Geltir Elçiliği
Photo 
Eğitim konusunda Avrupa Birliği organizasyonu kapsamında fen eğitiminde son gelişmeleri ve  yapılan projeleri daha iyi takip etmek ve yagınlaştırmak için Avrupa ülkelerini kapsayan ağ içerisinde Türkiye'de elçilik görevini yapıyorum. Bu konuda görevimiz yaygınlaştırma faaliyeti, bunu da kendimizin belirlediği şekilde yapabiliyoruz. Bu elçilik işi ve yaygınlaştırma faaliyeti geleneksel tıraş ve geltir için yapılabilir diye düşündüm. Elçilerimiz forumumuz koordinasyonu ve onayından geçerek elçilik görevini yürütürken istediği faaliyeti gerçekleştirip bizimle paylaşabilir. Sizce nasıl bir fikir? Yalnız burada amacın yerli tedarikçi ve üreticilerimizi pazar payını yükseltmek ve yenilerini bu pazara dahil edebilmek diye düşünüyorum, bu yüzden onların desteği ile daha başarılı olunabilir. Ne dersiniz?
Güzel fikir aslında. Bir çok yerli firmamız var. Bu konuda sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum. Ben başarılı olunacağını düşünüyorum. Smile
hocam yerliden kastınız arko yada derby gibi zaten yurtdışında tanınmış markalarsa pek bir katkısı olmaz diye düşünüyorum ama forum içi rocnel yada @efrasyab abinin sabunu gibi veya tipsol gibi artizan denebilecek ürünler için olursa daha güzel olabilir Smile
(05/09/2018, Saat: 23:37)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam yerliden kastınız arko yada derby gibi zaten yurtdışında tanınmış markalarsa pek bir katkısı olmaz diye düşünüyorum ama forum içi rocnel yada @efrasyab abinin sabunu gibi veya tipsol gibi artizan denebilecek ürünler için olursa daha güzel olabilir Smile

İmpa,Razorus gibi tedarikçilerimiz ve her türlü geleneksel tıraş malzemesi üretimi yapan ve yapabilecek girişimcilerimiz. Aslında bu amaç dışında sadece geleneksel tıraşı yaygınlaştırmak gibi genel bir hedef de koulabilir.
Kötü bir zamanda öneri yaptım galiba, kimsenin ilgisini çekmemiş. Neyse bir kenarda dursun.
(12/09/2018, Saat: 23:36)new38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kötü bir zamanda öneri yaptım galiba, kimsenin ilgisini çekmemiş. Neyse bir kenarda dursun.

Üstadım komşularım nacizane beni önermişler, çok güzel olurdu ama iş yoğunluğum o kadar çok ki iki sabun yapacağım vakit bulamıyorum. Taşkın ustamız var ustura yapan kendisi bu görevi çok güzel icra edebilir.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(13/09/2018, Saat: 14:27)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım komşularım nacizane beni önermişler, çok güzel olurdu ama iş yoğunluğum o kadar çok ki iki sabun yapacağım vakit bulamıyorum. Taşkın ustamız var ustura yapan kendisi bu görevi çok güzel icra edebilir.

Üstadım, tabi burada sizler gibi kıdemli üyelerimizin yanı sıra yeni üyelerimiz de temel bir eğitimden geçip elçi olabilir diye düşünüyorum. Hatta burada seçim çok önemli, gönüllü olmak yetmez bu işi içselleştirmiş olmak gerekir diye düşünüyorum.
Benim aklımdaki sharpologist.com sitesi sahibi mantic59 un yaptığı gibi küçük ıslak tıraş sunumları, etkinlikleri (workshop) yapılması ve bunların takip edilmesi ve kontrol edilmesi.
umarım hakkıyla yapabilecek biri bulunur. Hassasiyetiniz takdir edilesi.

Saygılar...
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(13/09/2018, Saat: 15:39)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: umarım hakkıyla yapabilecek biri bulunur. Hassasiyetiniz takdir edilesi.

Saygılar...

Teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Geltir Bağımlılığı! FearOfATG 91 35,249 03/05/2020, Saat: 12:16
Son Yorum: Cem.O44
  Uluslararasi Geltir Paketleri onurstyle 67 86,550 14/01/2015, Saat: 01:23
Son Yorum: Kalfa
  Geltir Scuttle Resurrection :) theunnamed 735 796,243 31/12/2014, Saat: 01:23
Son Yorum: ihtilaf
  Geltir Foruma özel tıraş fırçası ister misiniz? "Geltir Semogue Limited Edition" onur98 30 41,451 23/01/2014, Saat: 10:59
Son Yorum: ZEYEVE
  Geltir Scuttle-Köpük tası cemuludinç 128 168,431 09/11/2013, Saat: 20:48
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: