Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ?
(28/01/2019, Saat: 22:14)inter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Söz konusu fiyat olunca arko bayragi hep devralir diye dusunuyorum..proraso'lar ulkemizdeki satis fiyatlarina gore aldigimiz performansa degiyor diyebilirim...

prorasonun sandal olanını kullandım güzeldi

(28/01/2019, Saat: 22:56)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda kremciler de var, sabuncular da, hem krem hem sabun kullananlarda var benim gibi. Kremler kullanım ömrü açısından sabunlara karşı daha geride kalıyor çabuk tükeniyor, tabi bu benim tespitim. Bu birde tıraş olma sıklığınıza bağlı, haftada bir tıraş olan biri ile günlük tıraş olan birinin ürün tüketim oranları çok çok fark eder. Özellikle köpük performansı iyi, sert bir sabun kullanırsanız çok daha uzun ömürlü olur.

2 veya 3 günde bir tıraş oluyorum banada kremler daha uzun gider gibi geliyor
Yukarıda da dediğim gibi, bu tamamen sizin tıraş olma döngünüzle alakalı. Haftada 3 kere tıraş olduğunuzu düşünürsek, 1 ayı 4 hafta sayarsak, 1 ayda 12 kez kullanmış olursunuz. Bana gelirsek hafta sonları hariç günlük tıraş olan biriyim 5 kez haftalık kullanımım ayda 20 kullanım yapar, haliyle size çok giden krem veya sabun bana az gider.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(29/01/2019, Saat: 01:09)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yukarıda da dediğim gibi, bu tamamen sizin tıraş olma döngünüzle alakalı. Haftada 3 kere tıraş olduğunuzu düşünürsek, 1 ayı 4 hafta sayarsak, 1 ayda 12 kez kullanmış olursunuz. Bana gelirsek hafta sonları hariç günlük tıraş olan biriyim 5 kez haftalık kullanımım ayda 20 kullanım yapar, haliyle size çok giden krem veya sabun bana az gider.

Cevaplarınız için teşekkür ederim birde hangi sabun ve kremlerden memnun kaldınız
Arkonun tıraş kremleri de çok iyi bence. Hassas ve Comfort olanlarını öneririm..
So far so good..
@ahbap komşum nerelerdesin özel mesaj gönderdim bir kaç kere okuyup cevap vermiyorsunda merak ettim sağilğın iyidir inşallah
Merhaba,

Nivea Protect&Care tıraş kremini de denemenizi tavsiye ederim, standart fiyatı 10 TL sanırım fakat indirimde 7 TL'ye almıştım. Fiyatına göre oldukça iyi bir performansı olduğunu söyleyebilirim. Keyifli tıraşlarınız olsun.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(29/01/2019, Saat: 12:13)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkonun tıraş kremleri de çok iyi bence. Hassas ve Comfort olanlarını öneririm..

Hassas olananı varda geçen gün yüzümü yaktı comfortu denerım teşekkür ederım

(29/01/2019, Saat: 12:41)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Nivea Protect&Care tıraş kremini de denemenizi tavsiye ederim, standart fiyatı 10 TL sanırım fakat indirimde 7 TL'ye almıştım. Fiyatına göre oldukça iyi bir performansı olduğunu söyleyebilirim. Keyifli tıraşlarınız olsun.

Sakallarım sert yüzüm yağlı benim için aslında yumuşatması önemli nivea güzel bi marka balsamları iyi bu kremde var sanırım bende
@Hsn007
Bu tarz ciltle temas eden ürünler herkesin cildinde farklı tepkiler verebiliyor maalesef Sad

@jegal komşum merhaba, bir ara yoğunluktan bakamadım foruma. Sağ olasın bir yaramazlık yok, sen de iyisindir inşallah Smile

(25/10/2018, Saat: 21:38)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Rigbie  Dove ve hacışakir sabunlarını öneririm ben denedim memnun kaldım döve sabunu güzelce rendeledim plastik kaba oturttum  hacışakirin yarısını kestim aliminyum kaseye oturtdum mis gibi bu sabunların dışında önerebilecek bir şey yok

Komşum dove'un hangi sabununu kullandınız tıraşta kullanmak için?
So far so good..
Başlığa uygun olması açısından üst seviye sabun ve krem tavsiyesinde bulunmayacağım. Arko ve Nivea krem zaten elinizde varmış Derby krem deneyebilirsiniz, the body shop un maca root & aloe kremi orta segment çok başarılı bir krem tavsiye ederim, fakat ürün şuanki fiyatı ile pahalı gelebilir indirim dönemlerinde bazen %50 indirim yada 1 alana 1 bedava ile kampanyaları değerlendirilebilir. Sabun ise blueness ve more for you yerli olarak denenebilir, blueness te biraz tallow (don yağı) kokusu alabilme ihtimaliniz olsada güzel köpük performansı var, more for you da bildiğin temizlik hissi veren sabun kokusu baskın. En son tavsiyem favorim, edinebilme imkanınız varsa De Vergulde Hand Hollanda ürünü 4 adeti 10€ tanesi bugünkü kurla aşağı yukarı 15 tl ye geliyor.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(29/01/2019, Saat: 16:39)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başlığa uygun olması açısından üst seviye sabun ve krem tavsiyesinde bulunmayacağım. Arko ve Nivea krem zaten elinizde varmış Derby krem deneyebilirsiniz, the body shop un maca root & aloe kremi orta segment çok başarılı bir krem tavsiye ederim, fakat ürün şuanki fiyatı ile pahalı gelebilir indirim dönemlerinde bazen %50 indirim yada 1 alana 1 bedava ile kampanyaları değerlendirilebilir. Sabun ise blueness ve more for you yerli olarak denenebilir, blueness te biraz tallow (don yağı) kokusu alabilme ihtimaliniz olsada güzel köpük performansı var, more for you da bildiğin temizlik hissi veren sabun kokusu baskın. En son tavsiyem favorim, edinebilme imkanınız varsa De Vergulde Hand Hollanda ürünü 4 adeti 10€ tanesi bugünkü kurla aşağı yukarı 15 tl ye geliyor.

De Vergulde Hand nerden temin edebilirim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş sabunu mu , yoksa krem mi? kumuca 11 11,639 23/04/2024, Saat: 16:51
Son Yorum: Alkali
  Geleneksel tıraş vs Modern tıraş alie5734 30 12,032 21/04/2024, Saat: 23:09
Son Yorum: Alkali
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 335,488 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 338,114 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,362 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 957 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,564 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,292 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,169 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,326 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: