makineler daha iyi olur senin icin. Bende senin gibi 2-3 gune bir oluyorum. Sana onerim fiyatida tirasida cazip oldugu icin merkur futur klonu qshave ile baslaman. Tabi imkanlar dahilinde futur yada progress te alabilirsin.
Simdiden keyifli tiraslar, keyifli sohbetler komsum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aramıza hoşgeldiniz. Ben size de89 kullanmış biri olarak progress öneririm. Hem de89u hem de r41i aynı makinede denemiş olursunuz
yaşam bir zevktir
(05/09/2018, Saat: 00:18)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoşgeldiniz. Ben size de89 kullanmış biri olarak progress öneririm. Hem de89u hem de r41i aynı makinede denemiş olursunuz

Yazmayi unutmuşum progress e baktim fiyati uçmuş

(05/09/2018, Saat: 00:15)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosgeldin komsum.
Bence durman kabahat r41 icin.
Bence ayarli makineler daha iyi olur senin icin. Bende senin gibi 2-3 gune bir oluyorum. Sana onerim fiyatida tirasida cazip oldugu icin merkur futur klonu qshave ile baslaman. Tabi imkanlar dahilinde futur yada progress te alabilirsin.
Simdiden keyifli tiraslar, keyifli sohbetler komsum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eyvallah komsum hb
Hoş geldiniz, umarım daim olursunuz. Smile
Direk R41 alabilirsiniz ama cildinize uygun jileti bulmuşsanız alın. Zira R41'e jilet beğendirmek zordur. Smile
Onun haricinde ben de ayarlı tıraş aleti olan Merkur Progress veya Parker Variant öneririm. Ama 2-3 günde bir tıraş olacaksınız bir R41 alıp deneyin derim. İçinizde kalmasın.
Progress fiyatları uçtuğu için fiyatı makul kalan Parker Variant diyecektim ki o da 260 TL'den 350 TL'ye çıkmış bile. Ikinci el ilanlarında zaman zaman temiz Progress ve Variant modelleri oluyor. Orayı takip etmenizi öneririm.

Ama R41'e de el alışınca, hele her gün olmayacak, cildinizi dinlendirecekseniz size iyi gelecektir. Ikinci elde çok daha sık r41 görülüyor.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(05/09/2018, Saat: 00:21)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz, umarım daim olursunuz. Smile
Direk R41 alabilirsiniz ama cildinize uygun jileti bulmuşsanız alın. Zira R41'e jilet beğendirmek zordur. Smile
Onun haricinde ben de ayarlı tıraş aleti olan Merkur Progress veya Parker Variant öneririm. Ama 2-3 günde bir tıraş olacaksınız bir R41 alıp deneyin derim. İçinizde kalmasın.

(05/09/2018, Saat: 00:26)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Progress fiyatları uçtuğu için fiyatı makul kalan Parker Variant diyecektim ki o da 260 TL'den 350 TL'ye çıkmış bile. Ikinci el ilanlarında zaman zaman temiz Progress ve Variant modelleri oluyor. Orayı takip etmenizi öneririm.

Ama R41'e de el alışınca, hele her gün olmayacak, cildinizi dinlendirecekseniz size iyi gelecektir. Ikinci elde çok daha sık r41 görülüyor.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler komsularim
O jiletten de sipariş vereyim nasılmış merak ettim
Bu sabunu da öve öve bitiremediler istesem mi
Futur mu alsam yoksa önce klona mı baksam
Porsuk kılı domuza göre çok mu iyidir ki

Üsttekiler vb. gibi soruları kendinize sormaya hoşgeldiniz.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
@Sahmelik hoşgeldiniz komşum.

Ayarlı makine size en güzeli diyebilirim. İlk perdede yüksek ayarda kabasını alırsınız, ikinci perdede ayarı kısıp temizlik yaparsınız, en ideali bu olur. Ben futur öneririm, progress de iyidir.

Ayarlı olmasın derseniz Mühle Rocca önereceğim ama o fiyata size ayarlı alet daha mantıklı o nedenle onu atlıyorum. Ancak Yintal'in bronz veya satin model tıraş aleti orta agresiflikte, Rocca ayarında güzel tıraşı var. Yalnız bu aleti sadece Ali Express'den alabiliyorsunuz.

Karar verene kadar idareten bir alet alayım, bütçeyi oluşturunca beğendiğimi alayım derseniz, Rimei güzel alternatif, işinizi iyi görür.

R41 uzun aralıklı tıraşlar için pratikte ideal ama ikinci ve sonraki perdelerde yakın tıraş sağlamada her daim zorlayacağını düşünüyorum. Siz 2-3 veya 3-4 güne bir, çok da yakın tıraş olmasa da olur derseniz R41 size o zaman ideal alet olur.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Rabbim hepimize kolaylık versin, son zamanda cok fiyatlara girip bakmadıydım. Normal olarak dovize baglı hepsi bayagı artmıs.
Komsum R41 den korkmayın, bastırmamaya ozen gosterir, mild jiletlerle kullanırsanız 3-4 gun ara ile olunan tırasda biraz dikkat esliginde cok sorun yasamazsınız yeni baslayan olarak. R41 harika bir el ayar egiticisidir. Sonra edineceginiz tum makinaları rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Ama fiyat olarak dusunurseniz, 10usd lık future clone da sizi simdilik mutlu edecektir. R41i ileriye donuk alım listenize yazsanız da olur.

Aramıza hosgeldiniz, zevkli tıraslarınız, hos sohbetleriniz olsun.

https://www.aliexpress.com/item/Men-Doub...autifyAB=0

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 726 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,178 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,352 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Selamlar Wastelander 4 2,127 06/08/2022, Saat: 12:43
Son Yorum: finwe
  Selamlar Geltir! dramahlas 10 3,192 22/05/2022, Saat: 11:11