Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ?
(29/10/2018, Saat: 00:39)colpan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Budur
55rvhx.jpg
İlk defa görüyorum doğrusu. Nereden temin ediyorsunuz?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
https://www.nivea.co.uk/shop/nivea-men-b...70045.html

Ürün İngiltere pazarında satılmakta linkin içinde satışta olduğu büyük market guruplarının üzerine tıklarsanız sizi ürüne yönlendiriyor fakat 6 sterlin fiyatıyla 45 tl edermi bilemedim, ingiltere deki yorumlara bakılırsa erkeklerden çok kadınlarda bu ürünü kullanıyor bacak ve koltuk altları için
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Tavsiye edilen satış fiyatına bakmayın. 2 pounda stoklamıştım. Şimdiki kampanyalı satış iki adet £6. Türkiye piyasasına da girer yakında. Tabi şu anki kurla fiyatı uygun olmaz. https://www.superdrug.com/Mens/Shaving/S...l/p/746648
توركيه جمهوريتى شيخلر، درويشلر، مريدلر، مجذوپلار مملكتى اولاماز
مصطفى كمال أتاتورك
Ülkemiz piyasasına gireceği kesin bir bilgimi, ürün çeşitliliğinin çoğalması iyi bir şey ben yorumlarda sakal tıraşı için deneyenler pek olumlu yorum vermemiş gibi algıladım ama vücut tıraşı için kadın olsun erkek olsun olumlu yorumlar var fazla köpürme yapmayan fakat tahrişi azaltan kaygan bir tabaka oluşturduğu söylenmiş sizin görüşünüz nedir sakal veya vücut kullanımında?
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(28/10/2018, Saat: 14:19)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkonun prorasodan daha iyi olması sahsi dusuncenizdir degilmi ustad, yoksa hipotez-teori-kanun adımlarının son halkası mıdır.

Sevgiler sevgili Dikdik, elbette şahsi düşüncemdir. Bana göre arko prorasodan iyi bir sabun. Density, yastıklama, protection proraso sabundan iyi bana göre. Ytd
e mail adresim tipsol@me.com
@Soner sadece bir tahmin ama 15 liradan yüksek fiyata satılacaksa girmesin daha iyi. ilk kez sakal için denemiştim. tahrişi azalttığı söylenebilir fakat kokusu çok ağır. resmen koltuk altına sürdüğün deodorantı sanki yüzüne sürüyorsun. o yüzden direk banyoya kaldırdım. stick formda olduğu için duşta kullanımı pratik. özellikle kadınların tercih etme sebebi aslında epilasyon cihazları ve tüy dökücü kimyasalların zararlı olmasından dolayı jiletle tıraşı tercih etmeleri. sabun başlığı görünce burda bahsetmek istedim. bir resimle özetlemek gerekirse arko her türlü döver. yerli malına her zaman yüzde yüz destek.

4zstw5.jpg
توركيه جمهوريتى شيخلر، درويشلر، مريدلر، مجذوپلار مملكتى اولاماز
مصطفى كمال أتاتورك
(30/10/2018, Saat: 01:53)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgiler sevgili Dikdik, elbette şahsi düşüncemdir. Bana göre arko prorasodan iyi bir sabun. Density, yastıklama, protection proraso sabundan iyi bana göre. Ytd

Cevap icin cok tesekkurler ustad.
Saygılar.
Bişey sormak istiyorum tıraşta krem mı kullanıyorsunuz sabunmu birde hangisi daha uzun gidiyor
Söz konusu fiyat olunca arko bayragi hep devralir diye dusunuyorum..proraso'lar ulkemizdeki satis fiyatlarina gore aldigimiz performansa degiyor diyebilirim...
Forumda kremciler de var, sabuncular da, hem krem hem sabun kullananlarda var benim gibi. Kremler kullanım ömrü açısından sabunlara karşı daha geride kalıyor çabuk tükeniyor, tabi bu benim tespitim. Bu birde tıraş olma sıklığınıza bağlı, haftada bir tıraş olan biri ile günlük tıraş olan birinin ürün tüketim oranları çok çok fark eder. Özellikle köpük performansı iyi, sert bir sabun kullanırsanız çok daha uzun ömürlü olur.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 334,341 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 337,136 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,331 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 935 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,532 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,267 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,116 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,294 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,544 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,486 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: